Melih Tunç Haberleri

Melih Tunç haber, Melih Tunç son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Melih Tunç - 03.12.2016
Altay'da Ekmekçioğlu Sınavı Geçti
Erdoğan Tözge, Erdinç Altınyeleklioğlu, Ahmet Taşpınar, Mehmet Erdoğan, Sabri Sevenoğlu, Melih Tunç Tandoğan, Niyazi Konuşmaz, Ömer Hızlıok, Aslan Savaşan ve Cihangir Marmara olmak üzere 10 eski başkan katıldığı genel kurulda kulübün ileri gelenleri seçime tek aday olarak giren genç başkana tam destek verdi.
Melih Tunç - 02.12.2016
Altay'da Ekmekçioğlu Güven Tazeledi
Siyah-beyazlıların olağanüstü genel kuruluna eski başkanlardan Erdoğan Tözge, Erdinç Altınyeleklioğlu, Ahmet Taşpınar, Mehmet Erdoğan, Sabri Sevenoğlu, Melih Tunç Tandoğan, Niyazi Konuşmaz, Ömer Hızlıok, Aslan Savaşan ve Cihangir Marmara da katıldı.
Melih Tunç - 06.05.2016
Altay'da Kongre Kararı (Yeniden)
İlk oturumda çoğunluk sağlanmaması halinde 30 Mayıs'ta yapılacak genel kurul öncesi adaylık sinyali veren Başkan Cihangir Marmara, hedeflerinin daha güçlü bir yönetim kurmak olduğunu söyledi. Başkan Cihangir Marmara, ongre konusunda şunları söyledi: "Eski başkanlarımız mevcut yönetimin devam etmesi gerektiğini dile getirdiler. Gelecek sezon için hazırladığımız taslak bütçe 2.3 milyon TL. Bu yıldan kalan 500 bin TL borçla birlikte yaklaşık 2.8 milyon TL kaynak yaratılması gerekiyor." Göreve devam edebilmeleri için söz konusu kaynağın şart olduğunu dile getiren sözlerini şöyle sürdürdü: "Şu anki yönetim bu imkanlara sahip değil. Camianın geçen sezon verdiği desteği artırmasını diliyoruz. Toplantıya katılan camia büyüklerinden Mahmut Özgener, Erdoğan Tözge, Ahmet Taşpınar, Sabri Sevenoğlu ve Murat Bora Dülger, desteklerinin önümüzdeki sezon artarak devam edeceğini belirtti. Melih Tunç Tandoğan kurulacak sponsorluk komitesinde görev alabileceğini, Mahmut Özgener ayrıca altyapının güçlendirilmesiyle ilgili projeye katkı sağlayacağını bildirdi.
Melih Tunç - 26.05.2015
Hizmet Nedeniyle Güveni Kötüye Kullanma" Davası
İzmir Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı Zekeriya Mutlu ve eski Altay Spor Kulübü Başkanı Melih Tunç Tandoğan'ın da aralarında bulunduğu 14 kişi hakkında "Hizmet nedeniyle güveni kötüye kullanma" suçundan 7 yıla kadar hapis istemiyle dava açıldı.
Melih Tunç - 08.05.2015
Altay'da Temlik Çağrısı
Sportif ve ekonomik açıdan zor günlerin geçiren Altay'ın genel kurulunda başkan adayı çıkmaması üzerine yönetim yetkilerini üstlenen Kongre Divanı Başkanı Cihangir Marmara, eski başkanlara, "Temlikleri kaldırın" mesajı verdi. Marmara, 18 Mayıs'taki kongre öncesi endişeli olduklarını ifade ederek, "Bu engeller ve belirsizlikler yüzünden aday çıkması çok zor. Kulübün önünü açmak, eski başkan ve yöneticilerin boynunun borcudur. Temlikler tamamen ya da geçici olarak kaldırmalı" dedi. Altay'da Melih Tunç Tandoğan, Niyazi Konuşmaz ve Aslan Savaşan yönetiminin yaklaşık 3 milyon TL temliği bulunuyor.
Melih Tunç - 05.05.2015
Altay'da Çağrı ve Uyarı
Eski Başkan Ömer Hızlıok'un, alacaklarına mahsuben 220 kişinin aidatını ödedeğini belirten Cihangir Marmara, ayrıca Hızlıok'un 13, yine eski Başkan Melih Tunç Tandoğan'ın ise 8 üyenin istifasını kulübe ilettiğini açıkladı.
Melih Tunç - 01.05.2015
Altay'da Köroğlu Kolları Sıvadı
Başkanlığı bırakan Aslan Savaşan'ın yanı sıra Yüksek Divan Kurulu Başkanı Erdoğan Tözge ve eski Başkan Melih Tunç Tandoğan'ın, Köroğlu önderliğinde oluşacak yönetime destek verdiği bildirildi.
Melih Tunç - 27.04.2015
Altay'da Birlik Var Aday Yok
Gaziemir Kutlu Aktaş Tesisleri'ndeki toplantıya Yüksek Divan Kurulu Başkanı Erdoğan Tözge, Başkan Aslan Savaşan, eski başkanlardan Mahmut Özgener, Ahmet Taşpınar, Mehmet Erdoğan, Melih Tunç Tandoğan, Niyazi Konuşmaz ve Ömer Hızlıok katıldı.
