MİNE LÖK BEYAZ HABERLERİ

Mine Lök Beyaz haber, Mine Lök Beyaz son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Mine Lök Beyaz

Mine Lök Beyaz

Doğum Yeri Diyarbakır / Türkiye
Doğum Tarihi 19.8.1973 - ...

Mine Lök Beyaz Kimdir ?

Mine Lök Beyaz, 19 Ağustos 1973 doğumlu. Babasının adı Ömer Lütfi, annesinin adı Gülhan'dır. Mimar; Gazi Üniversitesi Mühendislik-Mimarlık Fakültesini bitirdi. Özel sektörde çalıştı. Ankara Büyükşehir Belediye Meclis Üyeliği yaptı. 24. Dönemde TBMM Başkanlık Divanı Kâtip Üyesi seçildi. Orta düzeyde İngilizce bilen Lök Beyaz, evli ve 1 çocuk annesidir.
Biyografinin devamı için tıklayın
Mine Lök Beyaz - 07.09.2019
Albaraka Türk "kalemin Bereketi" hat ve tezhip sergisi ankara'da
Sudan Askeri Ataşesi Adil İsmail Abubaker, AK Parti Diyarbakır Eski Milletvekili Mine Lök Beyaz, AK Parti Eski İzmir Milletvekili Mehmet Tekelioğlu, Albaraka Türk Katılım Bankası Genel Müdürü Melikşah Utku ve çok sayıda davetlinin katılımıyla Ankara Sanat Galerisi'nde 6 Eylül'de açılışı gerçekleştirilen "Kalemin Bereketi Hat ve Tezhip Sergisi", 22 Eylül 2019 tarihine kadar Ankara ve çevre illerden gelecek sanatseverleri ağırlayacak.
Mine Lök Beyaz - 30.04.2018
Diyarbakır'dan Vekil Aday Adaylığı İçin AK Parti'ye Başvuru Yoğunluğu
Gazeteci ve yazar Bayram Zilan ile eski milletvekili Cuma İçten, basın toplantısı düzenleyerek, vekillik için AK Parti çatısı altında Diyarbakır'dan aday adayı olduklarını duyurdu. Güneydoğu Gazeteciler Cemiyeti'nde, basın mensuplarıyla bir araya gelen Cuma İçten, 7 Haziran 2015'te yapılan seçimde, liste dışında kaldıktan sonra resmi görevlerine yaklaşık 3 yıl ara verdiğini söyledi. İçten, "Doğduğum, büyüdüğüm Diyarbakır'a hizmet etmeyi, şehrin, benim üzerimde hakkı olduğunu düşünerek, Diyarbakır'dan aday olmayı tercih ettim. Annem ve babamın benim üzerinde o kadar çok hakları var ki milletvekilliği kayıt ücretinin yarısını anne diğer yarsını da babam yatırarak, beni onurlandırdı" dedi.   Bayram Zilan da AK Parti'den Diyarbakır milletvekilliği için aday adayı olduğunu belirterek, şunları söyledi: "AK Parti, büyük bir partidir. AK Parti'nin siyaseti kuşatması, milletvekili adaylarını motive ediyor. Bu seçimde, Diyarbakır'da HDP'nin barajı aşıp, aşmama ihtimali üzerinden değerlendirmeler yapılıyor. Birçok siyasetçi veya siyasete adım atmak isteyen kişi, bu ihtimali düşünerek, listede herhangi bir yerde olmanın ihtimalini düşünüyor. AK Parti'de aday adayı olmanın, kişisel kariyer açısından bir adım olacağını düşünenler de var. Niyetler farklı farklı ama AK Parti'nin milletvekili adayının sayısı çok yüksek oluyor. Diyarbakır'da biz bugünkü sayıların üzerinde de sayılar gördük. Şu an 118 veya 120 civarındaydı. Süre uzatıldı. Bunun daha yükselmesi mümkündür. Diğer siyasi partinin barajı aşamama ihtimalini düşünüyor herkes. O yüzden sayı fazla."  AK Parti'de, 24 Haziran'da yapılacak milletvekili genel seçimi için aday adaylığı başvuru süresi, 2 Mayıs'a kadar uzatıldı. Diyarbakır'dan milletvekilliği aday adaylığı için 150'ye yakın başvuru yapıldığı belirtildi. Başvuranlar arasında milletvekilleri Galip Ensarioğlu ve Ebubekir Bal ile eski milletvekilleri Mine Lök Beyaz, Oya Eronat, Abdurrahman Kurt, Osman Aslan, İrfan Yazıcıoğlu, AFAD eski Başkanı Halis Bilen, 15 Temmuz gazisi Muammer Polat, avukat Ercan Ezgi, gazeteci Gürsel Eser, iş insanı Fatih Kayıhan'ın da yer aldı.
Mine Lök Beyaz - 19.04.2018
Konya'da "Şehrim 2023 " Çalıştayı Düzenlendi
AK Parti Çevre, Şehir ve Kültür Başkan Yardımcısı Mine Lök Beyaz, bir otelde düzenlenen çalıştayın açılışında, şehirlerin kimliklerinin korunarak geliştirilmesi ve her şehrin 2023 hedefinin ortak akılla belirlenmesi için hazırlanan "Şehrim 2023" projesini Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın 9 Mart'ta başlattığını hatırlattı.
