MİHRİMAH BELMA SATIR HABERLERİ

Mihrimah Belma Satır haber, Mihrimah Belma Satır son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Mihrimah Belma Satır

Mihrimah Belma Satır

Doğum Yeri Erzurum / Türkiye
Doğum Tarihi 20.2.1961

Mihrimah Belma Satır Kimdir ?

1961'de Erzurum'da doğdu. İstanbul Üniversitesi Hukuk Fakültesi'nden mezun oldu. Kendisine ait hukuk bürosunda avukat olarak çalışmıştır. 2001-2004 yılları arasında Turizm Bakanlığı Müşavirliği, 2003-2007 yılları arasında Türkiye Denizcilik işletmesi Yönetim Kurulu Üyeliği yaptı. Kuruluşundan bu yana AK Parti'de çeşitli görevler üstlendi.
Biyografinin devamı için tıklayın
Mihrimah Belma Satır - 21.11.2021
TBMM'de bu hafta
Dilekçe Komisyonu ile İnsan Haklarını İnceleme Üyelerinden Kurulu Karma Komisyon, çarşamba günü AK Parti İstanbul Milletvekili Mihrimah Belma Satır başkanlığında toplanacak.
Mihrimah Belma Satır - 29.07.2021
TBMM Başkanı Mustafa Şentop Bakü'den ayrıldı
Şentop ile TBMM İdare Amiri, AK Parti Gaziantep Milletvekili ve Türkiye-Pakistan Parlamentolar Arası Dostluk Grubu Başkanı Ali Şahin, AK Parti İstanbul Milletvekili ve Türkiye-Azerbaycan Parlamentolar Arası Dostluk Grubu Başkanı Şamil Ayrım, AK Parti Kahramanmaraş Milletvekili ve TBMM İçişleri Komisyonu Başkanı Celalettin Güvenç, AK Parti İstanbul Milletvekili ve TBMM Dilekçe Komisyonu Başkanı Mihrimah Belma Satır, AK Parti Ankara Milletvekili Zeynep Yıldız, CHP Bursa Milletvekili Yüksel Özkan, MHP Iğdır Milletvekili Yaşar Karadağ, İYİ Parti Aydın Milletvekili Aydın Adnan Sezgin ve TBMM Genel Sekreteri Mehmet Ali Kumbuzoğlu da İstanbul'a gitti.
Mihrimah Belma Satır - 14.07.2021
TBMM Dilekçe Komisyonu, ön ödemeli gayrimenkul satışlarındaki sorunlar için kurulan alt komisyon raporunu kabul etti
TBMM Dilekçe Komisyonu, AK Parti İstanbul Milletvekili Mihrimah Belma Satır başkanlığında toplandı.
Mihrimah Belma Satır - 28.06.2021
Topraktan Toprağa Biyobozunur Atık Yönetim Projesi
Topraktan Toprağa Biyobozunur Atık Yönetim ProjesiKayapınar Belediyesi olarak Topraktan Tabağa Tarımsal Kalkınma Kooperatifi ile birlikte hayata geçirdiğimiz "Topraktan Toprağa Biyobozunur Atık Yönetim Projesi" TBMM Dilekçe Komisyonu tarafından yerinde incelendi.
Mihrimah Belma Satır - 26.05.2021
TBMM Dilekçe ve İnsan Haklarını İnceleme Karma Alt Komisyonu toplandı
TBMM Dilekçe Komisyonu ile TBMM İnsan Haklarını İnceleme Komisyonu üyelerinden oluşan Karma Alt Komisyonu, Dilekçe Komisyonu Başkanı ve AK Parti İstanbul Milletvekili Mihrimah Belma Satır başkanlığında toplandı.
Mihrimah Belma Satır - 11.02.2021
TBMM Genel Kurulunda 2019 Yılı Kamu Denetçiliği Kurumu Raporu görüşüldü
TBMM Dilekçe Komisyonu Başkanı ve AK Parti İstanbul Milletvekili Mihrimah Belma Satır, Kamu Denetçiliği Kurumunda kadın üye sayısının artması temennisinde bulundu.
Mihrimah Belma Satır - 11.02.2021
Kamu Başdenetçisi Malkoç, kuruma yapılan başvurularda sorun çözme yeteneklerinin arttığını bildirdi
Dilekçe Komisyonu ile İnsan Haklarını İnceleme Karma Komisyonu, AK Parti İstanbul Milletvekili Mihrimah Belma Satır başkanlığında toplandı.
Mihrimah Belma Satır - 14.01.2021
AK Parti Ordu İl Kadın Kolları Başkanı Ayşegül Baysal güven tazeledi
