MSB görüntüleri paylaştı! İşte terör örgütünün yakıp yıktığı hastane
Haberler » Güncel » MSB görüntüleri paylaştı! İşte terör örgütünün yakıp yıktığı hastane - Haber

MSB görüntüleri paylaştı! İşte terör örgütünün yakıp yıktığı hastane

Milli Savunma Bakanlığı, Tel Abyad Hastanesi'ndeki cihazların terör örgütü PKK/YPG tarafından yakılarak kullanılamaz hale getirildiği, bir kısım malzemenin de teröristler tarafından kaçırıldığının belirlendiğini duyurdu.

MSB görüntüleri paylaştı! İşte terör örgütünün yakıp yıktığı hastane

YPG/PKK'lı teröristlerin Tel Abyad şehrinde verdikleri zarara her geçen gün yeni bir tanesi ekleniyor. Milli Savunma Bakanlığı sosyal medya hesabı Twitter'dan paylaştığı görüntüler YPG/PKK'lı teröristlerin hedef aldıkları hastane görülüyor.

YAKIP YIKMIŞLAR

Tel Abyad Hastanesi'nin hızlı şekilde hizmete sokulması için yapılan incelemede; hastanedeki cihazların terör örgütü PKK/YPG tarafından yakılarak kullanılamaz hale getirildiği, bir kısım malzemenin de teröristler tarafından kaçırıldığı tespit edildi.

Bakanlığın Twitter hesabından yapılan açıklamada, "Tel Abyad Hastanesi'nin hızlı şekilde hizmete sokulması için yapılan incelemede; hastanedeki cihazların terör örgütü PKK/YPG tarafından yakılarak kullanılamaz hale getirildiği, bir kısım malzemenin de teröristler tarafından kaçırıldığı tespit edildi" denildi.


Haber Videosu: MSB görüntüleri paylaştı! İşte terör örgütünün yakıp yıktığı hastane