Melih Tunç - 21.04.2015
Altay'da Tözge'den Sert Çıkış
"Altay'ı asalaklardan temizleme zamanı geldi" diyen Erdoğan Tözge, "Yüz yıllık ulu çınar, son yıllarda olumsuz hava şartlarından erozyona uğradı. Altay'ı yeniden hayata döndürmek için zararlı unsurları yok etmeliyiz. Kulüp her anlamda yeniden yapılanıp revize edilmeli" dedi. Camiada sevgi ve saygı ortamının kaybolduğunu vurgulayan Erdoğan Tözge, açıklamasında şu ifadelere yer verdi: "Bünyemize uygun olmayanlar aramıza katıldı. Kulübün dokusu bozuldu, saygınlığı kalmadı. Eskiden, (Ben Altaylı'yım) demekle gurur duyardık. Bugünlere altyapımızla gelmiştik. Bundan böyle de orada yetişenlerle devam etmeliyiz. Çekişmelere son verip, Altay'ı eski günlerine döndüreceğiz. Değerlerimize sahip çıkıp, düştüğümüz yerden başımız dik kalkacağız." KRİTİK ZİRVE Altay'da yarın eski başkanların katılımı ile gerçekleşecek zirvede kulübün yol haritasını çizilecek. Gaziemir Kutlu Aktaş Tesisleri'nde saat 15.00'te başlayacak toplantıya Başkan Aslan Savaşan, Mahmut Özgener, Erdoğan Tözge, Nafiz Zorlu, Mehmet Erdoğan, Sabri Sevenoğlu, Erdinç Altınyeleklioğlu, Niyazi Konuşmaz, Ahmet Taşpınar, Melih Tunç Tandoğan ve Ömer Hızlıok katılacak.
Melih Tunç - 09.03.2015
Altay Kabustan Uyanamıyor
BAŞKANLAR ZİRVESİ TOPLANIYOR Arka arkaya kaybedilen puanlarla tarihinde ilk kez 3'üncü Lig'e düşme tehlikesiyle karşı karşıya kalan Altay'da camia harekete geçiyor. Eski Türkiye Futbol Federasyonu ve Kulüp Başkanı Mahmut Özgener önderliğinde eski başkan ve yöneticiler çözüm arayışı için hafta içinde bir araya gelecek. Altay'ın unutulmaz Başkanı Esin Özgener'in ölüm yıldönümü olan 12 Mart Perşembe günü kabri başında yapılacak anmanın ardından gerçekleşecek zirveye Divan Kurulu Başkanı Erdoğan Tözge, Başkan Aslan Savaşan, eski başkanlardan Melih Tunç Tandoğan, Ömer Hızlıok, Niyazi Konuşmaz, Erdinç Altınyeleklioğlu, Mehmet Erdoğan ve camianın ağır toplarından Kemal Zorlu, Orhan Cura ve Moris Bencuya gibi isimlerin katılacağı öğrenildi.
Melih Tunç - 15.10.2014
Altay'da Tıago Seferberliği
Savaşan, 25 Ekim'de yapılması gereken 33 bin dolar için kongrede yarıştığı Murat Bora Dülger'den, 25 Kasım'daki 33 bin dolarlık ödeme için eski başkan Ömer Hızlıok'tan, 25 Aralık'taki 34 bin dolarlık son taksit içinse Niyazi Konuşmaz, Melih Tunç Tandoğan, Nafiz Zorlu, Aydın Alam, Erdinç Altınyeleklioğlu, Ethem Oruç, Sabri Sevenoğlu ve Haluk Güler gibi kulübe hizmet etmiş eski başkan ve yöneticilerden destek istemişti.
Melih Tunç - 10.06.2014
Altay'da Savaşan Dönemi
SANDIKLARA oyların atılmasında sona yaklaşılırken, üyeler arasında gerginlik yaşandı. Eski yönetici Tamer Kanböre ile Aslan Savaşan'ın yönetiminde yer alan Umut Köroğlu arasında başlayan sözlü sürtüşme sonrası ortam gerildi. Eski başkanlardan Melih Tunç Tandoğan'ın tartışmalara dahil olurken, Savaşan, Kanböre'ye tepki gösterdi.
Melih Tunç - 18.05.2014
Altay'da Savaşan'a Hızlıok'tan Destek
Bu arada Kulüp Bakanı Niyazi Konuşmaz ve Ömer Hızlıok'un yanı sıra eski başkanlardan Melih Tunç Tandoğan, Yüksek Divan Kurulu Başkanı Erdoğan Tözge ve Altay 1914 Taraftarlar Derneği'nin de kongrede Aslan Savaşan'ı destekleyeceği iddia edildi.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Melih Tunç Haberleri | Melih Tunç Kimdir - Haberler - Melih Tunç haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Melih Tunç kimdir, hayatı ve biyografisi. Altay'da Ekmekçioğlu Yeniden Görevde.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 28.11.2021 21:09:37. #1.15#

title