Kongrede, TBMM Dilekçe Komisyonu Başkanı ve İstanbul Milletvekili Mihrimah Belma Satır, Büyükşehir Belediye Başkan Mehmet Hilmi Güler, AK Parti Genel Merkez Kadın Kolları Genel Başkan Yardımcısı Serpil Kavrak, AK Parti İl Başkanı Halit Tomakin ve AK Parti İl Kadın Kolları Başkanı Ayşegül Baysal katılımcılara hitap etti.
Mihrimah Belma Satır - 03.11.2020
Kamu Başdenetçisi adayları belirlendi
TBMM Dilekçe ve İnsan Haklarını İnceleme Komisyonu üyelerinden oluşan Karma Alt Komisyon, AK Parti İstanbul Milletvekili Mihrimah Belma Satır başkanlığında toplandı.
Mihrimah Belma Satır - 13.09.2020
Bakan Varank Kovid-19 tedavisinde kullanılan ilacı üreten fabrikayı ziyaret etti Açıklaması
Varank'a ziyaretinde Kocaeli Valisi Seddar Yavuz, TBMM Dilekçe Komisyonu Başkanı ve İstanbul Milletvekili Mihrimah Belma Satır, Atabay Kimya Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Zeynep Atabay Taşkent ile Fabrika Direktörü Şahin Gürsel eşlik etti.
Mihrimah Belma Satır - 13.09.2020
Bakan Varank, Covid-19 tedavisinde kullanılan ilacın üretildiği fabrikayı ziyaret etti
Bakanlıktan yapılan açıklamaya göre; Bakan Varank, yürütülen faaliyetleri yerinde görmek amacıyla 'Favicovir'in üretildiği Atabay Kimya'nın Gebze'deki fabrikasını ziyaret etti. Varank'a ziyaretinde Kocaeli Valisi Seddar Yavuz, TBMM Dilekçe Komisyonu Başkanı ve İstanbul Milletvekili Mihrimah Belma Satır, Atabay Kimya Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Zeynep Atabay Taşkent ile Fabrika Direktörü Şahin Gürsel eşlik etti.
Mihrimah Belma Satır - 08.09.2020
Edirne'den kısa kısa
TBMM Dilekçe Komisyonu Başkanı ve AK Parti İstanbul Milletvekili Mihrimah Belma Satır, Keşan Belediye Başkanı Mustafa Helvacıoğlu'nu ziyaret etti.
Mihrimah Belma Satır - 16.07.2020
TBMM Komisyonlarda görev dağılımları belli oldu
Dilekçe Komisyonu: Başkan AK parti İstanbul milletvekili Mihrimah Belma Satır, Başkanvekili AK Parti Kayseri milletvekili İsmail Tamer, Sözcü AK Parti Bolu milletvekili Fehmi Küpçü, Katip AK Parti Kırşehir milletvekili Mustafa Kendirli.
Mihrimah Belma Satır - 24.06.2020
"Obezite ile mücadele" alt komisyonu toplandı
TBMM Dilekçe Komisyonu Başkanı ve aynı zamanda Alt Komisyon Başkanı, AK Parti İstanbul Milletvekili Mihrimah Belma Satır, 2018'de kurulan obezite merkezleriyle tedavinin ücretsiz yapıldığını anımsattı.
Mihrimah Belma Satır - 17.06.2020
Kamu Denetçiliği Kurumu 2019 raporu
TBMM Dilekçe ve İnsan Haklarını İnceleme komisyonlarından oluşan karma komisyon, Dilekçe Komisyonu Başkanı ve AK Parti İstanbul Milletvekili Mihrimah Belma Satır başkanlığında toplanarak, KDK'nin 2019 raporu hakkındaki alt komisyon raporunu görüştü.
Mihrimah Belma Satır - 05.03.2020
AK Partili Satır: "Türkiye, Avrupa ülkeleri arasında obezite sıklığı en yüksek ülke"
TBMM Dilekçe Komisyonu Başkanı ve AK Parti İstanbul Milletvekili Mihrimah Belma Satır, Türkiye'nin, Avrupa ülkeleri arasında obezite sıklığı en yüksek ülke olduğunu bildirdi.
Mihrimah Belma Satır - 04.03.2020
TBMM Dilekçe ve İnsan Haklarını İnceleme Karma Komisyonu toplandı
TBMM Dilekçe ve İnsan Haklarını İnceleme Karma Komisyonu, Dilekçe Komisyonu Başkanı ve AK Parti İstanbul Milletvekili Mihrimah Belma Satır başkanlığında, 2019 yılı Kamu Denetçiliği Kurumu Raporu'nu görüşmek üzere toplandı.
Mihrimah Belma Satır - 20.02.2020
