Mesud Han Haberleri

Mesud Han haber, Mesud Han son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Mesud Han - 08.12.2020
Azad Cammu ve Keşmir Cumhurbaşkanı Han: "Türkiye'nin Keşmirlilere samimi desteği Hint yönetimini rahatsız ediyor"
Azad Cammu ve Keşmir Cumhurbaşkanı Serdar Mesud Han, bazı Hint medya organlarının Türkiye aleyhine karalama kampanyasına karşı çıkarak "Türkiye'nin Keşmirlilerin kendi kaderini tayin hakkına samimi desteği Hint yönetimini rahatsız ediyor.
Mesud Han - 27.11.2020
Son dakika haberi | Azad Cammu ve Keşmir Cumhurbaşkanı Han'dan İİT ve Afrika Birliği'ne Keşmir çağrısı
Son dakika haberi: Azad Cammu ve Keşmir Cumhurbaşkanı Serdar Mesud Han, İslam İşbirliği Teşkilatı (İİT) ve Afrika Birliği'ne (AfB), Hindistan'ın Cammu Keşmir bölgesinde devam eden "soykırımı" durdurması çağrısında bulundu.
Mesud Han - 13.11.2020
Azad Cammu ve Keşmir Cumhurbaşkanı Han: "Türkiye, Müslüman dünyası için umudun merkezi"
Azad Cammu ve Keşmir Cumhurbaşkanı Serdar Mesud Han, Türkiye'nin "Müslüman dünyası için umudun merkezi olarak ortaya çıktığını" ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın İslam rönesansının bir sembolü olarak yükseldiğini bildirdi.
Mesud Han - 28.10.2020
Son dakika haber... Azad Cammu ve Keşmir Cumhurbaşkanı Han: "Hindistan 73 yılda yarım milyon Keşmirliyi öldürdü"
Son dakika haberi: Azad Cammu ve Keşmir Cumhurbaşkanı Serdar Mesud Han, Hindistan'ın, son 73 yılda yarım milyon Keşmirliyi öldürdüğünü bildirdi.
Mesud Han - 12.08.2020
Pakistan: Dünya, Keşmir soykırımını durdurmak için harekete geçmeli
Pakistan kontrolündeki Azad Cammu ve Keşmir Cumhurbaşkanı Serdar Mesud Han'da Hint yönetiminin Cammu Keşmir'in demografik yapısını değiştirmek için çok sayıda Hindu'yu bölgeye getirdiğine işaret etti.
Mesud Han - 05.08.2020
Müslüman STK'ler, diplomatlar ve liderlerden Hindistan'a Cammu Keşmir tepkisi
"Dünya Keşmir'deki soykırıma karşı sessiz" Pakistan kontrolündeki Azad Cammu ve Keşmir Cumhurbaşkanı Serdar Mesud Han, BMGK'nin Keşmirle ilgili sessizliğini koruduğunu, BMGK kalıcı üyelerinin sorunun çözümüyle ilgilenmediğini söyledi.
Mesud Han - 18.05.2020
Azad Cammu ve Keşmir Cumhurbaşkanı, BM'den Keşmir sorununda sessiz kalmamasını istedi
Pakistan kontrolündeki Azad Cammu ve Keşmir'in Cumhurbaşkanı Serdar Mesud Han, Birleşmiş Milletler (BM) Genel Sekreteri Antonio Guterres ve BM Genel Sekreteri ve Güvenlik Konseyinin Keşmir sorununun çözümü konusunda sessiz kalmamasını istedi.
Mesud Han - 15.02.2020
Azad Cammu ve Keşmir Cumhurbaşkanı Han'dan Malezya'ya övgü Açıklaması
KUALA Azad Cammu ve Keşmir Cumhurbaşkanı Serdar Mesud Han, Malezya'nın Hindistan'ın baskılarına rağmen Keşmir meselesinde cesur bir tutum sergilediğini belirtti.
