Meral Batı Haberleri

Meral Batı haber, Meral Batı son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Meral Batı - 18.06.2020
Uşak Valisi Kocabıyık, orman yangını gözetleme kulesinde incelemelerde bulundu
Kocabıyık'a ziyaretlerinde, vali yardımcıları Meral Batı Demirbaş, Ayşe Şeyda Çağlar, İl Jandarma Komutanı Albay Murat Kılıç, Uşak Orman İşletme Müdürü Ayhan Yalçın eşlik etti.
Meral Batı - 31.03.2020
DHA YURT BÜLTENİ- 19
Vali Funda Kocabıyık, Vali Yardımcıları Muammer Balcı, Hüseyin Demirbaş, Meral Batı Demirbaş ve İl Emniyet Müdürü Mesut Gezer ile birlikte kentin en işlek caddesi olan İsmet Paşa Caddesi'nde incelemelerde bulundu.
Meral Batı - 07.01.2020
Birinci sınıf mülki idare amirliğine yükseltme kararı Resmi Gazete'de
Söz konusu kararla 30 Kasım 2019 tarihinden itibaren birinci sınıf mülki idare amirliğine yükseltilenler şunlar: "Mülkiye Müfettişi Ahmet Günaydın, Mülkiye Müfettişi Harun Ersin Polat, Gökçeada Kaymakamı Ender Faruk Uzunoğlu, İller İdaresi Genel Müdürlüğü Daire Başkanı Mehmet Yüzer, Nüfus ve Vatandaşlık İşleri Genel Müdürlüğü Daire Başkanı Özkan Demirel, Göç İdaresi Genel Müdürlüğü Daire Başkanı Ramazan Seçilmiş, Ankara Vali Yardımcısı Turan Yılmaz, Kalecik Kaymakamı Abdullah Abid Öztoprak, Mülkiye Müfettişi Uğur Sezer, İller İdaresi Genel Müdürlüğü Daire Başkanı Mustafa Fırat Taşolar, Mülkiye Müfettişi Önder Bozkurt, Çivril Kaymakamı Armağan Önal, Hatay Vali Yardımcısı Salih Altun, Mersin Vali Yardımcısı Alp Eren Yılmaz, Nüfus ve Vatandaşlık İşleri Genel Müdürlüğü Daire Başkanı Mustafa Adil Tekeli, Yahyalı Kaymakamı Yunus Emre Altıner, Personel Genel Müdürü Gökmen Çiçek, Mülkiye Müfettişi Ahmet Gencer, Kaynaşlı Kaymakamı Cemal Demiryürek, Adana Vali Yardımcısı Murat Süzen, Mülkiye Müfettişi Yusuf Güni, Mülkiye Müfettişi Mehmet Alper Çığ, Yakutiye Kaymakamı Mahmuthan Arslan, Çorum Vali Yardımcısı Murat Çağrı Erdinç, Sögütlü Kaymakamı Esengül Korkmaz Çiçekli, Buldan Kaymakamı Murat Sarı, Mülkiye Müfettişi Emrah Yılmaz, Personel Genel Müdürlüğü Daire Başkanı Mehmet Soğukpınar, Hukuk Müşaviri Naci Aktaş, Samandağ Kaymakamı Murat Kütük, Sultanhanı Kaymakamı Murat Karasu, Doğubayazıt Kaymakamı Zafer Engin, Mülkiye Müfettişi Serdar Kartal, Selçuklu Kaymakamı Ömer Hilmi Yamlı, Mülkiye Müfettişi Hakan Hakyemez, İller İdaresi Genel Müdürlüğü Daire Başkanı Kemal Atasoy, Sur Kaymakamı Abdullah Çiftçi, Havran Kaymakamı Şeref Aydın, Tekkeköy Kaymakamı Edip Çakıcı, Biga Kaymakamı Mustafa Can, Arsuz Kaymakamı Musa Sarı, Yüreğir Kaymakamı Oğuzhan Bingöl, İlkadım Kaymakamı Hasan Balcı, Rize Vali Yardımcısı Abdullah Şen, Personel Genel Müdür Yardımcısı Kadir Taner Eser, İnebolu Kaymakamı Abdullah Atakan Atasoy, Gaziantep Vali Yardımcısı Şenol Kaya, Burdur Vali Yardımcısı İbrahim Özkan, Haymana Kaymakamı Muhammed Gürbüz, Türkoğlu Kaymakamı Gürbüz Saltaş, Urla Kaymakamı Önder Can, İller İdaresi Genel Müdürlüğü Daire Başkanı Tarık Bahadır, Serinhisar Kaymakamı Oğuz Şenlik, Rize Vali Yardımcısı Ahmet Dalkıran, Mut Kaymakamı Muammer Köken, Kocaali Kaymakamı Emre Nebioğlu, Mülkiye Müfettişi Fatih Acar, Mülkiye Müfettişi Ferit Görükmez, Mudanya Kaymakamı Faik Oktay Sözer, Cumayeri Kaymakamı Haluk Çakmak, Havza Kaymakamı Metin Yılmaz, Nallıhan Kaymakamı Murat Kahraman, Uşak Vali Yardımcısı Meral Batı Demirbaş, Sorgun Kaymakamı Bahadır Güneş, Bahçe Kaymakamı Müfit Gültekin, Mülkiye Müfettişi Hüseyin Göktürk, İller İdaresi Genel Müdürlüğü Daire Başkanı Harun Yücel, İzmir Vali Yardımcısı Fatih Kızıltoprak, Bucak Kaymakamı Erol Tanrıkulu, Sürmene Kaymakamı Ahmet Gazi Kaya, Torbalı Kaymakamı Ercan Öter ve Uşak Vali Yardımcısı Hüseyin Demirbaş.
