Mevlüt Kuntoğlu Haberleri

Mevlüt Kuntoğlu haber, Mevlüt Kuntoğlu son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Mevlüt Kuntoğlu - 17.04.2019
Karaman'da Hafızlar Cübbe Giydi
İl Milli Eğitim Müdür Vekili Abdurrahman Kurt, okulun konferans salonunda düzenlenen törende, hafızlığın emek isteyen bir alan olduğuna dikkat çekerek gönülden yapıldığı taktirde başarıya ulaşabileceğini belirtti. Öğrencilerin hafızlık derslerinin yanında diğer derslerine de başarılı bir şekilde devam etmelerinin kendilerini de mutlu ettiğini ifade eden Kurt, şunları kaydetti: "En büyük övgüyü hafız olan öğrencilerimiz Selman Atçeken ile Hikmet Küçükbalcı, kıymetli idarecilerimiz ve öğretmenlerimiz hak ediyor. Bunun yanı sıra öğrencilerimizin yetişmesinde emeği geçen velilerimize ve bu okulun kurulmasında öncülük eden eski Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Mevlüt Kuntoğlu'na çok teşekkür ediyorum.
Mevlüt Kuntoğlu - 08.03.2019
İl Müdürü Kuntoğlu Gençlerle Buluştu
Karaman İl Milli Eğitim Müdürü Mevlüt Kuntoğlu, merkez ve ilçelerdeki ortaöğretim kurumlarının öğrenci meclis başkanlarıyla buluştu.
Mevlüt Kuntoğlu - 21.02.2019
Karaman'da "Bilinçli Tüketim" Protokolü İmza Töreni
Karaman İl Milli Eğitim Müdürlüğü ile Karaman Ticaret İl Müdürlüğü arasında öğrencilere bilinçli tüketim bilincini oluşturmak için işbirliği protokolü imzalandı. İl Milli Eğitim Müdürü Mevlüt Kuntoğlu, İl Müdürlüğünde düzenlenen törende, Sudurağı Şehit Ömer Durmaz Çok Programlı Anadolu Lisesinin Karaman merkez ile Sudurağı Kasabasında yaşayan bireylerin tüketici hakları konusunda bilgi ve farkındalıklarını arttırmak, tüketim yaparken her alanda israfın önüne geçmek için protokolün imzalanacağını belirtti.
Mevlüt Kuntoğlu - 05.02.2019
Kmü'de Güvenlik Koordinasyon Toplantısı Yapıldı
Karaman Valisi Fahri Meral ile KMÜ Rektörü Prof. Dr. Mehmet Akgül'ün başkanlığında gerçekleştirilen toplantıya, Vali Yardımcısı İsmail Hakkı Çınarsoy, İl Emniyet Müdürü Fikret Bayraktar, İl Jandarma Komutanı J. Alb. İsmail Şahin, KMÜ Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Birol Üner, KMÜ Genel Sekreteri Ahmet Tüfekci, İl Milli Eğitim Müdürü Mevlüt Kuntoğlu, İl Gençlik Hizmetleri ve Spor Müdürü Ali Osman Bebek, Emniyet Müdür Yardımcısı Hasan Dedebaş ve Emniyet Şube Müdürleri katıldı.
Mevlüt Kuntoğlu - 18.01.2019
Karaman'da Masal Anlatma Yarışması
Final programı, finale kalmaya hak kazanan öğrencilere İl Milli Eğitim Müdürü Mevlüt Kuntoğlu tarafından ödüllerinin verilmesi ile son buldu.
Mevlüt Kuntoğlu - 18.01.2019
Karaman'da Karne Heyecanı
Törene katılan, Vali Fahri Meral, Karaman Belediye Başkanı Ertuğrul Çalışkan, İl Emniyet Müdürü Fikret Bayraktar, İl Milli Eğitim Müdürü Mevlüt Kuntoğlu, öğrencilerin karne heyecanına ortak oldu.