Mine Lök Beyaz - 18.04.2016
Yasin Börü Davası
Güvenlik gerekçesiyle Diyarbakır'dan Ankara 2. Ağır Ceza Mahkemesine nakledilen davanın duruşmasına tutuklu ve bazı tutuksuz sanıklar, maktullerin yakınları ve tarafların avukatları katıldı. Mahkemenin geçen celse yaşanan olaylar üzerine duruşmaların kapalı yapılmasına karar vermesi nedeniyle şikayetçilerin birinci, ikinci ve üçüncü derece yakınları, AK Parti İstanbul Milletvekilleri Fatma Benli ve Mehmet Metiner, Ankara Milletvekili Ahmet Gündoğdu, eski AK Parti Diyarbakır Milletvekili Mine Lök Beyaz, bazı HÜDA PAR yöneticileri, gazeteciler ve hakim ve savcı stajyerleri dışında izleyici alınmadı.
Mine Lök Beyaz - 18.04.2016
Yasin Börü Davası
Ankara 10. Ağır Ceza Mahkemesi salonundaki duruşmayı AK Parti İstanbul Milletvekili Mehmet Metiner ve Fatma Benli, Ankara Milletvekili Ahmet Gündoğdu, eski AK Parti Diyarbakır Milletvekili Mine Lök Beyaz ile bazı HÜDA PAR yöneticileri de takip ediyor.
Mine Lök Beyaz - 31.08.2015
Eski AK Parti Diyarbakır Gençlik Kolları Başkanına Düzenlenen Silahlı Saldırı
"AK Parti sevdalısıydı" Eski AK Parti Diyarbakır Milletvekili Mine Lök Beyaz da çok değerli bir insanı kaybettiklerini dile getirdi.
Mine Lök Beyaz - 02.07.2015
AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Nebati Açıklaması
İftara, AK Parti Kadın Kolları Genel Başkan Yardımcısı Mine Lök Beyaz, AK Parti Gümüşhane İl Başkanı Hakkı Gündüz, diğer ilgililer ve vatandaşlar katıldı.
Mine Lök Beyaz - 19.06.2015
AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Nebati Bingöl'de Açıklaması
İftar programına, AK Parti Genel Merkez Kadın Kolları Başkan Yardımcısı Mine Lök Beyaz, AK Parti Bingöl Milletvekilleri Şebnem Koçakelçi ve Enver Fehmioğlu, AK Parti İl Başkanı Yılmaz Seven, Belediye Başkan Yardımcısı Ragıp Atala ve çok sayıda vatandaş katıldı.
Mine Lök Beyaz - 26.05.2015
Kalkınma Bakanı Yılmaz Açıklaması
Bakan Yılmaz, Diyarbakır'da beraberinde Vali Hüseyin Aksoy, AK Parti Diyarbakır Milletvekilleri Mine Lök Beyaz ve Mehmet Süleyman Hamzaoğulları ile Kayapınar Kaymakamlığı'nca oluşturulan Aile Destek Merkezi'nin açılışını yaptı.
Mine Lök Beyaz - 22.05.2015
Kalkınma Bakanı Yılmaz, Diyarbakır'da
Bakan Yılmaz, beraberinde AK Parti Diyarbakır Milletvekili Mine Lök Beyaz ve bir grup partiyle Diyarbakır Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler Odası'nı ziyaret etti.
Mine Lök Beyaz - 24.02.2015
İç Güvenlik Paketi" TBMM Genel Kurulu'nda
Katip üyeye müdahale ve arbede- Bahçekapılı, 14. madde üzerindeki önergeleri katip üye AK Parti Diyarbakır Milletvekili Mine Lök Beyaz'a okutmaya başlayınca MHP'liler Divan'a, diğer muhalefet milletvekilleri sıralara vurarak protestoya başladı.
Mine Lök Beyaz - 26.01.2015
Çocukların Mutlu Geleceği İçin Umut Yıldızı" Projesi
Programa AK Parti Diyarbakır Milletvekili Mine Lök Beyaz, Diyarbakır Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Alican Ebedinoğlu ile çok sayıda davetli katıldı.
Mine Lök Beyaz - 24.01.2015
Gaffar Okkan'ın Şehit Edilişinin 14. Yılı
Tören sırasında bazı vatandaşların pencere ve balkonlardan okunan dualara eşlik ettiği görüldü. Duygusal anların yaşandığı etkinlik Okkan ve 5 arkadaşının şehit edildikleri yere bırakılan karanfillerle sona erdi.  Törene AK Parti Milletvekilleri Mine Lök Beyaz, Cuma İçten, Abdulkerim Gök, Okkan'ın yakınları, Diyarbakırspor taraftarları, gaziler, adı Gaffar Okkan olan çocuklar ile vatandaşlar katıldı.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Mine Lök Beyaz Haberleri | Mine Lök Beyaz Kimdir - Haberler - Mine Lök Beyaz haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Mine Lök Beyaz kimdir, hayatı ve biyografisi. Başkan Söğüt, İlimtepe Millet Bahçesini inceledi.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 16.5.2021 13:23:27. #1.14#

title