METE ÖZDEMİR HABERLERİ

Mete Özdemir haber, Mete Özdemir son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Mete Özdemir

Mete Özdemir

Doğum Yeri Ardahan / Türkiye
Doğum Tarihi 1.1.1964 - ...

Mete Özdemir Kimdir ?

Mete Özdemir, 1964 yılında Babasının öğretmen olarak görev yaptığı Ardahan’ın Tepeler köyünde dünyaya geldi. İlk ve ortaokulu Ardahan Yatılı Bölge Okulu'nda okudu. 1981 yılında Ardahan Lisesi'nden, 1986 yılında da Trabzon K.T.Ü. Mühendislik ve Mimarlık Fakültesi'nden Harita Mühendisi olarak mezun oldu. Aynı yıl D.S.İ. Karakaya Barajı ve HES Diyarbakır XXIV.
Biyografinin devamı için tıklayın
Mete Özdemir - 22.02.2020
ELEKTRİK ARIZASINI TESPİTTE ARTIK KÖPEKLER DEVREDE
50 KÖPEK ARASINDAN SEÇİLDİLER; ÖDÜLLERİ 'TOP' BEDAŞ'ın proje yöneticisi Mete Özdemir ise, dedektör köpekler Lady ve Carlos'un 50 köpek arasından seçildiğini söyleyerek, "Seçilirken oynamayı seven, hareketli olmalarına dikkat edildi.
Mete Özdemir - 22.02.2020
ELEKTRİK ARIZASINI TESPİTTE ARTIK KÖPEKLER DEVREDE
50 KÖPEK ARASINDAN SEÇİLDİLER; ÖDÜLLERİ 'TOP' BEDAŞ'ın proje yöneticisi Mete Özdemir ise, dedektör köpekler Lady ve Carlos'un 50 köpek arasından seçildiğini söyleyerek, 'Seçilirken oynamayı seven, hareketli olmalarına dikkat edildi.
Mete Özdemir - 22.02.2020
ELEKTRİK ARIZASINI TESPİTTE ARTIK KÖPEKLER DEVREDE
50 KÖPEK ARASINDAN SEÇİLDİLER; ÖDÜLLERİ 'TOP' BEDAŞ'ın proje yöneticisi Mete Özdemir ise, dedektör köpekler Lady ve Carlos'un 50 köpek arasından seçildiğini söyleyerek, "Seçilirken oynamayı seven, hareketli olmalarına dikkat edildi.
Mete Özdemir - 31.03.2019
Ardahan'ı El Birliği ile İnşa Etmek Amacındayız"
Kentte, 2014'deki yerel seçimlerde AK Parti'li Belediye Başkan Adayı Faruk Köksoy 3375, CHP'li Belediye Başkan Adayı Mete Özdemir 3320 oy almıştı.
Mete Özdemir - 31.03.2019
Ardahan Son
MERKEZToplam Sandık : 45Toplam Seçmen : 13.454Açılan Sandık : 44Açılan Sandık Oranı : % 97,78Kullanılan Oy : 11.598Geçerli Oy : 11.538Katılım Oranı : % 86,38PARTİADAYOY ORANIOY SAYISICHPFARUK DEMİR% 46,715.389AK PARTİYUNUS BAYDAR% 39,464.553DİĞER% 10,631.
Mete Özdemir - 28.03.2019
Denizli'de 4.3 Büyüklüğünde Deprem (3)
Lise öğrencisi Mete Özdemir ise çadırda yaşamanın zor olduğunu ifade ederek, "Ben Serinhisar ilçesinde lisede öğrenim görüyorum.
Mete Özdemir - 03.03.2019
Kesin Aday Listeleri İlan Ediliyor
Ardahan'da 2019 yerel seçimlerinde yarışacak siyasi partilerin kesin aday listeleri seçim kurullarınca ilan edildi.
Mete Özdemir - 19.02.2019
Geçici Aday Listeleri Seçim Kurullarında
Ardahan'da 31 Mart 2019 Mahalli İdareler Genel Seçimleri'nde yarışacak siyasi partiler, geçici aday listelerini seçim kurullarına teslim etti.
Mete Özdemir - 19.02.2019
İyi Parti Aday Listelerini Teslim Etti
İYİ Parti'de, belediye başkanlığı, belediye meclis üyeliği ve il genel meclisi üyelikleri seçimlerine ait geçici aday listeleri il ve ilçe seçim kurullarına teslim edildi.
Mete Özdemir - 08.01.2019
Akşener: Önümüzdeki Seçim Beka Meselesi Değil