2. Gıda Bankacılığı Zirvesi
TBMM Dilekçe Komisyonu Başkanı AK Parti İstanbul Milletvekili Mihrimah Belma Satır, "Gıda Bankacılığı hem israfı önlüyor hem yardımların verimli ve şeffaf bir şekilde kişilere ulaştırılmasını sağlıyor.
Mihrimah Belma Satır - 11.02.2020
Meclis'te "Dilekçe Hakkı Çalıştayı" düzenlenecek
TBMM Tören Salonunda yarın saat 11.00'de gerçekleştirilecek çalıştayın açılış konuşmasını TBMM Başkanı Mustafa Şentop yapacak. Açılış programında ayrıca Cumhurbaşkanı Yardımcısı Fuat Oktay, TBMM Dilekçe Komisyonu Başkanı AK Parti İstanbul Milletekili Mihrimah Belma Satır da söz alacak.
Mihrimah Belma Satır - 16.01.2020
Obezite batı bölgelerinde daha yüksek
Obezite ile Mücadele Yöntemleri ve Cerrahi Uygulamalardaki Malpraktis İddialarının Araştırılması ve Alınabilecek Önlemlerin Belirlenmesi Alt Komisyonu, TBMM Dilekçe Komisyonu Başkanı ve AK Parti İstanbul Milletvekili Mihrimah Belma Satır başkanlığında toplandı.
Mihrimah Belma Satır - 15.01.2020
Dr. Ender Saraç, Meclis'te obeziteyi anlattı
Obezite ile Mücadele Yöntemleri ve Cerrahi Uygulamalardaki Malpraktis İddialarının Araştırılması ve Alınabilecek Önlemlerin Belirlenmesi Alt Komisyonu, TBMM Dilekçe Komisyonu Başkanı ve AK Parti İstanbul Milletvekili Mihrimah Belma Satır başkanlığında toplandı.
Mihrimah Belma Satır - 15.01.2020
Beslenme ve Diyet Uzmanı Dr. Ender Saraç: "Kahvaltı en önemli öğündür, vazgeçmeyelim"
TBMM Dilekçe Komisyonu Başkanı ve AK Parti İstanbul Milletvekili Mihrimah Belma Satır da gazetecilerin sorusu üzerine kahvaltı yapmadan asla evden çıkmayacağını kaydetti.
Mihrimah Belma Satır - 13.01.2020
Türkiye'nin Değerleri Ödül Töreni'nde buluştu
Bu yıl Değer Zirvesi, Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanı Zehra Zümrüt Selçuk, Ticaret Bakan Yardımcısı Rıza Tuna Turagay, Hazine ve Maliye Bakan Yardımcısı Dr. Nureddin Nebati, TBMM Dilekçe Komisyonu Başkanı, İstanbul Milletvekili Mihrimah Belma Satır'ın teşrifleriyle ikinci kez gerçekleşti.
Mihrimah Belma Satır - 10.01.2020
Ticaret Bakanlığı, Türkiye Markaları İçin 3.8 Milyar Tl kaynak ayırdı
Mihrimah Belma Satır ise, yaptığı konuşmada "Bir siyasetçi ve hukukçu olarak, en büyük değerin demokratik yönetim, laik yönetim, sosyal hukuk devleti olmak olduğunu" ifade etti.
Mihrimah Belma Satır - 02.01.2020
TBMM Genel Kurulu
TBMM Dilekçe Komisyonu ile İnsan Haklarını İnceleme Komisyonu üyelerinden oluşan Karma Komisyon Başkanı Mihrimah Belma Satır, vatandaşların dilekçe hakkının kullanılmasını, hak arama kültürünün gelişmesini önemli bulduklarını belirtti.
Mihrimah Belma Satır - 18.12.2019
Meclis'te obeziteyle mücadele toplantısı
Obezite ile Mücadele Yöntemleri ve Cerrahi Uygulamalardaki Malpraktis İddialarının Araştırılması ve Alınabilecek Önlemlerin Belirlenmesi Alt Komisyonu, TBMM Dilekçe Komisyonu Başkanı ve AK Parti İstanbul Milletvekili Mihrimah Belma Satır başkanlığında toplandı.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Mihrimah Belma Satır Haberleri | Mihrimah Belma Satır Kimdir - Haberler - Mihrimah Belma Satır haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Mihrimah Belma Satır kimdir, hayatı ve biyografisi. TBMM'de bu hafta.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 30.11.2021 12:44:16. #1.15#

title