METİN KALKAVAN HABERLERİ

Metin Kalkavan haber, Metin Kalkavan son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Metin Kalkavan

Metin Kalkavan

Doğum Yeri Rize / Türkiye
Doğum Tarihi 17.8.1959

Metin Kalkavan Kimdir ?

Metin Kalkavan 17 Ağustos 1959 tarihinde Rize’nin İyidere ilçesinde doğdu 1982 yılında Boğaziçi Üniversitesi İdari Bilimler Fakültesi İşletme Bölümü’nü bitirip, Master’ını 1986 yılında İngiltere’de Unıversity of Plymouth’da tamamladı. Turkon Holding A.Ş. İcra Kurulu Başkanıdır.
Biyografinin devamı için tıklayın
Metin Kalkavan - 23.02.2020
Çaykur Rizespor'da 90. olağan mali genel kurul yapıldı
Kartal, kulübün toplam borcunun yaklaşık 94 milyon lira olduğuna değinerek, şunları kaydetti: "Borçlar arasında 11 milyon liranın üzerinde alacağım gözüküyor ama ben bunu kesinlikle almayacağım. Kulübe bağışlayacağım. Bir önceki başkanımız Metin Kalkavan Bey'in 18 milyon lira alacağı var.
Metin Kalkavan - 13.01.2019
Çaykur Rizespor'dan Karaman'a Tepki
Açıklama şöyle: "Farklı dönemlerde uzun yıllar Çaykur Rizespor'da görev yapan Hikmet Karaman'ın camiamızı ve şehrimizi hedef alan açıklamalarını üzüntüyle takip etmekteyiz. Görev yaptığı dönemlerde Rize övgüsünü her fırsatta dile getiren şahsın açıklamalarına özel bir cevap vermeye gerek duymuyoruz. Rizeli gururlu ve çalışkandır. Rizeli yanardönerliği sevmez. Rizeli aldığının karşılığını verir ve asla çamur atmaz. Metin Kalkavan demek; finalde kaybettiği rakibini tebrik edebilecek hoşgörü demektir.
Metin Kalkavan - 13.01.2019
Çaykur Rizespor'dan Hikmet Karaman'a Tepki
Çaykur Rizespor'da farklı dönemlerde uzun yıllar görev yapan Hikmet Karaman'ın camiayı ve şehri hedef alan açıklamalarının üzüntüyle karşılandığı vurgulanırken, şu ifadelere yer verildi: "Rizeli, aldığının karşılığını verir ve asla çamur atmaz. Metin Kalkavan demek, finalde kaybettiği rakibini tebrik edebilecek hoşgörü demektir.
Metin Kalkavan - 13.01.2019
Çaykur Rizespor Kulübü'nden Hikmet Karaman Açıklaması
Rizeli gururlu ve çalışkandır. Rizeli yanardönerliği sevmez. Rizeli aldığının karşılığını verir ve asla çamur atmaz. Metin Kalkavan demek: finalde kaybettiği rakibini tebrik edebilecek hoşgörü demektir.
Metin Kalkavan - 15.11.2018
Sıkıntılı Süreçten Çıkıp Hedefimize Yürüyeceğiz"
Başkan Hasan Kartal, yaptığı yazılı açıklamada, Çaykur Rizespor için herkesin elini taşın altına koyduğunu, bugüne kadar kulübe kendisinin 6 milyon 750 bin lira, eski başkanlardan Metin Kalkavan'ın ise 12 milyon lira verdiğini belirtti.
Metin Kalkavan - 09.06.2018
Piri Reis Üniversitesi Mezuniyet Töreni
Piri Reis Üniversitesi 2017-20178 Akademik Yılı Mezuniyet Töreni, üniversitenin Tuzla'daki kampüsünde yapıldı. Törene üniversitenin akademik kadrosu ve Milli Eğitim Bakanı İsmet Yılmaz'ın yanısıra Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Ahmet Arslan, Deniz Ticaret Odası Başkanı Tamer Kıran, üniversitenin mütevelli heyetinde yer alan Metin Kalkavan ile çok sayıda öğrenci ve yakını katıldı.
Metin Kalkavan - 09.06.2018
Beşeri Sermayeyi Nitelikli Kılan Eğitimdir"
Törende, ilk olarak Piri Reis Üniversitesi Mütevelli Heyeti Başkanı Metin Kalkavan, Rektör Prof.
Metin Kalkavan - 09.06.2018
Piri Reis Üniversitesi Mezuniyet Töreni
Piri Reis Üniversitesi 2017-20178 Akademik Yılı Mezuniyet Töreni, üniversitenin Tuzla'daki kampüsünde yapıldı. Törene üniversitenin akademik kadrosu ve  Milli Eğitim Bakanı İsmet Yılmaz'ın yanısıra Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Ahmet Arslan, Deniz Ticaret Odası Başkanı Tamer Kıran, üniversitenin mütevelli heyetinde yer alan Metin Kalkavan ile çok sayıda öğrenci ve yakını katıldı.