İYİ Parti Genel Başkanı Akşener, TBMM'de düzenlenen grup toplantısında konuştu. Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi'nin politikalarını eleştiren Akşener, "'Yeni sistemde kriz olmayacak. Hiçbir şey aksamayacak. Türkiye uçacak' dediler. Bütün kararları bir kişinin aldığı, yargının tek bir beşere bağlandığı sistemi, Türkiye'nin bekası olarak anlattılar. Sonuç tam tersi oldu. İYİ Parti olarak haklı çıktık maalesef. Keşke haklı çıkmasaydık" diye konuştu.  'İYİ PARTİ, YALAN SÖYLEMEYECEK' Türkiye'nin huzura ihtiyacı olduğunu kaydeden İYİ Parti lideri Akşener, şunları söyledi: "Ülkenin yarısına düşman muamelesi yapıp, yeni huzursuzluklar üretmek, akıllı işi değildir. Hangi partiye oy vermiş olursa olsun Türk milletinin her ferdini kardeş biliyor ve bağrımıza basıyoruz. Bir cahil size laf attığında 'Selam' deyip, geçin. Kimsenin onuruna, şerefine dokunacak tek bir söz etmeyin. Kardeşi kardeşe düşürmeye çalışanlar var. Bunların fitnelerine uyup, komşularınızla dostlarınızla akrabalarınızla tartışmayın. Önümüzdeki seçim bir beka meselesi değildir. Aziz milletim; sen insan sarrafısın, seçeceğin insanı iyi anlarsın. Şundan emin olun ki İYİ Parti, yalan söylemeyecek. 'Umut fakirin ekmeğidir' deyip, boş umutlar vermeyecek. Çalışacak; ama çaldırmayacak. Şehirlere ihanet etmeyecek; ranta, rüşvete, haram kazanca müsaade etmeyecek; torpile, kayırmaya, ihale fesatçılığına fırsat vermeyecek. İYİ Parti çalışkan olacak ve milletimize sözümüz budur." 'EKONOMİ YERİNDE BİLE SAYAMIYOR' Hükümete yönelik eleştirilerini, açıklanan enflasyon rakamları üzerinden sürdüren Akşener, "İşsizlik rekor kırıyor. Ekonomimiz yerinde bile sayamıyor. Krizi durdurmak için ciddi bir tedbir de yok. Ekonomiyi yürüten damat efendiler, 'Atlattık' diyorlar; ama çarşıya, pazara çıktığımızda durum böyle değil. 16 yıl aradan sonra enflasyon yine yüzde 20'lerin üzerine çıktı. Krizi durdurmak için ne yazık ki bir önlem alınmadı. Emekliye bir huzur yok, çalışanlar mutsuz, esnaf siftahsız. Damat ekonomiden zerre kadar anlamıyor. O damat efendi gelsin de ekonomiyi milletten öğrensin. Milletin dengesi şaştı, çıksana sen bir pazara. Asgari ücretle geçinmeyi başar da seni görelim. Size AK Parti Genel Başkanı değil, Cumhurbaşkanı olarak sesleniyorum. Tüyü bitmemiş yetim hakkını yiyenlerden hesap sorun. 'Hırsızlık yapan kızım Fatma da olsa elini keserdim' diyen adaletin izinden gidin" diye konuştu.  6 İLİN BELEDİYE BAŞKAN ADAYLARINI AÇIKLADI İYİ Parti Genel Başkanı Akşener, grup toplantısında, yerel seçim için 6 ilin belediye başkan adayını da açıkladı. Akşener, Ardahan adayının Mete Özdemir, Karaman adayının Zühtü Bahadır Bayraç, Bayburt adayının Yunus Özyıldırım, Kilis adayının Ahmet Nalçacıoğlu, Siirt adayının Ahmet Özgür, Düzce adayının ise Ömer Küçük olduğunu duyurdu.
Mete Özdemir - 05.01.2019
İyi Parti 99 Belediye Başkan Adayını Daha Belirledi
Buna göre, İYİ Parti'nin adaylarının belirlendiği iller ve aday isimleri şöyle: "Özhan Türemiş -Aksaray, Mete Özdemir- Ardahan, Yunus Özyılmaz-Bayburt, Ömer Küçük-Düzce, Zühtü Bahadır Bayraç-Karaman, Ahmet Nalçacıoğlu-Kilis, Ahmet Özgür-Siirt.
Mete Özdemir - 05.01.2019
