Mevlüt Çetinkaya Haberleri

Mevlüt Çetinkaya haber, Mevlüt Çetinkaya son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Mevlüt Çetinkaya - 4.6.2020
İKMİB Başkanı Pelister: "Kimya sektörünün ihracatı 20 milyar doları yakalar"
Pelister, hükümetin Kovid-19'un ekonomik etkisini azalmak adına aldığı tedbirlerin sektörlere pozitif etkilediğine değinerek, şunları kaydetti: "İnsanlarımızın bu süreçteki azmi ve gayretiyle olumsuz havayı dağıtacağımıza inanıyorum hatta zorlu süreci yavaş yavaş atlatmaya da başladık. Bizim bu süreçte ölçeğimizi büyütmemiz için ihracatımızda önem arz eden konulara daha fazla yatırım yapmamız gerektiğin inanıyorum. Bu yatırımı yaparken de devletimizin yanımızda olmasını istiyorum ki zaten bu konuda da devletimiz desteklerini birer birer açıkladı." "AB'deki pozitif hava, bize katkı sağlar" Adil Pelister, Türkiye'nin ihracatının yaklaşık yüzde 50'sinin Avrupa Birliği (AB) ülkelerine gerçekleştirdiğini belirterek, "Dolayısıyla AB'nin normalleşmesiyle beraber bizim ihracatımızda belirgin bir artış meydana gelecektir. Bugün Avrupa Merkez Bankası (ECB), Pandemi Acil Varlık Alım Programı'nı (PEPP) 600 milyar avro artırarak toplam desteğini 1,35 trilyon avroya yükseltildi. Dolayısıyla, bu destekle beraber zorda olan şirketler, negatif havalarını pozitife dönüşeceğini düşünüyorum. AB'deki bu destek, hem üretimde hem de tüketimde bir canlılık getirecek. Türkiye'nin ihracatta katkı sunacak." değerlendirmesinde bulundu. Tükiye'nin de pandemiyle mücadelede 243 milyar liralık destek paketleri açıkladığını hatırlatan Pelister, bu desteğin başta kimya sektörü olmak üzere tüm sektörlerdeki firmaları katkı sağlayacağını belirtti. Pelister, kimya sektörünün geçen yıl 20,6 milyar dolarlık ihracat gerçekleştirdiğini belirterek, gelecek aylardaki pozitif hava ve sektörün gayretiyle 2020 yılında en azından 20 milyar dolar ihracatı yakalayacağını öngördü. Öte yandan, internet seminerinde Dr. Mevlüt Çetinkaya, "Petrol Piyasası ve Petrol Fiyatı Oluşumunun Analizi, Kimya Sektörüne Etkileri" başlıklı sunumu yaptı.
Mevlüt Çetinkaya - 1.7.2018
Sandıklı Patatesi, Tezgahtaki Fiyatların Ateşini Düşürecek
'ÇİFTÇİNİN ELİNE GEÇEN PARA CÜZİ' Çetinkaya'nın oğlu Mevlüt Çetinkaya da "Fiyatlar toprak altında 1,50 lira civarında.
Mevlüt Çetinkaya - 1.7.2018
Afyonkarahisar'da Patates Hasadı Başladı
Patates yetiştiricisi Mevlüt Çetinkaya da birinci ve ikinci sınıf patatesin fiyatının 1-1,5 lira civarında olduğunu belirterek, "Çiftçilerin eline yine cüzi bir miktar geçiyor.
Mevlüt Çetinkaya - 19.4.2018
Engelli Arkadaşından Etkilendi Biyonik El Tasarladı
Diyarbakır'ın Eğil ilçesinde lise öğrencisi Mehmet Mevlüt Çetinkaya, atık malzemeden biyonik el tasarladı.
