Müge Anlı programında izleyiciyi şaşırtan kenevir diyaloğu: Ben onları marul sandım
Haberler » Magazin » Müge Anlı programında izleyiciyi şaşırtan kenevir diyaloğu: Ben onları marul sandım - Magazin

Müge Anlı programında izleyiciyi şaşırtan kenevir diyaloğu: Ben onları marul sandım

Müge Anlı ile Tatlı Sert programına katılan Zeynep Ergül hakkındaki gerçekler izleyicileri şaşırttı. Zeynep Ergül, üç yıl önceki Mehmet Elbay cinayetinin şüphelisi Cahit Ergül'ün kardeşi çıktı. Ayrıca Müge Anlı'nın, "Eşiniz evinizin bahçesinde kenevir ekiyor" sözleri üzerine Zeynep Ergül, "Ben onları marul sandım" dedi.

Müge Anlı programında izleyiciyi şaşırtan kenevir diyaloğu: Ben onları marul sandım

Yıllardır ATV ekranlarında yayınlanan programda faili meçhul cinayetleri aydınlatan 'nın programında yine izleyicileri şaşırtan bir gelişme yaşandı. Müge Anlı ile Tatlı Sert programında kızını arayan Zeynep Ergül'ün, üç yıl önceki Mehmet Elbay cinayetinin şüphelisi Cahit Ergül'ün kardeşi olduğu ortaya çıktı.

ÇELİŞKİLİ İFADELER KULLANDI

Zeynep Ergül'ün tutarsız konuşmaları Müge Anlı'yı ve stüdyodakileri çileden çıkardı. Kendisine yöneltilen diğer sorulara sürekli 'bilmiyorum' diye cevap veren Zeynep Ergül'ün çelişkili ifadeleri ise kafa karıştırdı.

'ın ağabeyi Cahit Ergül'ün ortağının bir anda ortadan kaybolması ile ilgili 3 yıl önce programa katıldığı görüntüler yayınlandı. Zeynep Hanım şimdi ise, ağabeyinin eski eşi Ercan Bey'i bıçakladığını söyledi. Zeynep Ergül, kendi annesinin ve ağabeyi Cahit Ergül'ün kendisini öldürmek istediğini iddia etti.

"KARDEŞİM ÇOK TEHLİKELİ"

Gaziantep Asayiş Amirliği'nin bu bıçaklanma olayını dikkate aldığı ve 3 aydır kayıp olan ve ölüm şüphesi duyulan Mehmet Muharrem Elbay'ın kaybolması ile ilişkilendirdiği ileri sürüldü. Kayıp kahvehaneci Mehmet Muharrem Bey'e ne olduğunu ısrarla bilmediğini söyleyen Zeynep Hanım'ın ağabeyi Mustafa Ergül'ün röportajı yayınlandı. Mustafa Bey, kardeşinin çok tehlikeli olduğunu söyledi. Mustafa Bey, tapu üzerinde hacizler olduğunu o yüzden tapuyu üstüne alamadığını daha sonra evi sattığını o parayı erkek arkadaşları ile yediğini ve onunla birlikte yaralama olayına karışıp cezaevine girdiğini açıkladı

EVİN BAHÇESİNDEKİ KENEVİRLERİ MARUL SANMIŞ!

Müge Anlı, Zeynep Hanım'ın kocasının evin bahçesinde kenevir ektiğini ve uyuşturucu temininde bulunduğunu açıkladı. Zeynep Hanım; eşinin bahçeye kenevir ektiğini bilmediğini onları marul sandığını söyledi.


Haber Videosu

: Müge Anlı programında izleyiciyi şaşırtan kenevir diyaloğu: Ben onları marul sandım
HABER YORUMLARI
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.

Manşet

Haberler