Günlerdir Müge Anlı'da aranan katil kendisi çıktı, cinayeti canlı yayında itiraf etti

Günlerdir Müge Anlı'da aranan katil kendisi çıktı, cinayeti canlı yayında itiraf etti

22.01.2021 12:57 | Son Güncelleme: 22.01.2021 15:27

Ağustos ayında çalıştığı muz serasında öldürülen Ali Toprak'ın katili ortaya çıktı. Eşinin katilinin bulunması için Müge Anlı'nın canlı yayınına çıkan Alime Toprak, eşini öldürdüğünü itiraf etti. Canlı yayında cinayeti anlatan kadın, "Ben öldürmeseydim o beni öldürecekti" dedi.

Araştırmacı-Gazeteci Müge Anlı, Mersin Anamur'da 31 Ağustos günü çalıştığı serada öldürülen 44 yaşındaki Ali Toprak'ın cinayetini araştırıyordu. Anlı bir süredir, öldürülen adamın karısı Alime Toprak ve yakınlarını stüdyoda ağırlıyordu. Cinayet günü birlikte çalıştıkları muz serasına gittiklerini anlatan Alime Toprak; "Ben çalıştığımız diğer seraya su almaya gitmiştim. Geldiğimde öldürülmüştü" dedi. Ancak Müge Anlı'nın ulaştığı güvenlik kamerası görüntüleri, Alime Toprak'ın olayın yaşandığı seradan hiç ayrılmadığını ortaya çıkardı.

"ÇOCUKLARIMI KORUMAK İÇİN EŞİMİ ÖLDÜRDÜM"

Müge Anlı'nın; "Varsa bir bildiğin, anlat" demesi üzerine daha fazla dayamayan eş, cinayeti itiraf etti. "Kocamı ben öldürdüm. O gün serada beni çok dövdü. Çocuklarıma da zarar vermek istiyordu. Onları korumak için Ali'yi öldürdüm" dedi.

Genç kadın, Müge Anlı'nın canlı yayınında eşini öldürdüğünü itiraf etti

"BEN ÖLDÜRMESEYDİM O BENİ ÖLDÜRECEKTİ"

Cinayeti itiraf ettikten sonra canlı yayına gelen kadın, "Beni öldürmek için bıçakla üstüme yürüdü. O zaman benim çocuklarıma kim bakacaktı? Ben yapmasaydım o bana yapacaktı. Ben cesedin başında bir süre donup kaldım. Çocuklarımın duymasını istemiyordum. Büyük oğlum her şeyi biliyor ama bir kere de 'Benim babam öldü' diye ağlamadı. Çünkü ona çok çektirdi. Oğlum babasının öldüğünü öğrenince 'Anne kurtulduk' dedi. Çok kaçmaya çalıştım ama 'Çocukları öldürürüm' diye tehdit etti" ifadelerini kullandı.

Günlerdir Müge Anlı'da aranan katil kendisi çıktı, cinayeti canlı yayında itiraf etti
Günlerdir Müge Anlı'da aranan katil kendisi çıktı, cinayeti canlı yayında itiraf etti

Kaynak: İhlas Haber Ajansı

Haber Yorumları (98)
AYSE ESMELİ: Ahhh alime dua ediyorum sana kaç gündür uyuyamadım İnan hele de o babana ne çok üzüldüm çaresiz garıp offf allahım sen darda olanlara yardım et
ADALET KALMADI: MAHKEMEDE NUMARADAN AĞLAR, PROGRAMDA YAPTIĞI GİBİ YALANLARDA SALLAR VE BERAAT EDER BELKİDE
ALMANCI: Aynı seneryo beni dovuyormuş öldürecek ti gibi sıyırma menevralari cinayet cezası ile yargılanacak yok öyle bir dünya
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.

Manşet Haberler

title