Metin Kalkavan - 24.05.2018
Hikmet Karaman'ın Çaykur Rizespor'a Haciz İşlemi Başlatması
Bakır, bu haciz işleminin ardından avukatlar üzerinden bir çalışma başlattıklarını belirterek, şöyle devam etti: "Yaptığımız çalışmada bazı hususlar ortaya çıktı. Muhasebe kayıtlarında yaptığımız incelemelerde sözleşmede yer almayan bazı hususlar tespit edildi. Sözleşmede yer almayanlardan birisi Hikmet Karaman'ın 329 bin liralık eşi ve çocuklarının bireysel uçak ve tatil giderleri ortaya çıktı. Diğeri ise ilgili spor firmasından kulüp adına alınan ürünlerden hariç yaklaşık 86 bin liralık bir sportif malzeme ihtiyaçları yapılmış. Bir diğeri ise Hikmet Karaman'a gerek bilerek veya bilmeyerek 50 bin avro mükerrer çeyrek final primi ödenmiş. Yaklaşık 225 bin dolar fazla bir ödeme yapılmış. Çaykur Rizespor'un haklarını korumak zorundayız." İkinci bir mektup gönderdiklerini kaydeden Bakır, şunları kaydetti: "Hikmet Karaman'a gönderdiğimiz mektupta size fazladan ve sözleşmede yer almayan 225 bin dolar ödenmiş. Bu parayla ilgili oturup konuşalım. Bizim size borcumuz var bunu inkar etmiyoruz. Borcumuzu mutlaka ödeyeceğiz. Kulübün de size fazla ödemiş olduğu bir para var. Bu rakam üzerinde tekrar bir konuşmamız oldu. Avukatlar üzerinden Hikmet Karaman'la yapılan görüşmede 'şu an yurt dışındayım dönünce sizinle bir görüşme yapılacaktır.' diye bir cevap aldık. Biz de kulüp olarak bekliyoruz ki Hikmet Karaman yurt dışından döndükten sonra bize cevap verecek. 3 yılda Türkiye şartlarında astronomik bir rakamda ücret almış bir isim. Bu rakamı 50 milyon insan hayal edemiyor. Bizim ikinci mektubumuza cevap vermeyi beklerken Hikmet Karaman tarafından Türkiye Futbol Federasyonu üzerinden haciz işlemi geldi. 3 yılda 3 milyon 496 bin dolar para alan birisinin kalan 300 bin dolar için yasal işlem başlatmaz diye düşündük. İkinci defa TFF üzerinden gelmesi bizi yanılttı. Çaykur Rizespor asla borcunu inkar etmiyor. En kısa sürede ödemek için çaba sarf ediyoruz. Bu yapılan yanlış ödemelerle ilgili bir durum tespit ettiğimiz için bütün 3 yılın hesaplarını detaylı inceleme gereği ortaya çıktı. Bununla ilgili çalışmalarımız devam ediyor. Metin Kalkavan ve yönetimi Hikmet Karaman'a çok büyük bir güvenle Çaykur Rizespor takımının anahtarını teslim etmiş.
Metin Kalkavan - 24.03.2018
Gündem / 24 Mart 2018
ÖZEL HABER 1- Türkiye'nin ilk milli uçak gemisi "TCG Anadolu" AA tarafından görüntülendi İMEAK Deniz Ticaret Odası Başkanı Metin Kalkavan: "Şu an sahada blokların yaklaşık olarak yüzde 90'ının imalatı bitme aşamasında.
Metin Kalkavan - 17.03.2018
Uluslararası Denizcilik Zirvesi
- "Türkiye'nin filoya ihtiyacı var" Zirve kapsamında İstanbul ve Marmara, Ege, Akdeniz, Karadeniz Bölgeleri Deniz Ticaret Odası (İMEAK DTO) Başkanı Metin Kalkavan'ın moderatörlüğünde "Denizciliğin Rotası ve Küresel Trendler" başlıklı bir panel düzenledi.
Metin Kalkavan - 05.03.2018
Türkiye Kruvaziyer Turizminde Çok İyi Bir Yere Gelecek"
İstanbul ve Marmara, Ege, Akdeniz, Karadeniz Bölgeleri (İMEAK) Deniz Ticaret Odası (DTO) Başkanı Metin Kalkavan, "Türkiye önümüzdeki yıl kruvaziyer turizminde çok iyi bir yere gelecek.
Metin Kalkavan - 28.02.2018
Çok Maksatlı Amfibi Hücum Gemisi Anadolu'nun Yapım Çalışmaları
İstanbul ve Marmara, Ege, Akdeniz, Karadeniz Bölgeleri (İMEAK) Deniz Ticaret Odası Başkanı Metin Kalkavan, yapımı devam eden Çok Maksatlı Amfibi Hücum Gemisi Anadolu'nun gelecek sene bu zamanlarda denize ilk inişini yapacaklarını söyledi.
Metin Kalkavan - 28.02.2018
Türk Denizciliği Antalya'da Masaya Yatırılıyor