Mesud Han - 12.02.2020
Malezya'da "Keşmir ile Dayanışma: Kendi Kaderini Belirleme ve Şeref" Forumu
KUALA Azad Cammu ve Keşmir'in Cumhurbaşkanı Serdar Mesud Han, Hindistan'ın Keşmir'deki insan hakları ihlalleri karşısında, "Keşmir ve Pakistan halkı olarak Türkiye'ye güveniyoruz.
Mesud Han - 24.11.2019
Azad Cammu ve Keşmir Cumhurbaşkanı Han'dan uluslararası topluma çağrı Açıklaması
Pakistan kontrolündeki Azad Cammu ve Keşmir Cumhurbaşkanı Serdar Mesud Han, Keşmir sorununda siyasal ve diplomatik sürecin başlatılmaması halinde bölgedeki gerilimin nükleer çatışmaya dönüşebileceği ve bunun bölgeye ve dünyaya bedelinin ağır olacağı uyarısında bulunarak, sorununun kesin, nihai...
Mesud Han - 20.11.2019
Azad Keşmir Cumhurbaşkanı Han: "Lütfen Keşmirlileri bu soykırımdan kurtarın"
Pakistan kontrolündeki Azad Cammu ve Keşmir Cumhurbaşkanı Serdar Mesud Han, Keşmir sorununun dünyanın en ciddi problemi olduğunu vurgulayarak, "Lütfen Keşmirlileri bu soykırımdan kurtarın.
Mesud Han - 20.11.2019
Başkentte "Keşmir Krizi" tartışılıyor
Savaş, şunları kaydetti: "Keşmir sorunu, uluslarası sistemin çok önemli bir sorunudur. Biz istiyoruz ki Keşmir soruna sebep olan uluslarası sistemin yapısı perspektifinden bu konuyu ele alalım. Sorunları üreten uluslarası sistem artık işleyemez hale gelmiştir. Bizler bütün gücümüzle bundan adalet temelli bir sistemin testisi için gayret etmeliyiz." Kongreye Pakistan kontrolündeki Azad Cammu ve Keşmir Cumhurbaşkanı Serdar Mesud Han'ın yanı sıra başta İngiltere, Pakistan ve Mısır başta olmak üzere birçok ülkeden akademisyen, siyasetçi, bürokrat, diplomat ve askeri yetkililer katılıyor.
Mesud Han - 13.11.2019
TİKA Keşmir okullarında bilgisayar laboratuvarları açtı
TİKA ile Keşmir Eğitim Vakfı'nın yürüttüğü, okulların tefrişatı projesinin açılışına Azad Cammu ve Keşmir Cumhurbaşkanı Serdar Mesud Han, Türkiye'nin İslamabad Büyükelçisi İhsan Mustafa Yurdakul, TİKA Pakistan Koordinatörü Gökhan Umut ile çok sayıda davetli katıldı.
Mesud Han - 20.10.2019
Pakistan'dan Hindistan'a "ilan edilmemiş savaş" suçlaması
Pakistan kontrolündeki Azad Cammu ve Keşmir Cumhurbaşkanı Serdar Mesud Han, Keşmir'deki Kontrol Hattı'nın Hindistan tarafından sivillere ateş açılmasını şiddetli bir şekilde kınadığını bildirdi.
Mesud Han - 01.10.2019
"Keşmir'de katliama izin vermeyin"
Azad Cammu ve Keşmir Cumhurbaşkanı Serdar Mesud Han, Hindistan'ın Keşmir politikalarını eleştirerek, "Keşmir yanıyor, orada etnik bir temizlik yapılıyor; uluslararası kamuoyunun buna karşı sesini yükseltmesi lazım. Keşmir'de bu katliamın olmasına izin vermeyin.
Mesud Han - 20.09.2019
"Türkiye, Keşmir konusunu tam manasıyla anlayan tek ülke"
Azad Cammu ve Keşmir Cumhurbaşkanı Serdar Mesud Han, Türkiye'nin Keşmir konusunu tam manasıyla kavrayan tek ülke olduğunu belirterek, uluslararası toplumun Cammu Keşmir'deki işgal ve insanlık dışı durumu engellemesi için Hindistan hükümeti üzerinde baskı kurması gerektiğini söyledi.
