MÜCAHİT DALOĞLU HABERLERİ

Mücahit Daloğlu haber, Mücahit Daloğlu son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Mücahit Daloğlu

Mücahit Daloğlu

Doğum Yeri Erzurum / Türkiye
Doğum Tarihi 1.1.1956

Mücahit Daloğlu Kimdir ?

1956 Erzurum doğumludur. Baba adı Mevlüt anne adı Mesûdedir.Gazi Üniversitesi Sosyal Bilimler Fakültesi Tarih Bölümü mezunudur.Gazi Üniversitesi Sosyal Bilimler Fakültesi master yapmıştır. İngilizce biliyor.Eğitimci, yazardır.
Biyografinin devamı için tıklayın
Mücahit Daloğlu - 26.11.2017
Türkiye-İran Muay Thai Galası
Açılışta konuşan AK Parti Doğu Anadolu Bölge Koordinatörü Mücahit Daloğlu, "Kardeşlik ve centilmenlik olan bu spor için İranlı sporcularımıza hoş geldiniz diyorum.
Mücahit Daloğlu - 18.11.2017
Bir Ahlaksızlık Yaptılar, Beş Dakika Sonra Döndüler"
Bu kadar sıkıntıya, oynana oyunlara, dönen dolaplara rağmen dimdik ayakta olduklarını vurgulayan Akdağ, şunları kaydetti: "Norveç'teki hadiseyi takip ettiniz değil mi? Bir ahlaksızlık yaptılar, beş dakika sonra döndüler, dönecekler. Bu haysiyetli milletin karşısında hangi oyunları oynarsa oynasınlar, yüz geri edip dönecekler Allah'ın izniyle. Nasıl ki bizim dedelerimiz hayatları pahasına bu milletin haysiyetini ayakta tuttular, bayrağını yüksekte tuttular, buraların bağımsızlığını devam ettirdiler, biz de onların torunlarıyız, biz de bu kararlılıkla liderimizin arkasında durmaya devam edeceğiz. Bugüne kadar kuvvetimizi de milletimizden almışız. Başımızı bir tek Cenabıhak'ın huzurunda rükuda eğeriz, bir tek secdeye Allah'ın huzuruna vardığımızda başımızı yere koyarız, talimatı da milletimizden alırız." Kongreye, Büyükşehir Belediye Başkanı Mehmet Sekmen, AK Parti Erzurum Milletvekili Zehra Taşkesenlioğlu, AK Parti İl Başkanı Mehmet Emin Öz, Güneydoğu'dan Sorumlu Teşkilat Başkan Yardımcısı Mücahit Daloğlu, ilçe belediye başkanları ve partililer katıldı.
Mücahit Daloğlu - 11.04.2015
Rekor Akdağ'da
2 VE ÜÇ DÖNEM MİLLETVEKİLİ OLANLAR Recep Akdağ üç, Muzaffer Gülyurt, Fazilet Dağcı Çığlık ve Muhyettin Aksak 2 dönemde Erzurum'un milletvekili olurken, Mustafa Nuri Akbulut, Mücahit Daloğlu, Mustafa Ilıcalı, İbrahim Özdoğan, Ömer Özyılmaz, İbrahim Kavaz, Sadettin Aydın, Cengiz Yavilioğlu AK Parti'den bir dönem milletvekili olan siyasetçiler oldu.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Mücahit Daloğlu Haberleri | Mücahit Daloğlu Kimdir - Haberler - Mücahit Daloğlu haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Mücahit Daloğlu kimdir, hayatı ve biyografisi. Soba satışında nostaljik dönüş yoğunluğu.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 22.10.2021 03:44:50. #1.16#

title