Michael Bloomberg Haberleri

Michael Bloomberg haber, Michael Bloomberg son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Michael Bloomberg - 09.06.2021
"ABD'li zenginlerin vergi beyanları sızdırıldı" iddiası
Açıklamada, Forbes 2021'in en zenginleri listesinde 59 milyar dolarlık serveti ile 20. sırada yer alan Eski New York Valisi ve Bloomberg Üst Yöneticisi Michael Bloomberg'in de benzer şekilde son yıllarda gelir vergisi ödemediği öne sürüldü.
Michael Bloomberg - 13.01.2021
Londra Borsası'nın Refinitiv'i 27 milyar dolara satın almasına AB'den onay
Bankalar ve yatırımcılara haber, veri ve analitik bilgi sağlayan Refinitiv, eski New York Valisi ve milyarder Michael Bloomberg'in sahibi olduğu Bloomberg terminallerinin en büyük rakibi konumunda bulunuyor.
Michael Bloomberg - 13.10.2020
Son dakika ekonomi: ABD'de Kovid-19 salgını milyarderlere yaradı
Tesla'nın Üst Yöneticisi Elon Musk'un 25 milyar dolarlık servetini bu süreçte 92 milyar dolara çıkardığı aktarılırken eski New York Belediye Başkanı iş insanı Michael Bloomberg ve Koch Industries'in sahibi Charles Koch'un da yaklaşık 7 milyar dolar daha zenginleştiğine işaret edildi.
Michael Bloomberg - 03.09.2020
Hindistan Başbakanı Modi'nin Twitter hesabı hacklendi
ABD Başkanı Barack Obama, Demokrat Başkan Adayı Joe Biden, Amazon'un Üst Yönetici Jeff Bezos, Microsoft'un kurucusu Bill Gates, Tesla'nın Üst Yöneticisi Elon Musk, milyarder iş adamı Michael Bloomberg ve rap şarkıcısı Kanye West gibi isimlerin Twitter hesapları 15 Temmuz'da ele geçirilmişti.
Michael Bloomberg - 17.07.2020
Twitter'dan hack'lenme açıklaması: 130 hesap hack'lendi
Sosyal medya platformu Twitter'da hacklenme skandalı yaşanıyor. Dünyaca ünlü siyasilerin ve büyük şirketlerin hesapları tek tek hackleniyor. Twitter'dan konuyla ilgili açıklama geldi. Twitter yaptığı açıklamada, sorunun düzeltilmesi için adımlar atılıyor ifadesi kullanıldı.Saldırıda toplam 130 kişinin hesaplarının hack'lendiği duyuruldu. Twitter'a önceki gün yapılan sanal saldırıda aralarında Barrack Obama, Bill Gates, Elon Musk, Joe Biden, Warren Buffett, Kanye West, Michael Bloomberg, Apple, Uber ve Jeff Bezos'un resmi Twitter hesapları hack'lenmiş ve hesaplardan Bitcoin dağıtımı yaptıklarına dair mesaj paylaşılmıştı.
Michael Bloomberg - 16.07.2020
Ünlü isimlerin Twitter hesapları ele geçirildi
Twitter hesabı ele geçirilen arasında eski ABD Başkanı Barack Obama, Demokrat Başkan Adayı Joe Biden, Amazon'un Üst Yönetici Jeff Bezos, Microsoft'un kurucusu Bill Gates, Tesla'nın Üst Yöneticisi Elon Musk, milyarder iş adamı Michael Bloomberg ve rap şarkıcısı Kanye West gibi isimler yer aldı.
Michael Bloomberg - 26.06.2020
ABD Başkanı Trump'tan "John Bolton" açıklaması Açıklaması
Trump, şu anda kendisinin avukatlığını yapan, New York'un eski Belediye Başkanı Rudy Giuliani'nin kentteki suçla mücadele için kullandığı ve "insan hakları" tartışmalarına yol açan "durdur ve ara" yöntemine ilişkin, "Giuliani bu işi yürüttü. Sonra göreve Michael Bloomberg geldi, bu konuda çıldırdı ve en sonunda konu insan hakları ihlallerine kadar gitti.