İyi Parti, 99 Belediye Başkan Adayını Açıkladı
Dervişoğlu, Aksaray adayının Özhan Türemiş, Ardahan adayının Mete Özdemir, Bayburt adayının Yunus Özyıldırım, Düzce adayının Ömer Küçük, Karaman adayının Zühtü Bahadır Bayraç, Kilis adayının Ahmet Nalçacıoğlu, Siirt adayının Ahmet Özgür olduğunu açıkladı.
Mete Özdemir - 16.12.2018
Yunus Emre Diyarından Mevlana Yurduna Ziyaretçi Akını
Okuldan arkadaşlarıyla Konya'ya giden Ahmet Mete Özdemir de Mevlana Türbesi'ni ziyaret ettikten sonra "Hazreti Mevlana'nın 745'inci Vuslat Yıldönümü Uluslararası Anma Törenleri"ni izleyeceklerini söyledi.
Mete Özdemir - 13.07.2016
Antalya'da "Barolar Arası Tiyatro Festivali" Başladı
Eser, Antalya Haşim İşcan Kültür Merkezi'nde, Antalya Barosu Yırtık Cüppe Tiyatro Topluluğu koordinatörü Soner Ustaoğlu öncülüğünde sahneye konuldu. Eserde, avukatlar Selma Melek Paksoy, Soner Ustaoğlu, Mustafa Murat Bilgin, Gözde Eksek, Ahmet Orhun, Özhan Karazeybek, Fulden Çobanoğlu, Çağlar Şener, Serdar Şehap, Erman Ateş, Leylanur Kaymakoğlu, İlker Demiray, Mete Özdemir ve Doğa Parlakyıldız rol aldı.
Mete Özdemir - 04.04.2014
75 Oyla Seçimi Kaybeden CHP'liler Gözyaşı Döktü
Ardahan'da Belediye Başkanlığı seçimini 75 oy farkla Ak Partili Faruk Köksoy'a kaptıran CHP adayı Mete Özdemir, İl Başkanı İlimdar Senem ve partililer gözyaşı döktü.
Mete Özdemir - 04.04.2014
2014 Yerel Seçim Sonuçları
Resmi olmayan sonuçlara göre, AK Parti adayı Faruk Köksoy 3 bin 375, CHP adayı Mete Özdemir ise 3 bin 320 oy almıştı.
Mete Özdemir - 03.04.2014
CHP, Ardahan'da Bu Kez İl Seçim Kuruluna İtiraz Etti
Ardahan'da Belediye Başkanlığı seçimini AK Parti'li Faruk Köksoy'a kaptıran CHP Adayı Mete Özdemir, İl Seçim Kuruluna başvurdu.
Mete Özdemir - 02.04.2014
Ardahan'da CHP İtiraz Etti, AK Parti'nin Oyları Arttı
Ardahan Belediye Başkanlığı seçimini AK Partili Köksoy'a kaptıran CHP adayı Mete Özdemir'in İlçe Seçim Kuruluna yaptığı itiraz kazananı değiştirmedi.
Mete Özdemir - 01.04.2014
CHP Ardahan'da Seçim Sonucuna İtiraz Etti (2)
Oylar YENİDEN SAYILACAK Ardahan Belediye Başkanlığını 55 oyla AK Partili Faruk Köksoy'a kaptıran CHP adayı Mete Özdemir'in İlçe Seçim Kurulu'na yaptığı itiraz kabul edildi.
Mete Özdemir - 01.04.2014
CHP Ardahan'da Seçim Sonucuna İtiraz Etti
Ardahan Belediye Başkanlığını 55 oyla AK Partili Faruk Köksoy'a kaptıran CHP adayı Mete Özdemir, İlçe Seçim Kurulu'na itirazda bulundu.
Mete Özdemir - 24.03.2014
Yerel Seçimlere Doğru
CHP Ardahan Belediye Başkan Adayı Mete Özdemir, "Ardahan'ı projelerle kalkındıracağız" dedi.
Mete Özdemir - 11.03.2014
Yerel Seçimlere Doğru
21. dönem Ardahan milletvekilliğini yaptığını hatırlatan Demir, "Bizim burada olmamız, belediye başkan adayımız Mete Özdemir'e önemli bir katkı oldu.
12
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Mete Özdemir Haberleri | Mete Özdemir Kimdir - Haberler - Mete Özdemir haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Mete Özdemir kimdir, hayatı ve biyografisi. Yol ortasında bozulan aracı trafik polisi itti.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 12.5.2021 12:36:36. #1.14#

title