Mucize Doktor'da Ali Vefa'nın "Neden beni sevmiyorsunuz?" sözleri duygulandırdı
Haberler » Magazin » Mucize Doktor'da Ali Vefa'nın "Neden beni sevmiyorsunuz?" sözleri duygulandırdı - Magazin

Mucize Doktor'da Ali Vefa'nın "Neden beni sevmiyorsunuz?" sözleri duygulandırdı

FOX TV'nin başarılı dizisi Mucize Doktor'da Ali Vefa'nın Ferman'a "Herkes herkesi olduğu gibi kabulleniyor; bir tek ben, neden bir tek ben? Neden beni sevmiyorsunuz, ben size hayranım ama siz neden beni istemiyorsunuz? Ben de sizi sevmeyeceğim" demesi ekran başındakilere duygu dolu anlar yaşattı.

Mucize Doktor'da Ali Vefa'nın

Yayınlandığı günden itibaren izleyiciyi ekrana kilitleyen ve konusuyla birçok kesimden takdir toplayan fenomen dizi Doktor'un son bölümüne, dizinin en önemli karakteri Otizmli Ali Vefa'nın sözleri damga vurdu.

KURUL KARŞISINA ÇIKTI

Reytingleri alt üst eden ve 'in muhteşem oyunculuğuyla beğeni topladığı dizinin son bölümü yine nefes kesti. Mucize Doktor'un 7 Kasım Perşembe ekrana gelen son bölümünde, Ali markette yaşanan olay ve tıp dergisine kapak olmasının kurul karşısına çıktı. O anda zor anlar yaşayan Ali Vefa'yı ise Ferman kurtardı. Ali, Ferman'a teşekkür etmek için odasına girdiğinde beklemediği karşısından adeta yıkıldı.

FERMAN'IN SÖZLERİ ALİ'Yİ KURTARDI

Kurul odasına giren Ferman'ın "Suç bende. Ali'yi markete ben gönderdim. Ayça Hanım'ın üstüne de ben saldım. Ameliyata ikna etmesi için elinden ne geliyorsa yapmasını söyledim. Ali Bey geldiğinden beri kaç kişinin hayatını kurtardı ama niye kimse bunlardan bahsetmiyor? Üstüne gelinecek biri varsa o kişi benim, Ali değil. Girmemiz gereken ciddi bir ameliyat var. Bilmenizi isterim ki Ali'siz yapamam." sözleri dikkat çekti.

TEŞEKKÜR ETMEK İÇİN ODASINA GİTTİ

Doktor Ali Vefa bu adımdan sonra teşekkür etmek için heyecan ve mutlulukla Ferman'ın odasına girdi. Ali, minnetini dile getirdiği anlarda yerinde duramazken Ferman'ın verdiği bir haber karşısında hayal kırıklığına uğradı.

ALİ'Yİ YIKAN AN

Ali'nin "Ben inanılmaz derecede mutluyum ve sizinle konuşursam mutluluğum daha da artacak. Siz beni kurulun karşısında kurtardınız. Bir şey söylemeyecek misiniz?" demesi üzerine Ferman'ın "Seni patoloji bölümüne gönderiyorum. Teşhis koymakta çok iyisin. Rotasyon çok önemli ve herkes için iyi olacak." sözü karşısında yıkıldı.

"NEDEN BENİ SEVMİYORSUNUZ?"

Ferman'ın "Adil Hoca'yı tehlikeye atıyorsun. Hocamın gitmesine bir kez engel oldum ama ikinciye olamayabilirim. Patolojide kimse şikayet etmeyecektir kısa sürede sevdirirsin kendini" sözleri Ali'yi çok üzdü. Cerrahi asistan olmak isterken patolojiye gönderildiğini öğrenen Ali ise, "Neden beni sevmiyorsunuz. Herkes herkesi olduğu gibi kabulleniyor, bir tek ben, neden bir tek ben? Neden beni sevmiyorsunuz, ben size hayranım ama siz neden beni istemiyorsunuz? Ben de sizi sevmeyeceğim." sözleriyle izleyenleri duygulandırdı.


Haber Videosu: Mucize Doktor dizisinin "Neden beni sevmiyorsunuz" sahnesi herkesi duygulandırdı!
HABER YORUMLARI (8)

  • ADINIZI YAZIN:
    bu gerçek hikayeden uygulanan kore dizisidir ve Türkiye dede böyle bir doktor gerçekten var bilginize her dizide saçmalık var insanları özendirme hat safada diğer dizilerde ölülerin şafağı can polat, yenilmez hızır vs. . .
  • STARAA:
    cok guzel bir dizi otizmli bir doktor bravo rolu oynayabilmek sosyete yarisi yok silah sesleri yok bence reel bir dizi
  • MUCİZE:
    Saçma sapan bence herkesin izleyip bir şeyler kazanması gereken bir dizi. Organ nakli nedir ne değildir. neden gereklidir ? Ve en önemlisi de Otizmli olmak nedir ne hisseder? Bunları öğreniyorsunuz. Çukuru yada bir çok sacma dizileri değil bunun seyredilip öğrenilmesi lazım. . !!
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.