Mevlüt Çetinkaya - 26.4.2016
Erdoğan'dan Şehit Ailelerine Taziye Telgrafı
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Mardin'in Nusaybin ilçesinde şehit edilen Jandarma Uzman Çavuş Süleyman Kul, Jandarma Uzman Çavuş Mevlüt Çetinkaya ile Jandarma Uzman Onbaşı Muhammet Yılmaz'ın ailelerine taziyelerini iletti.
Mevlüt Çetinkaya - 26.4.2016
Şehitlerimizi Uğurluyoruz
Mardin'in Nusaybin ilçesindeki operasyonda, PKK'lı teröristlerce el yapımı patlayıcının infilak ettirilmesi sonucu şehit olan Jandarma Uzman Çavuş Mevlüt Çetinkaya, Kahramanmaraş'ın Afşin ilçesinde toprağa verildi.
Mevlüt Çetinkaya - 26.4.2016
Cihan Haber Ajansı Gündemi
POLİTİKA AK Parti, CHP, MHP ve HDP Meclis grup toplantıları yapılacak. (11.15-13.30-10.30-12.30-Ankara) EKONOMİ Türkiye Cumhuriyet Merkez Bankası Nisan ayına İlişkin Para Politikası Kurulu tutanaklarını açıklayacak. (14.00-Ankara) Merkez Bankası Başkanı Murat Çetinkaya, Enflasyon Raporu 2016-II Bilgilendirme Toplantısı yapacak. (10.30-İstanbul) Türkiye İhracatçılar Meclisi (TİM), bünyesinde yer alan TİMAKADEMİ'nin hedef pazarlara yönelik yürüteceği yeni çalışmalarla ilgili basın toplantısı düzenleyecek. (09.30-İstanbul) TÜİK, 'Doğum Yeri İstatistikleri-2015' adlı haber bültenini yayımlayacak. (10.00-Ankara) DÜNYA Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Birleşmiş Milletler Medeniyetler İttifakı 7. Küresel Forumu'na katılmak üzere Azerbaycan'da bulunuyor. (Bakü) GÜNCEL Sendikalar, DİSK Genel Merkezi'nde 1 Mayıs İstanbul programını açıklayacak. (12.00-İstanbul) Mardin'in Nusaybin ilçesindeki operasyonda, el yapımı patlayıcının infilak etmesi sonucu şehit olan Jandarma Uzman Onbaşı Muhammed Yılmaz'ın cenazesi memleketi Samsun'un Havza ilçesinde toprağa verilecek. (Samsun) Mardin'in Nusaybin ilçesinde PKK'lı teröristlerce el yapımı patlayıcının infilak ettirilmesi sonucu yaralanan ve kaldırıldığı hastanede şehit olan Jandarma Uzman Çavuş Mevlüt Çetinkaya'nın cenazesi memleketi Kahramanmaraş'ın Afşin ilçesinde toprağa verilecek.
Mevlüt Çetinkaya - 25.4.2016
Nusaybin'deki Terör Saldırısı
Mardin'in Nusaybin ilçesindeki operasyonda, PKK'lı teröristlerce el yapımı patlayıcının infilak ettirilmesi sonucu kaldırıldığı Nusaybin Devlet Hastanesinde şehit olan Jandarma Uzman Çavuş Mevlüt Çetinkaya'nın cenazesi askeri uçakla Kahramanmaraş'a getirildi.
Mevlüt Çetinkaya - 25.4.2016
Mardin'de Şehit Askerler İçin Tören
Mardin'in Nusaybin ilçesinde terör örgütü PKK mensuplarına yönelik operasyonda şehit düşen Uzman Çavuş Süleyman Kul ve Mevlüt Çetinkaya için tören düzenlendi.
Mevlüt Çetinkaya - 25.4.2016
Nusaybin'deki Terör Saldırısı
Mardin'in Nusaybin ilçesindeki operasyonda, PKK'lı teröristlerce el yapımı patlayıcının infilak ettirilmesi sonucu kaldırıldığı Nusaybin Devlet Hastanesinde şehit olan Jandarma Uzman Çavuş Mevlüt Çetinkaya'nın (24) Kahramanmaraş'taki ailesine acı haber ulaştırıldı.