Mevlüt Kuntoğlu - 12.01.2019
Karaman'da İlk Yardım Eğitim Merkezi Açıldı
İl Milli Eğitim Müdürü Mevlüt Kuntoğlu, açılış öncesi yaptığı konuşmada, iş sağlığı ve güvenliği çerçevesinde kurulan İlk Yardım Eğitim Merkezi'nde kursiyer öğretmenlerin aldıkları eğitimin ardından sınava tabi tutulacağını belirtti.
Mevlüt Kuntoğlu - 12.01.2019
Karaman'da Beyaz Bayrak Sertifika Töreni
Karaman'da okul müdürleri, Beyaz Bayrak sertifikalarını aldı. İl Milli Eğitim Müdürü Mevlüt Kuntoğlu, İl Milli Eğitim Müdürlüğünde düzenlenen programda, Beyaz Bayrak İşbirliği Protokolü kapsamında alınan Beyaz Bayrak sertifikalarının önemli olduğunu belirtti.
Mevlüt Kuntoğlu - 11.01.2019
Karaman'da Okullar Arası Futbol Grup Müsabakaları Başladı
İl Milli Eğitim Müdürü Mevlüt Kuntoğlu, Karaman'ın barışın, kardeşliğin ve huzurun yaşandığı bir şehir olduğunu belirtti.
Mevlüt Kuntoğlu - 27.12.2018
Karaman'da Eğitime Kar Engeli
İl Milli Eğitim Müdürü Mevlüt Kuntoğlu, yaptığı yazılı açıklamada, olumsuz hava koşulları nedeniyle 28 Aralık Cuma günü il merkezi ile bağlı köylerdeki resmi ve özel tüm eğitim kurumlarının tatil edildiğini belirtti.
Mevlüt Kuntoğlu - 27.12.2018
Başkan Adayı Şahin'den Kuntoğlu'na Ziyaret
AK Parti Karaman Belediye Başkan adayı Mahmut Sami Şahin, İl Milli Eğitim Müdürü Mevlüt Kuntoğlu'nu ziyaret etti.
Mevlüt Kuntoğlu - 23.11.2018
Vefat Etmiş Öğretmenler İçin Mevlit Okutuldu
İmamı Azam Camisi'nde cuma namazı öncesinde düzenlenen Mevlid-i Şerif programına, İl Milli Eğitim Müdürü Mevlüt Kuntoğlu, okul müdürleri, öğretmenler, öğrenciler ve vatandaşlar katıldı.
Mevlüt Kuntoğlu - 21.11.2018
İl Genel Meclisi'nden Kuntoğlu'na Ziyaret
İl Genel Meclisi Başkanı Adem Kapar ve İl Genel Meclisi üyeleri, İl Milli Eğitim Müdürü Mevlüt Kuntoğlu'nu ziyaret etti.
Mevlüt Kuntoğlu - 12.11.2018
Karaman'da Geri Dönüşüm Sergisi Açıldı
Açılışa, İl Milli Eğitim Müdürü Mevlüt Kuntoğlu, Halk Eğitimi Merkezi ve Akşam Sanat Okulu Müdürü Abdurrahman Koçak ile daire müdürleri, gençlik merkezi üyesi gençler ve vatandaşlar katıldı.
Mevlüt Kuntoğlu - 24.10.2018
Karaman'da Sanal Gerçeklik Arapça Dil Sınıfı Açıldı
Konuşmaların ardından İl Milli Eğitim Müdürü Mevlüt Kuntoğlu, Daire Başkanı İhsan Erkul ve Vali Fahri Meral'in eşi Zehra Meral açılış kurdelesini kesti.
Mevlüt Kuntoğlu - 12.10.2018
Biz Önce İşimize Bakarız"
Yabancı oyuncu kuralıyla ilgili görüşlerini anlatan Çalımbay, altyapıdan oyuncu çıkarılması gerektiğini aktararak şunları kaydetti: "Bunun yanında yurt dışında oynayan oyuncularımız olması gerekiyor. Yoksa buraya 14 yabancı gelmiş hiç önemli değil. Belki bir kriter konması gerekiyor. Eğer yabancı gelip kulübede oturacaksa almayacaksın. Eğer ben yabancı alıyorsam yabancının elimdeki oyuncudan iyi olması lazım. Kriterleri koyarsak hiçbir sıkıntı yaşamayız. Oyuncu iyiyse kimse önünü kesemez." Programa Karaman Valisi Fahri Meral, Karaman Cumhuriyet Başsavcısı Ali İrfan Yılmaz, Karaman Milli Eğitim Müdürü Mevlüt Kuntoğlu, okul yöneticileri, öğretmenler ve öğrenciler katıldı.