Antalya Kaleiçi Yat Limanı iskelesinde 2 Mart Cuma günü 16.00'da 'Türk Denizciliğine Bakış, Temiz Denizlerde, Emniyetli Denizcilik' paneli düzenlenecek. Panele Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel, Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanlığı Müsteşarı Suat Hayri Aka, Kültür ve Turizm Bakanlığı Müsteşar Yardımcısı Ziya Taşkent, TOBB Başkan Yardımcısı Halim Mete, Deniz Ticaret Odası (DTO) Yönetim Kurulu Başkanı Metin Kalkavan, Türk P&I Genel Müdürü Remzi Ufuk Teker, DTO Antalya Yönetim Kurulu Başkanı Bekir İnanç Kendiroğlu, konuşmacı olarak katılacak.
Metin Kalkavan - 23.02.2018
Dha Yurt Bülteni-16
GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ; Güvenlik kamerasından hırsızlık anı Haber: Latif SANSÜR / KUŞADASI (Aydın), ================================ Yat sektörünün sorunları Bodrum'da masaya yatırıldı TÜRKİYE Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Başkan Yardımcısı Halim Mete ve İMEAK Deniz Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı Metin Kalkavan, Muğla'nın Bodrum ilçesinde, denizcilik sektörünün temsilcileri ile biraraya gelip, sorunları değerlendirdi.
Metin Kalkavan - 23.02.2018
İmeak Dto Yönetim Kurulu Başkanı Kalkavan Açıklaması
İstanbul ve Marmara, Ege, Akdeniz, Karadeniz Bölgeleri (İMEAK) Deniz Ticaret Odası (DTO) Yönetim Kurulu Başkanı Metin Kalkavan, Fetullahçı Terör Örgütü'nü (FETÖ) büyük tehlike olarak gördüklerini belirterek, "Buna karşı beraber, birlikte, dağılmadan, parçalanmadan, ayakta kalıp, mücadeleye...
Metin Kalkavan - 09.02.2018
Her Bütçeye Uygun Yatlar Cnr Avrasya Boat Show'da
Dünyanın ikinci en büyük tekne ve yat fuarı Uluslararası Deniz Araçları, Ekipmanları ve Aksesuarları Fuarı'nın (CNR Avrasya Boat Show) VIP açılışı CNR EXPO'da gerçekleştirildi. Fuarın açılışını CNR Holding Yönetim Kurulu Başkanı Ceyda Erem'in ev sahipliğinde Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanlığı Tersaneler ve Kıyı Yapıları Genel Müdürü Salim Özpak, İMEAK Deniz Ticaret Odası Meclis Başkanı Cengiz Kaptanoğlu, İMEAK Deniz Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı Metin Kalkavan, Deniz Endüstrisini ve Denizciliği Geliştirme Derneği (DENTUR) Başkanı Alparslan Sirkecioğlu gerçekleştirdi.
Metin Kalkavan - 09.02.2018
Cnr Avrasya Boat Show Kapılarını Açtı
Deniz Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı Metin Kalkavan ise Türkiye'de denizcilik kültürünün gelişmesine rağmen daha gidecek çok yolu olduğunu ifade ederek, "Baktığımız zaman 80 milyonu aşan bir ülkeyiz, bağlama yeri 26-28 bin arasında.
Metin Kalkavan - 07.02.2018
Sarıoğlu Son Yolculuğuna Uğurlanıyor
Dereağzı'nda bulunan Lefter Küçükandonyadis Tesisleri'nde gerçekleştirilen törende, Fenerbahçe Kulübü Başkanı Aziz Yıldırım, yönetim kurulu üyeleri, Deniz Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı Metin Kalkavan ve Sarıoğlu'nun ailesi ile üyeler hazır bulundu.
Metin Kalkavan - 10.11.2017
İmeak Dto Yönetim Kurulu Başkanı Kalkavan Açıklaması
İstanbul ve Marmara, Ege, Akdeniz, Karadeniz Bölgeleri (İMEAK) Deniz Ticaret Odası (DTO) Yönetim Kurulu Başkanı Metin Kalkavan, "Türk gemilerinin, Türkiye dışındaki ülkelerin sicil kaydında bulunmalarının nedeni vergisel avantaj değil, dünya deniz ticaretinde operasyonel ve finansal...
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Metin Kalkavan Haberleri | Metin Kalkavan Kimdir - Haberler - Metin Kalkavan haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Metin Kalkavan kimdir, hayatı ve biyografisi. Ceyhanspor'da yeni başkan Metin Kalkavan oldu.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 23.9.2021 00:46:24. #1.16#

title