MUAMMER GÖK HABERLERİ

Muammer Gök haber, Muammer Gök son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Muammer Gök

Muammer Gök

Doğum Yeri Antalya / Türkiye
Doğum Tarihi 15.4.1964 - ...

Muammer Gök Kimdir ?

Muammer Gök, 15 Nisan 1964 tarihinde Antalya, Akseki, Cevizli'de doğdu. Aslen Akseki Akşahap köyündendir. Babası Ahmet ve annesi Emine Hanımdır. 2 Yaşında Manavgat’a yerleşmiştir. Muammer Gök, İlkokul, ortaokul ve lise eğitimini Manavgat’ta tamamladı. Manavgat İmam-Hatip Lisesi'ni bitirmesinin ardından vatani görevi olan askerliğini uzman çavuş olarak tamamladı.
Biyografinin devamı için tıklayın
Muammer Gök - 12.04.2012
Şehzade Mehmetli Sayan, Yıldızlar Serbest Güreş Milli Takımı'na Davet Edildi
Özel Şehzade Mehmet Anadolu ve Fen Lisesi beden eğitimi öğretmeni Muammer Gök ise, Sayan'ın Milli takıma davet edilmesinin okul ve Manisa için gurur verici olduğunu söyledi.
Muammer Gök - 12.04.2012
Şehzadeli Eyüp Güreş Milli Takımı'na Seçildi
Konu ile ilgili olarak açıklama yapan okulun beden eğitimi öğretmeni Muammer Gök, "Belirlediğimiz plan dahilinde çalışmalarımız aralıksız devam etmektedir.
Muammer Gök - 18.02.2012
Saadet Partisi Manavgat İlçe Başkanlığına İbrahim Maslak Seçildi
Kongrede İbrahim Maslak, başkanlığa seçildi. Maslak'ın yönetiminde şu isimler yer aldı: "İlhami Demiral, Mustafa Düzgün, Muammer Gök, Ferruh Doğan, Abdullah Yılmaz, Yasin Kaya, Ali Çakcı, Alparslan Karagöz, Mehmet Kılıçparlar, Ali Kartal, Fatih Gayretli, Hese Ak, İbrahim Yılmaz ve Ömer Dinçer.
Muammer Gök - 19.01.2012
Masa Tenisinde Şehzade Mehmet Başarısı
2011-2012 eğitim-öğretim yılı okullar arası masa tenisi turnuvası Manisa ve tüm ilçe okullarının katılımıyla Manisa İl Gençlik Spor Merkezi'nde gerçekleştirildi. Zorlu iki günün arkasından final maçlarında Özel Şehzade Mehmet Lisesi'nden Metehan Salih Kılıç, Melih Görer, Seyfettin Peynirci, Tevfik Karaaslan final maçlarında bronz madalya aldılar. Masa tenisi erkeklerde birincisi Akhisar Anadolu Lisesi ve ikinci Akhisar Anadolu Öğretmen Lisesi oldu. Özel okullar arası kızlar masa tenisi turnuvası da sekiz okulun katılımıyla gerçekleşririldi. Özel Şehzade Mehmet Lisesi'nden Burcu Davulcuoğlu, Süeda Karakale, Betül Timur gümüş madalya kazandılar. Burcu Davulcuoğlu, ferdi müsabakada gümüş madalya aldı. Şehzade Mehmet Koleji Beden Eğitimi Öğretmeni Muammer Gök, "Öğrencilerimize güreşte olduğu gibi masa tenisinde de iyi imkanlar sağladık.
Muammer Gök - 11.01.2012
Minderin Şehzadeleri Şampiyon Oldu
Müsabakalarda birinci olan Manisa Özel Şehzade Mehmet Anadolu ve Fen Lisesi Beden Eğitimi Öğretmeni Muammer Gök de yaptığı açıklamada;" Öğrencilerimizi kazandıkları başarıdan dolayı kutluyorum.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Muammer Gök Haberleri | Muammer Gök Kimdir - Haberler - Muammer Gök haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Muammer Gök kimdir, hayatı ve biyografisi. Çanakkale Ülkü Ocaklarında bayrak değişimi.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 6.3.2021 21:25:51. #1.14#
title