Metin Mutanoğlu Haberleri

Metin Mutanoğlu haber, Metin Mutanoğlu son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Metin Mutanoğlu - 27.04.2021
TRT Arabi Genel Yayın Yönetmenliğine Metin Mutanoğlu getirildi
TRT Arabi Genel Yayın Yönetmenliğine Metin Mutanoğlu getirildi.
Metin Mutanoğlu - 16.04.2021
Anadolu Ajansında nöbet değişimi
Anadolu Ajansı (AA) Genel Müdür Yardımcısı ve Genel Yayın Yönetmeni Metin Mutanoğlu, görevini Yusuf Özhan'a, Genel Müdür Yardımcısı Mustafa Özkaya ise Oğuz Enis Peru'ya devretti.
Metin Mutanoğlu - 15.04.2021
Anadolu Ajansının yeni genel müdür yardımcıları belli oldu
Bu kapsamda görevden ayrılan Metin Mutanoğlu'nun yerine Genel Müdür Yardımcısı ve Genel Yayın Yönetmeni olarak Yusuf Özhan atandı.
Metin Mutanoğlu - 06.04.2021
Somali Adalet Bakanı ile Macaristan'ın Ankara Büyükelçisi AA'nın 101'inci kuruluş yıl dönümünü kutladı
Nur, paylaşımına AA Genel Müdür Yardımcıları Metin Mutanoğlu ve Mustafa Özkaya ile Afrika Haberleri Editörü İbrahim Tığlı'yı da etiketledi.
Metin Mutanoğlu - 06.04.2021
Son dakika haberleri: Cumhurbaşkanı Yardımcısı Oktay, 101. kuruluş yıl dönümü dolayısıyla AA'yı ziyaretinde konuştu Açıklaması
Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın takipleriyle Kıbrıs'ta çok ciddi projelerin bulunduğunu anlatan Oktay, şunları kaydetti: "Bir tarafta siyasi görüşmeler devam ederken diğer tarafta ekonomik kalkınmayı daha ileri aşamaya götüreceğimiz çok ciddi projelerimiz var. Yatırımlarla istihdamla üretimle ihracatla Türkiye'de yapmaya çalıştığımız ve bugün itibarıyla düşünün salgın şartlarında bile tarihinin en iyi ihracatını gerçekleştiren bir Türkiye'den bahsediyorsunuz, biz bunun artık Kırbıs'ta da üretim altyapısını kurmak istiyoruz. Eğitim ve turizm altyapısı halen mevcut ama salgınla birlikte sıkıntıya girince Kıbrıs'ta şunu da çok net gördük, alternatif olabilecek hizmet sektörü ve aynı şekilde sanayisiyle güçlenecek, istihdam oluşturacak ve uluslararası alanda hak ettiği yeri alacak bir Kıbrıs." Ziyarette, AA Genel Müdür Yardımcıları Metin Mutanoğlu ve Mustafa Özkaya ile yönetim kurulu üyeleri de hazır bulundu.
Metin Mutanoğlu - 25.03.2021
Son dakika gündem: Türkiye'nin Havana'ya atanan Büyükelçisi Etensel, AA'yı ziyaret etti
Kısa süre önce yeni görevine atanan büyükelçi Etensel'i, AA Yönetim Kurulu Başkanı ve Genel Müdürü Şenol Kazancı ile AA Genel Müdür Yardımcısı ve Genel Yayın Yönetmeni Metin Mutanoğlu ağırladı.
Metin Mutanoğlu - 18.03.2021
Anadolu Ajansı, TSE'den "Bilgi Güvenliği Yönetim Sistemi Sertifikası" aldı
Söz konusu belgenin takdimi için TSE Başkanı Prof. Dr. Adem Şahin, AA Yönetim Kurulu Başkanı ve Genel Müdürü Şenol Kazancı, AA Genel Müdür Yardımcısı ve Genel Yayın Yönetmeni Metin Mutanoğlu ile AA İletişim Teknolojileri Direktörü Yakup Şıvka'nın katılımıyla Anadolu Ajansı'nda tören düzenlendi.
Metin Mutanoğlu - 12.03.2021
Selma Argon Ersoy dedesi Mehmet Akif'i anlattı (1)
İstiklal şairi Mehmet Akif Ersoy'un torunu Selma Argon Ersoy, dedesinin bir manevi önder olarak görevlendirildiğini ve bu bedeli ödediğini söyleyerek, "Seve seve, ikiletmeden yapmıştır bu görevi. Çünkü o milleti için vardır. Şairliğini, bütün her şeyini geride bırakıp bir dava adamı olmuştur." dedi. Anadolu Ajansı (AA) Genel Müdür Yardımcısı ve Genel Yayın Yönetmeni Metin Mutanoğlu'nu ziyaret eden Argon, AA muhabirine açıklamada bulundu.
Metin Mutanoğlu - 24.02.2021
AA muhabirleri Erçin Ertürk ve Nur Asena Gülsoy'un mutlu günü
Nikah törenine çiftin aileleri, yakınları, AA Genel Yayın Yönetmeni ve Genel Müdür Yardımcısı Metin Mutanoğlu, çalışma arkadaşları ve davetliler katıldı.
Metin Mutanoğlu - 24.12.2020
Fransa'nın Ankara Büyükelçisi Magro, AA'yı ziyaret etti
Kazancı ve Magro'nun görüşmesine, AA Genel Yayın Yönetmeni ve Genel Müdür Yardımcısı Metin Mutanoğlu da katıldı.