Mevlüt Çetinkaya - 25.4.2016
Nusaybin'de Bombalı Tuzak: 2 Asker Şehit, 2 Yaralı (2)
Nusaybin'de ilk olay ilçenin Abdulkadirpaşa Mahallesi'nde meydana geldi. Güvenlik güçlerince yürütülen çalışmalar sırasında PKK'lı teröristlerce tuzaklanan el yapımı patlayıcının infilak ettirilmesi sonucu 4 asker yaralandı. Nusaybin Devlet Hastanesi'ne kaldırılan yaralı askerlerden Kahramanmaraş Afşin nüfusuna kayıtlı 24 yaşındaki Jandarma Uzman Çavuş Mevlüt Çetinkaya, doktorların tüm çabasına karşın şehit oldu.
Mevlüt Çetinkaya - 28.3.2015
Türkiye Plastik Sektörü Çalışkan Ve Cesaret Sahibi!
Çalıştayda, PAGDER Yönetim Kurulu Üyesi Mevlüt Çetinkaya yönetiminde düzenlenen ve arama konferansı yöntemi ile gerçekleşen ortak oturumda tartışılan konular; sorun ve çözüm önerileri ile sektörün geleceğini etkileyecek unsurlar baz alınarak PLASFED ve GAPLASDER işbirliği ile oluşturulan ve GAPLASDER tarafından basılarak sektörün hizmetine sunulması beklenen rapor, sektörün zayıf ve güçlü yönlerini, temel sorunlarını ve çözümlerini belirledi.
Mevlüt Çetinkaya - 26.3.2015
Türkiye Plastik Sektörü Çalışkan Ve Cesaret Sahibi!
Çalıştayda, PAGDER Yönetim Kurulu Üyesi Mevlüt Çetinkaya yönetiminde düzenlenen ve arama konferansı yöntemi ile gerçekleşen ortak oturumda tartışılan konular; sorun ve çözüm önerileri ile sektörün geleceğini etkileyecek unsurlar baz alınarak PLASFED ve GAPLASDER işbirliği ile oluşturulan ve GAPLASDER tarafından basılarak sektörün hizmetine sunulması beklenen rapor, sektörün zayıf ve güçlü yönlerini, temel sorunlarını ve çözümlerini belirledi.
Mevlüt Çetinkaya - 4.3.2015
Danıştay Başsavcısı Mehmet Rıza Ünlüçay Oldu
Danıştay Başsavcısı Mevlüt Çetinkaya'nın yaş haddinden emekliye ayrılmasıyla boşalan başsavcılık için Danıştay Genel Kurulunca seçim yapıldı.
Mevlüt Çetinkaya - 23.12.2014
Yargıtay ve Danıştayın Yeni Üyelerinin Mazbata Töreni
Yargıtaya seçilen 144, Danıştaya seçilen 33 yeni üye, törenle mazbatalarını aldı.  Törene, Adalet Bakanı Bekir Bozdağ, Yargıtay Başkanı Ali Alkan, Danıştay Başkanı Zerrin Göngör, YSK Başkanı Sadi Güven, Yargıtay Cumhuriyet Başsavcısı Hasan Erbil, Danıştay Başsavcısı Mevlüt Çetinkaya, Adalet Bakanlığı Müsteşarı Kenan İpek, HSYK üyeleri ile yüksek yargı organlarının üyeleri katıldı.
12
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Mevlüt Çetinkaya Haberleri | Mevlüt Çetinkaya Kimdir - Haberler - Mevlüt Çetinkaya haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Mevlüt Çetinkaya kimdir, hayatı ve biyografisi. Vali Yaşar Karadeniz, muhtarlar ile bir araya geldi.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 3.12.2020 15:20:36. #1.14#
title