Meral Batı - 07.11.2019
Vali Funda Kocabıyık, yol çalışmalarını inceledi
Uşak Özel İdaresi tarafından 2019 yılı yol yapım çalışmalarıyla ilgili bilgi veren Vali Funda Kocabıyık şunları söyledi: "2019 yılı asfalt çalışmalarımız devam ediyor. Hava şartları müsaade ettiği sürece ekiplerimiz sahada çalışmalarına devam edecek. 2019 yılı için şuana kadar yol için İl Özel İdaremiz tarafından 30 milyon lira yatırım yapıldı. Bu sezon 62 kilometre birinci kat asfalt, 45 kilometre ikinci kat asfalt, 24 kilometre bitümlü sıcak asfalt, 450 kilometre stabilize yol yaptık. Ayrıca köylerimizin ihtiyaçları çerçevesinde 378 bin metrekare parke taş döşemesi gerçekleştirdik. İl Özel İdaremizin çalışmaları ile hayata geçen bu yatırımlar neticesinde köylerimizde çok büyük gelişmeler kaydedilmiştir. Artık şunu rahatlıkla söyleyebilirim ki ülke genelinde kentlerimizde gördüğümüz ve yaşadığımız kalkınma ve gelişme hamlesi bugün köylerimize kadar uzanmış durumdadır." İncelemeleri sırasında Vali Funda Kocabıyık'a Vali Yardımcısı Meral Batı Demirbaş, Ulubey Kaymakamı ve Uşak Özel İdaresi Genel Sekreter Vekili Onur Özaydın, Uşak Emniyet Müdürü Mesut Gezer, Uşak Jandarma Komutanı Jandarma Kıdemli Albay Murat Kılıç İl Genel Meclisi Başkanı Nuri Demir eşlik etti.
Meral Batı - 16.10.2019
Anadolu DMU Milli Tren Seti Uşak'ta test sürüşüne başladı
Yolculuk esnasında 1892 yılında yapılan Konaklar-Güneyköy arasındaki köprüde de incelemede bulunan Vali Kocabıyık, test sonrası yaptığı açıklamada, Anadolu DMU Milli Tren Seti'nin 10 Aralık'ta Uşak-İzmir hattında sefere başlayacağını belirterek, şunları kaydetti: "Bugün test sürüşünü gerçekleştirdiğimiz ilk yerli üretim Anadolu DMU Milli Tren Seti'nde incelemelerde bulunarak, test sürüşüne katıldık. Kapıları kapanmadan hareket etmeyen yerli üretim trenimizin saatteki hızı 140 kilometreye ulaşabiliyor. Yakın şehirler arasında hızlı, rahat ve konforlu ulaşım imkanı sağlayan tren ile Uşak-İzmir arası yolculuk 5,5 saatte tamamlanacak. İlimize şimdiden hayırlı olmasını dilerim." Test sürüşüne Vali Yardımcıları Meral Batı Demirbaş, Hüseyin Demirbaş, Banaz Kaymakamı Oğuz Alp Çağlar, Eşme Kaymakamı Murat Özdemir, Ulubey Kaymakamı Onur Özaydın, İl Jandarma Komutanı Kıdemli Albay Murat Kılıç, İl Emniyet Müdürü Mesut Gezer ve diğer yetkililer katıldı.
Meral Batı - 05.06.2019
Vali Funda Kocabıyık, şehit ailesi ve gaziyi ziyaret etti
Kocabıyık'a ziyaretleri sırasında vali yardımcısı Hüseyin Demirbaş, Meral Batı Demirbaş, İl Jandarma Komutanı Yalçın Baysal, Emniyet Müdürü İbrahim Ergüder, İl Müftüsü Kazım Güzel eşlik etti.