Metin Mutanoğlu - 30.11.2020
Mescid-i Aksa İmam Hatibi Şeyh İkrime Sabri, AA'yı ziyaret etti
Eski Kudüs-Filistin Müftüsü olan ve halihazırda Kudüs Yüksek İslam Heyeti Başkanlığı görevini yürüten Şeyh Sabri'yi, AA Genel Yayın Yönetmeni ve Genel Müdür Yardımcısı Metin Mutanoğlu ağırladı.
Metin Mutanoğlu - 13.11.2020
Engelli Hakları ve Erişilebilirlik İzleme ve Denetleme Derneğinden AA'ya ziyaret
Engelli Hakları ve Erişilebilirlik İzleme ve Denetleme Derneği Başkan Yardımcısı Nurben Kendirli, Anadolu Ajansı (AA) Genel Müdür Yardımcısı ve Genel Yayın Yönetmeni Metin Mutanoğlu'nu ziyaret etti.
Metin Mutanoğlu - 13.09.2020
Son dakika! Milli Savunma Bakanı Akar, AA'nın sorularını yanıtladı: (4)
Bakan Akar, Antalya'nın Kaş ilçesinde canlı yayında Anadolu Ajansı (AA) Genel Müdür Yardımcısı ve Genel Yayın Yönetmeni Metin Mutanoğlu'nun gündeme ilişkin sorularını yanıtladı.
Metin Mutanoğlu - 13.09.2020
Milli Savunma Bakanı Akar, AA'nın sorularını yanıtladı (3)
Bakan Akar, Antalya'nın Kaş ilçesinde canlı yayında Anadolu Ajansı (AA) Genel Müdür Yardımcısı ve Genel Yayın Yönetmeni Metin Mutanoğlu'nun gündeme ilişkin sorularını yanıtladı.
Metin Mutanoğlu - 13.09.2020
Son dakika haberi: Milli Savunma Bakanı Akar, AA'nın sorularını yanıtladı (2)
Bakan Akar, Antalya'nın Kaş ilçesinde canlı yayında Anadolu Ajansı (AA) Genel Müdür Yardımcısı ve Genel Yayın Yönetmeni Metin Mutanoğlu'nun gündeme ilişkin sorularını yanıtladı.
Metin Mutanoğlu - 13.09.2020
Son dakika haberleri: Milli Savunma Bakanı Akar, AA'nın sorularını yanıtladı (1)
Akar, Antalya'nın Kaş ilçesinde canlı yayında Anadolu Ajansı (AA) Genel Müdür Yardımcısı ve Genel Yayın Yönetmeni Metin Mutanoğlu'nun gündeme ilişkin sorularını yanıtladı.
Metin Mutanoğlu - 16.08.2020
AA'nın mutlu günü
Çiftin nikah şahitliğini Anadolu Ajansı (AA) Genel Müdür Yardımcısı ve Genel Yayın Yönetmeni Metin Mutanoğlu ile Emniyet Genel Müdür Yardımcısı Erhan Gülveren yaptı.
Metin Mutanoğlu - 12.08.2020
Son dakika! Anadolu Ajansının 100. Yılı
Kazancı'ya kabulde, AA Yönetim Kurulu Başkan Vekili Muhammet Salih Demirkan, Yönetim Kurulu üyeleri Ali Türker Pirtini, Bahadır Saraçgil, Şaban Kızıldağ, Genel Müdür Yardımcısı ve Genel Yayın Yönetmeni Metin Mutanoğlu ile Genel Müdür Yardımcısı Mustafa Özkaya da eşlik etti.
Metin Mutanoğlu - 17.07.2020
Son dakika... Küba, ticareti kolaylaştırıcı tedbirlerin ardından Türk iş insanlarını bekliyor
Büyükelçi Nunez'i, AA Genel Yayın Yönetmeni ve Genel Müdür Yardımcısı Metin Mutanoğlu ağırladı.
Metin Mutanoğlu - 06.07.2020
AK Parti Ankara Milletvekili Zeynep Yıldız'dan AA'ya ziyaret
AK Parti Ankara Milletvekili Zeynep Yıldız, Anadolu Ajansı (AA) Genel Müdür Yardımcısı ve Genel Yayın Yönetmeni Metin Mutanoğlu'nu makamında ziyaret etti.
Metin Mutanoğlu - 06.07.2020
Pakistan'ın Ankara Büyükelçisi Qazi'den AA'ya ziyaret
Büyükelçi Qazi'yi, AA Genel Yayın Yönetmeni ve Genel Müdür Yardımcısı Metin Mutanoğlu ağırladı.
Metin Mutanoğlu - 27.02.2020
AA çalışanları tecrübelerini paylaşıyor
AA Genel Yayın Yönetmeni ve Genel Müdür Yardımcısı Metin Mutanoğlu, AA Konferans Salonu'nda düzenlenen etkinlikte yaptığı konuşmada, ajansın bir okul olduğunu ve pek çok değer yetiştirdiğini belirterek, Ali İhsan Öztürk'ün de zihinlere kazınmış ve ajansa değer katan isimlerden olduğunu söyledi.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Metin Mutanoğlu Haberleri | Metin Mutanoğlu Kimdir - Haberler - Metin Mutanoğlu haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Metin Mutanoğlu kimdir, hayatı ve biyografisi. TRT Arabi Genel Yayın Yönetmenliğine Metin Mutanoğlu getirildi.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 27.11.2021 20:41:55. #1.16#

title