Michael Bloomberg - 14.04.2020
Biden faktörü ve Kovid-19 salgını Trump'ın seçim hesaplarını bozabilir
Nitekim kriz ortaya çıkmadan önce özellikle muhalefette yer alan Demokrat Parti'deki adaylık yarışı ciddi bir ivme kazanmıştı. Özellikle partinin sol kanadında yer alan Bernie Sanders'ın adaylık yarışı ekseninde düzenlenen seçimlerin ilk aşamasında yüksek oy oranlarına ulaşması, Vermont Senatörü'nün 2016'nın aksine bu kez Demokrat Parti'nin başkan adaylığını elde edebileceğine dair analizlerin yapılmasına yol açmıştı. Joe Biden ve Michael Bloomberg gibi yakından tanınan, partinin "ılımlı" kesimini temsil eden ve Demokrat Parti'nin merkez teşkilatının (establishment) "seçilebilir" olduğunu düşündüğü adayların aksine, Sanders ve hatta Elizabeth Warren gibi "sol" çizgide yer alan isimlerin medyada ve özellikle de genç seçmenler nezdinde ön plana çıkması, şaşırtıcı bir durum olarak görülmüştü.
Michael Bloomberg - 16.03.2020
ABD seçimleri: Demokrat Parti'de müesses nizam gücünü kanıtladı
Süper Salı, değişimci kanadın önemli isimlerinden Elizabeth Warren'ı seçim dışına ittiği gibi, ılımlı kanadın Biden'la birlikte en önemli isimleri olan Pete Buttigieg, Amy Klobuchar ile seçim yarışına oldukça geç katılan ve büyük para harcamasına rağmen istediği sonucu alamayan Michael Bloomberg'i de yarışmadan ayrılmaya itti.
Michael Bloomberg - 07.03.2020
ABD Başkanlık Seçimleri: Joe Biden, Donald Trump'ın rakibi olursa başkan seçilebilir mi?
Demokrat Parti'nin seçkinleri ve kurumsal yapısı, Sanders'ın ABD seçmeninden oy almakta zorlanacağına, Cumhuriyetçi Başkan Trump karşısında başarılı olamayacağına inanıyor. Bu nedenle, Obama ve Clintonlar Sanders'e karşı cephe aldılar. Yarışı terk eden diğer adaylar Amy Klobucher, Pete Buttigieg ve Michael Bloomberg ılımlı çizgiyi temsil eden Biden'i destelediklerini açıkladılar.
Michael Bloomberg - 05.03.2020
Küresel piyasalar pozitif seyrediyor
Demokrat aday adaylarından milyarder iş adamı Michael Bloomberg ise başkanlık seçimi yarışından Biden'ı destekleyerek çekildiğini duyurdu.
Michael Bloomberg - 04.03.2020
ABD'de başkanlık ön seçimlerinde Süper Salı'nın galibi Biden
Diğer yandan sadece Amerikan Samoası'nda başarı gösteren milyarder iş adamı Michael Bloomberg ise böylece ilk ön seçim zaferini almış oldu.
Michael Bloomberg - 04.03.2020
ABD'de başkanlık ön seçimlerinde 11 eyaletin 8'inde Biden kazandı
Diğer yandan sadece Amerikan Samoası'nda başarı gösteren milyarder iş adamı Michael Bloomberg ise böylece ilk ön seçim zaferini almış oldu.
Michael Bloomberg - 04.03.2020
ABD'de başkanlık ön seçimlerinde 6 eyaletin 4'ünde Biden kazandı
Amerikan Samoası'nda ise milyarder iş adamı Michael Bloomberg ipi göğüsledi.
Michael Bloomberg - 26.02.2020
Demokrat seçmenin Bernie Sanders'ın Trump'ı yenebileceğine dair inancı artıyor
Ankette, "Trump'ı kimin yenebileceği" sorusuna Demokrat seçmenlerin yüzde 26'sı Sanders yanıtını verirken, seçmenlerin yüzde 20'si milyarder iş adamı Michael Bloomberg'i yüzde 17'si ise Biden'ı işaret etti.
Michael Bloomberg - 26.02.2020
ABD'de Demokrat aday adayı Sanders'tan Netanyahu'ya "ırkçı" nitelendirmesi
Eski New York Belediye Başkanı ve milyarder iş adamı Michael Bloomberg ise bölgede İsrail ile Filistin arasında uzun yıllardır sorunun devam ettiğini ve her iki toplumun da güven içinde yaşamaya hakkı olduğunu söyledi.