Meral Batı - 27.05.2019
Vali Funda Kocabıyık asker ve polislerle iftar yaptı
İftar programına Uşak Vali Yardımcıları Muammer Balcı, Meral Batı Demirbaş, Hüseyin Demirbaş, Adem Uslan, İl Jandarma Komutanı Albay Yalçın Baysal, İl Emniyet Müdürü İbrahim Ergüder, er, erbaş ve polisler katıldı.
Meral Batı - 25.05.2019
Vali Kocabıyık Banaz'da şehit aileleri ile iftar yaptı
İftara Vali Yardımcısı Meral Batı Demirbaş, Banaz Kaymakamı Oğuz Alp Çağlar, İl Jandarma Komutanı Albay Yalçın Baysal, İl Emniyet Müdürü İbrahim Ergüder, Banaz Belediye Başkanı Zafer Arpacı, şehit aileleri ve geziler ile aileleri katıldı.
Meral Batı - 24.05.2019
Vali Funda Kocabıyık köy halkıyla iftar yaptı
Programa, vali yardımcıları Ömer Kalaylı, Meral Batı Demirbaş, İl Jandarma Komutanı Albay Yalçın Baysal, İl Emniyet Müdürü İbrahim Ergüder, İl Genel Meclisi Başkanı Nuri Demir ve ilgili kurum müdürleri katıldı.
Meral Batı - 20.02.2019
Vali Funda Kocabıyık Bilsem'i Ziyaret Etti
Vali Funda Kocabıyık'a, ziyaretleri sırasında Vali Yardımcıları Meral Batı Demirbaş ve Hüseyin Demirbaş eşlik etti.
Meral Batı - 16.01.2019
Vali Kocabıyık Kapanan Kara Yolundaki Çalışmaları İnceledi
Vali Kocabıyık'a İl Jandarma Komutanı Albay Yalçın Baysal Vali Yardımcısı Meral Batı Demirbaş ile polis ekipleri eşlik etti.
Meral Batı - 29.10.2018
Hatay'da "Şehit Emanetleri" Sergisi Açıldı
Hatay Vali Yardımcısı Meral Batı Demirbaş, serginin açılışında yaptığı konuşmada, her zaman şehit ailelerinin emrinde olduklarını söyledi.
Meral Batı - 25.05.2018
Farklı Dinler İftar Sofrasında Buluştu
Valilikten yapılan yazılı açıklamaya göre, bir otelde düzenlenen iftara, Hatay Cumhuriyet Başsavcısı Ahmet Tekne, Mustafa Kemal Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Hasan Kaya, vali yardımcıları Orhan Mardinli, Nursal Çakıroğlu, Meral Batı Demirbaş ve Aydın Abak, Antakya Kaymakamı Eflatun Can Tortop, Defne Kaymakamı Nevzat Şengök, İl Jandarma Komutanı Jandarma Albay Uğur Ertekin, İl Emniyet Müdürü Kamil Karabörk, İl Müftüsü Hamdi Kavillioğlu, Ermeni Cemaati temsilcisi Cem Çapar, Ortodoks Kilisesi Vakfı Başkanı Fadi Hurigil, Musevi Cemaati temsilcisi Şaul Cenudioğlu, Ortodoks Kilisesi rahibi Jan Delluler, Protestan Kilisesi Ruhani Lideri Yakup Chang, Armutlu Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Dernek Başkanı Tevfik Erkek, Armutlu Cami Dernek Başkanı Süleyman Mengüllüoğlu ve Alevi kanaat önderi Adnan Fatihoğlu katıldı.
Meral Batı - 16.04.2018
Turizm Haftası
Turistlerin ülke ekonomisine ciddi katkıları olduğunu vurgulayan Ata, şunları aktardı: "Turizm bacasız sanayi dediğimiz, daha az yatırımla daha çok insana istihdam sağlayan bir sektör. İlimizin de aslında potansiyel olarak çok yüksek ama bu potansiyeli çok iyi değerlendirdiğimizi söylemememiz mümkün değil. Hatay, tarih boyunca bir çok medeniyetlere ev sahipliği yapmış, kültürel varlıkları bakımından çok zengin bir kentimiz. Adeta yerin altında hazineler yatıyor. Kazdıkça birçok medeniyetten izler çıkıyor. Bunun yanında doğası, denizi, dağı, yaylası var, her türlü imkan var. Ama bunu yeteri kadar değerlendirebiliyor muyuz? Değerlendiremiyoruz. İşte Suriye'deki olaylar başladıktan sonra sadece Hatay bölgesinde değil Suriye'ye komşu olan illerde ciddi olarak özellikle turizm yönünden kayıplar yaşandığını hepimiz biliyoruz. Önümüzdeki süreçlerde turist sayısının artmasını bekliyoruz. Burada herkese görevler düşüyor. Tanıtımda gayret göstermemiz lazım." Ziyarete, Hatay Vali Yardımcısı Meral Batı Demirbaş, Hatay Turizm Derneği Başkanı Sabahattin Nacioğlu ve bazı turizm özel sektör temsilcileri de katıldı.