Mesud Han - 04.09.2019
Keşmir Başkanı'ndan dünyaya sessiz kalma tepkisi
Pakistan kontrolündeki Azad Cammu Keşmir Başkanı Serdar Mesud Han, "Uluslararası kamuoyunun iki nükleer güç (Pakistan ve Hindistan) arasındaki gerilime sessiz kalması ve aldırmamasının sonuçları sadece Pakistan ve Keşmir için değil tüm dünya için zarar verici olacaktır.
Mesud Han - 20.08.2019
Azad Cammu Keşmir Başkanı'ndan "Keşmir" için insani koridor çağrısı
Azad Cammu Keşmir Başkanı Serdar Mesud Han, Hindistan'ın Cammu Keşmir eyaletinde halkın temel ihtiyaçlarının karşılanması için bölgede "insani koridor" açılması adına uluslararası STK'lere çağrıda bulundu.
Mesud Han - 20.08.2019
ABD Başkanı Trump'ın "Keşmir" girişimi
Azad Cammu Keşmir Başkanı Serdar Mesud Han, ABD Başkanı Donald Trump'ın, Hindistan'ın Cammu Keşmir'e özel statü tanıyan anayasa maddesini 5 Ağustos'ta iptalinin ardından, Pakistan ile Hindistan arasında gerilimin azaltılmasına yönelik girişimini memnuniyetle karşıladıklarını söyledi.
Mesud Han - 03.05.2019
Azad Cammu Keşmir Başkanı Han'dan Aa'ya Ziyaret
Azad Cammu Keşmir Başkanı Serdar Mesud Han ve beraberindeki heyet, Anadolu Ajansını (AA) ziyaret etti.
Mesud Han - 08.10.2018
Keşmir Depreminin 13. Yılı
Törene, Azad Cammu Keşmir (AJK) Cumhurbaşkanı Serdar Mesud Han, Türkiye'nin İslamabad Büyükelçisi İhsan Mustafa Yurdakul, Pakistan Kızılayı Başkanı Said Elahi, Türk Kızılayı Pakistan Delegasyonu Başkanı İbrahim Carlos Camilo, Türk İşbirliği ve Koordinasyon Ajansı Başkanlığı (TİKA) İslamabad Koordinatörü Mehmet Emre Aktuna, Türkiye Maarif Vakfı (TMV) Pakistan Temsilcisi Selahattin Batur ile çok sayıda Türk ve Pakistanlı davetli katıldı.
Mesud Han - 02.12.2014
Pakistan'dan Gazze'ye Yardım
Çekin UNRWA'ya Pakistan'ın Birleşmiş Milletler'deki Daimi Temsilcisi Mesud Han tarafından sunulduğu ifade edilen açıklamada, Filistinlilerin acılarını biraz olsa da hafifletmenin ve Gazzelilerin İsrail askerlerinin saldırısı sonucu olumsuz etkilenen yaşamlarının normale dönüşmesine yardımcı olmanın amaçlandığı kaydedildi.
Mesud Han - 25.10.2014
D-8'e, BM Gözlemci Statüsü Verildi
D-8 Dönem Başkanı Pakistan'ın Birleşmiş Milletler (BM) Büyükelçisi Mesud Han, BM Hukuk Komitesi'ne örgütü tanıtan bir sunum yapmış, örgütün BM'de gözlemci statüsü kazanması için üye ülkelerden destek istemişti.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Mesud Han Haberleri | Mesud Han Kimdir - Haberler - Mesud Han haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Mesud Han kimdir, hayatı ve biyografisi. Azad Cammu ve Keşmir Cumhurbaşkanı Han: Türkiye'nin Keşmirlilere samimi desteği Hint yönetimin
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 17.1.2021 04:24:18. #1.14#
title