Michael Bloomberg - 21.02.2020
Micheal Bloomberg, başkanlık kampanyası için 463 milyon dolar harcadı
ABD'de 3 Kasım'da yapılacak başkanlık seçimleri için aday adayı olan Michael Bloomberg, seçim kampanyası için şu ana kadar 463 milyon dolar harcadı.
Michael Bloomberg - 20.02.2020
ABD'de Demokrat aday adayları canlı yayında karşı karşıya geldi
ABD'de Demokrat başkan aday adaylarını karşı karşıya getiren canlı yayında, milyarder iş adamı ve eski New York Belediye Başkanı Michael Bloomberg, diğer tüm rakiplerinin eleştiri oklarına hedef oldu.
Michael Bloomberg - 19.02.2020
Demokrat aday adayı Bloomberg, rakipleriyle ilk kez canlı yayında tartışacak
ABD'deki başkanlık seçimlerinde Demokratlar aday adayları arasındaki yarışta yükselişe geçen milyarder iş adamı Michael Bloomberg, ilk kez rakipleriyle canlı yayında karşı karşıya gelecek.
Michael Bloomberg - 18.02.2020
ANALİZ – 2020 ABD Seçimleri: Cumhuriyetçi konsolidasyon, Demokratik parçalanma
Ilımlı liberal olarak adlandırılabilecek bir diğer isim ise milyarder işadamı ve eski New York Belediye Başkanı Michael Bloomberg.
Michael Bloomberg - 14.02.2020
Demokratlar arasındaki başkanlık yarışında Sanders önde
Öte yandan milyarder medya patronu ve eski New York Belediye Başkanı Michael Bloomberg anketlerde hızlı bir yükselişle Biden'ın ardından üçüncü sıraya yerleşti ve yüzde 14,2'lik desteğe ulaştı.
Michael Bloomberg - 12.02.2020
Trump: "Bloomberg ile yarışmayı tercih ederim"
ABD Başkanı Donald Trump, 2020'de yapılacak başkanlık seçimlerinde Demokrat Partili iş adamı Michael Bloomberg ile yarışmak istediğini söyledi.
Michael Bloomberg - 12.02.2020
Trump: "Sanders'ın destekçileri gerçek, Bloomberg ile yarışmayı tercih ederim"
ABD Başkanı Donald Trump, Bernie Sanders'ın "gerçek destekçiler"i olduğuna işaret ederek, 3 Kasım'da yapılacak başkanlık seçimlerinde Demokrat rakibi olarak eski New York Belediye Başkanı milyarder Michael Bloomberg'i tercih edeceğini söyledi.
Michael Bloomberg - 10.02.2020
ABD'deki ankette, Demokrat başkan aday adayı Sanders ilk kez öne geçti
New York'un eski Belediye Başkanı ve milyarder Michael Bloomberg da yüzde 15 destek oranıyla 3'üncü sıraya yerleşti.
Michael Bloomberg - 26.01.2020
Demokrat adaylar Biden ve Sanders, anketlerde yarışı önde götürüyor
Demokrat aday adaylarından başkanlık yarışına halen devam eden 12 adaydan dikkat çeken isimler arasında eski New York Belediye Başkanı ve milyarder Michael Bloomberg, Minnesota Senatörü Amy Klobuchar ve Indiana South Bend Belediye Başkanı Pete Buttigieg bulunuyor.
Michael Bloomberg - 23.01.2020
CNN anketinde Demokratların 2020 yarışında Sanders rakibi Biden'ı geçti
Ankette Massachusetts senatörü Elizabeth Warren yüzde 14, Indiana Valisi Pete Buttigieg yüzde 11 ve yarışa sonradan dahil olan milyarder işadamı Michael Bloomberg ise yüzde 5 oy aldı.
Michael Bloomberg - 13.01.2020
ABD'de Demokrat başkan aday adaylarından Booker yarışı bıraktı
Başkanlık yarışına katılan en son demokrat aday adayı ise eski New York Belediye Başkanı ve milyarder Michael Bloomberg oldu.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Michael Bloomberg Haberleri | Michael Bloomberg Kimdir - Haberler - Michael Bloomberg haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Michael Bloomberg kimdir, hayatı ve biyografisi. Melinda Gates, Bill Gates ile boşanırken aldığı 65 milyar doları harcamaya baş
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 26.9.2021 14:41:23. #1.16#

title