Meral Batı - 04.04.2018
Hatay'da "Mehmet Akif" Oyunu Sahnelendi
Devlet tiyatrolarının 1949 yılından beri moral verici, iyileştirici misyonunu burada da devam ettirdiğini dile getiren Çağıran, şöyle devam etti: "Hatay seyircisi ile buluşmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Diyoruz ki Allah bir daha bu millete İstiklal Marşı yazdırmasın. Bizim bu farklılıklarımıza rağmen, tarihin tekerrürden ibaret olduğunun farkındayız. Bu farklılıklarımıza rağmen bizi bir arada tutan ortak değerin bu kutsal topraklara duyduğumuz koskocaman bir sevda olduğunun bilincindeyiz." Oyunu Hatay Vali Yardımcısı Meral Batı Demirbaş, Mustafa Kemal Üniversitesi (MKÜ) Rektörü Prof.
Meral Batı - 01.04.2018
Sanatçı ve Sporculardan Zeytin Dalı Harekatı'na Destek
Antakya ilçesindeki bir çay bahçesinde buluşan ünlü isimler, burada Vali Yardımcısı Meral Batı Demirtaş tarafından karşılandı.
Meral Batı - 12.01.2018
Kadem Genel Başkanı Yılmaz Açıklaması
Programa, TBMM İdare Amiri Orhan Karasayar, Hatay Vali Yardımcısı Meral Batı Demirtaş,, İskenderun Teknik Üniversitesi Rektörü Prof.
Meral Batı - 16.11.2017
Hatay'da Turizm Eylem Planı Hazırlık Toplantısı
Toplantıya, Vali Yardımcısı Meral Batı Demirbaş, İl Kültür ve Turizm Müdürü Hüsnü Işıkgör ve DOĞAKA Genel Sekreteri Onur Yıldız katıldı.
Meral Batı - 09.11.2017
Rehberlere "Gastronomi Şehri" Hatay Tanıtıldı
Hatay Vali Yardımcısı Meral Batı Demirbaş da kentin zengin mutfak kültürünün UNESCO'nun unvanıyla daha çok kitlelere ulaşacağının altını çizdi.
Meral Batı - 03.10.2017
Cumhurbaşkanlığından Vatandaşlara Aşure İkramı
Anadolu'nun ilk camisi olarak bilinen Habib-i Neccar Camisi bahçesinde öğle namazı sonrası yapılan aşure dağıtımına, Cumhurbaşkanlığı Kanunlar ve Kararlar Başkanı Hakkı Susmaz, Hatay Vali yardımcıları Nursel Çakıroğlu ile Meral Batı Demirtaş, Antakya Belediye Başkanı İsmail Kimyeci, sivil toplum kuruluşu temsilcileri ve vatandaşlar katıldı.
Meral Batı - 06.09.2017
Hatay'da Tayini Çıkan İdarecilere Veda Yemeği
Yemeğe, Hatay Cumhuriyet Başsavcısı Ahmet Tekne, Vali yardımcıları Orhan Mardinli, Nursal Çakıroğlu, Bilal Ölmez, Mahmut Hersanlıoğlu, Meral Batı Demirbaş ve ilçe kaymakamları katıldı.
Meral Batı - 02.09.2017
Hatay'da Bayramlaşma
Bir otelde düzenlenen bayramlaşmaya Vali Yardımcıları Orhan Mardinli, Volkan Köksal ve Meral Batı Demirbaş, İl Jandarma Komutanı Jandarma Kıdemli Albay Uğur Ertekin, İl Emniyet Müdürü Kamil Karabörk, İskenderun Sahil Güvenlik Komutanı Kıdemli Binbaşı Çağın Taşkın da katıldı.
12
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Meral Batı Haberleri | Meral Batı Kimdir - Haberler - Meral Batı haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Meral Batı kimdir, hayatı ve biyografisi. Vali Funda Kocabıyık'tan hayvanseverlere mama desteği.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 20.10.2021 15:45:12. #1.14#

title