Mevlüt Kuntoğlu - 28.09.2018
Kadem'den Kuntoğlu'na Ziyaret
Kadın ve Demokrasi Derneği (KADEM) Karaman İl Temsilcisi Hatice Zinnur Karaman, Temsilci Yardımcısı Özlem Özcan'la birlikte İl Milli Eğitim Müdürü Mevlüt Kuntoğlu'nu ziyaret etti.
Mevlüt Kuntoğlu - 27.07.2018
Karaman'da Şehit Ömer Halisdemir Camisi İbadete Açıldı
Programa, Karaman Valisi Fahri Meral, Emniyet Müdürü Fikret Bayraktar, İl Jandarma Komutanı Kıdemli Albay İlhan Şen, İl Milli Eğitim Müdürü Mevlüt Kuntoğlu, AK Parti İl Başkanı Mehmet Er, MHP İl Başkanı Oktay Yılmaz, Ziraat Odası Başkanı Recep Muğlu, İl Genel Meclis Başkanı Adem Kapar, Esentepe Muhtarı Ali İhsan Bayram ve vatandaşlar katıldı.
Mevlüt Kuntoğlu - 12.07.2018
Vali Meral'in Köy Ziyaretleri
Ziyaretlere, İl Milli Eğitim Müdürü Mevlüt Kuntoğlu ve İl Özel İdaresi Genel Sekreter Vekili Ali Yener Terlemez eşlik etti.
Mevlüt Kuntoğlu - 06.06.2018
Geri Dönüşümle Eğitime Destek Sağlanacak
İl Milli Eğitim Müdürlüğünde gerçekleştirilen protokol imza törenine İl Milli Eğitim Müdürü Mevlüt Kuntoğlu ile Yunus Emre Kültür Vakfı Genel Müdürü Mehmet Emin Uyan katıldı.
Mevlüt Kuntoğlu - 02.05.2018
Mevlana'nın Konya'ya Gelişinin 790. Yıl Dönümü
Törene, İl Kültür ve Turizm Müdürü Abdullah Kılıç, İl Milli Eğitim Müdürü Mevlüt Kuntoğlu, Karaman Belediye Başkan Yardımcısı Abdullah Bağırgan, kurum ve kuruluşların temsilcileri ile vatandaşlar katıldı.
Mevlüt Kuntoğlu - 28.04.2018
Karaman'daki Cıva Zehirlenmesi
Karaman İl Milli Eğitim Müdürü Mevlüt Kuntoğlu, kentteki cıva zehirlenmesine ilişkin, "Tedavi amacıyla Ankara'ya sevk edilenlerin sayısı 19'a ulaştı.
Mevlüt Kuntoğlu - 23.04.2018
23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı Kutlanıyor
Ardından, İl Milli Eğitim Müdürü Mevlüt Kuntoğlu, Atatürk anıtına çelenk sundu.
Mevlüt Kuntoğlu - 17.04.2018
Karaman'da Eğitim Yatırımları Değerlendirildi
Karaman Valisi Fahri Meral ve İl Milli Eğitim Müdürü Mevlüt Kuntoğlu, Karaman'da görev yapan basın mensuplarıyla bir araya geldi.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Mevlüt Kuntoğlu Haberleri | Mevlüt Kuntoğlu Kimdir - Haberler - Mevlüt Kuntoğlu haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Mevlüt Kuntoğlu kimdir, hayatı ve biyografisi. Karaman'da Hafızlar Cübbe Giydi.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 28.7.2021 18:17:08. #1.15#

title