Mıss Turkey 2. Güzeli Sinem Sülün, Mıss Unıverse İçin İddialı

Mıss Turkey 2. Güzeli Sinem Sülün, Mıss Unıverse İçin İddialı

Miss Turkey 2007'de İkinci Olarak Miss Universe'de Ülkemizi Temsil Etmeye Hak Kazanan Sinem Sülün, Yarışmada Türkiye'ye İyi Bir Derece Kazandıracağını Söyledi.

Mıss Turkey 2. Güzeli Sinem Sülün, Mıss Unıverse İçin İddialı

Miss Turkey 2007'de ikinci olarak Miss Universe'de ülkemizi temsil etmeye hak kazanan Sinem Sülün, yarışmada Türkiye'ye iyi bir derece kazandıracağını söyledi.

Miss Turkey 2007 Türkiye İkinci Güzeli Sinem Sülün, Best Model Of Turkey'de 'En İyi Yürüyen Manken' seçilen ablası Gizem Sülün ile birlikte Nevşehir Gazeteciler Cemiyeti'ni ziyaret etti. Burada gazetecilerin sorularını yanıtlayan Sinem Sülün, temmuz ayında katılacağı Miss Universe öncesinde iddialı açıklamalarda bulundu. Yarışma için çok iyi bir hazırlık dönemi geçirdiğini ve ailesinden bu konuda büyük destek gördüğünü belirten Sinem Sülün, Vietnam'da yapılacak olan yarışmada Türkiye'ye iyi bir derece kazandıracağını söyledi. Yarışmanın ilk kez bir Asya ülkesinde yapılacağını ve bunun iyi bir şans olduğunu ifade eden Sülün, "Türkiye'yi Vietnam'da en iyi şekilde tanıtmak istiyorum. Bugüne kadar bence Türkiye çok iyi bir şekilde tanıtılmadı. Hala Türkiye'yi tanımayan ülkeler var. Bu nedenle çok iyi hazırlanıyorum ve kendime güveniyorum. Bu yarışmadan iyi bir derece ile döneceğimi düşünüyorum." dedi.

Sinem Sülün ayrıca kendisini Nevşehir'de ağırlayan Nevşehir Belediye Başkanı Hasan Ünver'e teşekkür etti.

Abla Gizem Sülün ise Vietnam'da Türkiye'yi temsil edecek olan kardeşine güvendiğini belirterek onun iyi bir derece elde edeceğine inandığını vurguladı.

(MÖZ-SE-GS-Y)

Kaynak: İHA