Muhittin Açıcı Haberleri

Muhittin Açıcı haber, Muhittin Açıcı son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Muhittin Açıcı - 01.11.2020
BBP'de kongre sonrası Başkanlık Divanı belirlendi
Başkanlık Divanında yer alan isimler şöyle: "Mahmut Yardımcıoğlu, Hüseyin Uysal, Ahmet Yelis, Osman Tüfekçi, Ünsal Karabulut, Bayram Karacan, Yaşar Sayan, Tevfik Eren, Sultan Selim Şimşek, Mikail Şahan, Murat Aslan, Ekrem Alfatlı, Ali Keser, Ahmet Tarık Sarı, Doğan Ürgüp, Muhittin Açıcı, Alaeddin Çakır, Mahir Alay, Bülent İspir.
Muhittin Açıcı - 31.03.2019
Ordu'nun Korgan İlçesinde Belediye Başkanlığını Kesin Olmayan Sonuçlara Göre, AK Parti Adayı Tuncay...
Kesin olmayan sonuçlara göre, Tuncay Kiraz 9 bin 255, BBP adayı Muhittin Açıcı 7 bin 230, Saadet Partisi adayı Hasan Subaşı 29 oy aldı.
Muhittin Açıcı - 04.03.2019
Kesin Aday Listesi
Ordu'da 2019 yerel seçimlerinde yarışacak siyasi partilerin kesin aday listeleri seçim kurullarınca ilan edildi.
Muhittin Açıcı - 23.11.2018
BBP'de Genel Başkan Yardımcılarının İstifası
Büyük Birlik Partisi (BBP), MKYK üyesi Remzi Çayır’ın, parti disiplinini ihlal eden davranışlarından ötürü, Merkez Karar Yönetim Kurulu (MKYK) tarafından ’kesin ihraç’ talebiyle, Merkez Disiplin Kuruluna (MDK) sevk edildiği belirtilerek, Çayır’ın ihraç olmamak için istifa yolunu seçtiği...
Muhittin Açıcı - 01.04.2018
Muhsin Yazıcıoğlu Anıldı
BBP Genel Başkan Yardımcısı Muhittin Açıcı, programda yaptığı konuşmada, Yazıcıoğlu ve yol arkadaşlarını vefatlarının 9.
Muhittin Açıcı - 16.02.2018
BBP Genel Başkanı Destici Ukrayna'da
Destici'ye ziyaretlerinde parti kurucularından Mustafa Semerci, Genel Başkan Yardımcısı Muhittin Açıcı, MKYK üyeleri Mehmet Efe, Ekrem Alfatlı, Ahmet Tarık Sarı ve Abdurrahman Sarı eşlik ediyor.
Muhittin Açıcı - 15.02.2018
BBP Genel Başkanı Destici Kiev'de
Destici ve beraberinde bulunan parti kurucularından Mustafa Semerci, Genel Başkan Yardımcısı Muhittin Açıcı, MKYK üyeleri Mehmet Efe, Ekrem Alfatlı, Ahmet Tarık Sarı, Abdurrahman Sarı ve Büyük Kurultay Delegeleri Hüseyin Sarı, İsmail Karateke, İbrahim Akman ile Bülent Özderya'dan oluşan heyet, Kiev Büyükelçisi Can Tezel'i makamında ziyaret etti, görüş alışverişinde bulundu.
Muhittin Açıcı - 07.11.2017
BBP Divan ve Mkyk Üyeleri Seçildi
Yan Kuruluşlar ve Sivil Toplumdan Sorumlu Genel Başkan Yardımcılığı'na Remzi Çayır, Ekonomi ve İş Dünyası'ndan Sorumlu Genel Başkan Yardımcılığı'na Ahmet Yelis, Yerel Yönetimlerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcılığı'na Doğan Ürgüp, Seçim İşlerinden Sorumlu Genel Başkan Yardımcılığı'na Tevfik Eren, Dış İlişkiler ve Türk- İslam Dünyasından Sorumlu Genel Başkan Yardımcılığı'na Muhittin Açıcı, Aile ve Engellilerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcılığı'na Yaşar Sayan, Hukuk İşlerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcılığı'na Samet Bağcı, Eğitim ve Ar-Ge'den Sorumlu Genel Başkan Yardımcılığı'na Bayram Karacan, Türk Dünyası ve Akraba Topluluklarından Sorumlu Genel Başkan Yardımcılığı'na Ahmet Gürhan seçildi.
Muhittin Açıcı - 08.02.2015
Doğu Türkistan"A Destek Mitingi
Bir süre meydanda slogan atan gruba hitaben konuşan Büyük Birlik Partisi MKYK Üyesi Muhittin Açıcı, başta "Doğu Türkistan" olmak üzere dünyanın dört bir yanında Müslümanların zulüm gördüğünü söyledi.
Muhittin Açıcı - 30.12.2012
"Kudüs'teki Osmanlı Mirasımız Tehlikede" Programı
'One minute' bizi ferahlatır, fakat Kudüs'ü fethetmez. Elbette 'One minute' demesi önemli bir şey. İlk defa bir Başbakan dünyanın gözü önünde İsrail Cumhurbaşkanı'nı azarladı. Hay Allah ondan razı olsun." AK Parti milletvekili Gürsoy Erol, SP İstanbul İl Başkanı Selman Esmerer, BBP MKYK Üyesi Muhittin Açıcı, Suudi Arabistan İslami Gençlik Platformu Başkanı Saad Bin Fehd Wami de programa katılanlar arasındaydı.
Muhittin Açıcı - 25.11.2012
Gündoğdu: "İdam Geri Getirilmeli"
Fatsa Belediyesi Kültür Sarayı'nda düzenlenen kongrede divanın oluşturulmasının ardından Şükrü Soy bir konuşma yaptı. Daha sonra kürsüye gelen BBP Genel Başkan Yardımcısı Muhittin Açıcı, "Biz ne MHP'nin ne CHP'nin ne AK Parti'nin ne Saadet'in ne büyüğünün ne de küçüğünün muhalifi olarak kurulmuş bir siyasi parti değiliz.
Muhittin Açıcı - 29.04.2011
Milletvekili Kesin Aday Listeleri
Yüksek Seçim Kurulunun (YSK) 12 Haziran 2011 Pazar günü yapılacak milletvekili genel seçimine ilişkin kesin aday listeleri, Resmi Gazete'nin bugünkü sayısında yayımlandı.
Muhittin Açıcı - 29.04.2011
İstanbul 1 Nolu Seçim Çevresi Kesin Aday Listeleri
Yüksek Seçim Kurulunun (YSK) 12 Haziran 2011 Pazar günü yapılacak milletvekili genel seçimine ilişkin kesin aday listeleri, Resmi Gazete'nin bugünkü sayısında yayımlandı.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Muhittin Açıcı Haberleri | Muhittin Açıcı Kimdir - Haberler - Muhittin Açıcı haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Muhittin Açıcı kimdir, hayatı ve biyografisi. Muhsin Yazıcıoğlu vefatının 12. Yılında Beyoğlu'nda anıldı.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 20.4.2021 17:43:09. #1.15#

title