MEHMET ZİHNİ SAYIN HABERLERİ

Mehmet Zihni Sayın haber, Mehmet Zihni Sayın son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Mehmet Zihni Sayın

Mehmet Zihni Sayın

Doğum Yeri Bartın / Türkiye
Doğum Tarihi 5.1.1960 - ...

Mehmet Zihni Sayın Kimdir ?

Mehmet Zihni Sayın,05 Ocak 1960'de, Kurucaşile'de doğdu. İlköğretim ve orta ögretimini Kurucaşile'de, lise eğitimini İstanbul Kabataş Erkek Lisesi'nde tamamladı. Evli, 3 erkek çocuk babasıdır. Mehmet Zihni Sayın, 2019’da yapılacak olan yerel seçimlerde AK Parti Bartın Kurucaşile Belediye Başkan Adayı oldu.
Biyografinin devamı için tıklayın
Mehmet Zihni Sayın - 16.11.2020
Son dakika haberleri! Kurucaşile ilçesinde pandemi değerlendirme toplantısı yapıldı
Toplantıya, Kurucaşile Kaymakamı Muhammet Güzel, Belediye Başkanı Mehmet Zihni Sayın, İlçe Emniyet Amiri Vekili Üsame Şahin, İlçe Jandarma Komutanı Jandarma Teğmen Mustafa Azim ile ilgili kurum müdürleri katıldı.
Mehmet Zihni Sayın - 14.09.2020
AK Parti Kurucaşile Kadın Kolları Kongresi yapıldı
Kongreye, AK Parti İl Başkanı Turhan Kalaycı, Kurucaşile Belediye Başkanı Mehmet Zihni Sayın, AK Parti Kurucaşile İlçe Başkanı Mustafa Ergin, AK Parti Bartın İl Kadın Kolları Başkanı Evren Ayvaz, köy ve mahalle teşkilatı mensupları katıldı.
Mehmet Zihni Sayın - 31.03.2019
Bartın Son
MERKEZToplam Sandık : 154Toplam Seçmen : 50.817Açılan Sandık : 124Açılan Sandık Oranı : % 80,52Kullanılan Oy : 31.750Geçerli Oy : 31.008Katılım Oranı : % 77,84PARTİADAYOY ORANIOY SAYISIMHPCEMAL AKIN% 36,3711.277AK PARTİYUSUF ZİYA ALDATMAZ% 36,2111.227CHPMEHMET ARSLAN% 25,337.
Mehmet Zihni Sayın - 03.03.2019
Kesin Aday Listeleri İlan Ediliyor
Bartın'da 2019 yerel seçimlerinde yarışacak siyasi partilerin kesin aday listeleri, seçim kurullarınca ilan edildi.
Mehmet Zihni Sayın - 19.02.2019
Geçici Aday Listeleri Seçim Kurullarında - Bartın
Bartın'da 31 Mart 2019 Pazar günü yapılacak Mahalli İdareler Genel Seçimlerinde yarışacak siyasi partiler, geçici aday listelerini seçim kurullarına teslim etti.
Mehmet Zihni Sayın - 10.12.2018
Vali Güner, Muhtarlarla Bir Araya Geldi
Bartın Valisi Sinan Güner, Kurucaşile ilçesinde muhtarlarla bir araya geldi. Vali Güner, Kurucaşile Öğretmenevi salonundaki toplantıda, muhtarların sorun ve taleplerini dinledi. İlgili kurum amirlerine taleplerin ivedilikle değerlendirilmesi ve muhtarlara yardımcı olunması talimatını veren Güner, muhtarlara teşekkür ederek çalışmalarında başarı diledi. 28 mahalle ve köy muhtarının katıldığı toplantıda Kurucaşile Kaymakamı Burak Bozkurt Gürses, İl Jandarma Komutanı Jandarma Kıdemli Albay Yavuz Selim Kapancı, İl Emniyet Müdürü Ogün Vural, Kurucaşile Belediye Başkanı Mehmet Zihni Sayın ile bazı daire amirleri de hazır bulundu.
Mehmet Zihni Sayın - 02.08.2018
11. Hasankadı Kültür, Doğa ve Tabiat Festivali
Hasankadı'ya daha bir çok eser kazandırma gayretinde olduklarını belirten Tunç, şunları kaydetti: "Hasankadımızın altyapısını, kanalizasyon çalışmalarını tamamladık. Üstyapısını, yani meydan ve cadde düzenlemelerini gerçekleştirdik. Şimdi Belediye Başkanımız kenar mahallelerde çalışmalar yapıyor. İnşallah eksikliklerimizi hep birlikte tamamlayacağız. Hasankadımıza eğitim, sağlık ve diğer sportif ve sosyal alanlarla ilgili önemli yatırımlar yaptık. Bunlardan birisi aile sağlığı merkezimiz. İnşallah 112 Acil İstasyonu konusunda da bakanlığımızla görüşmemiz devam ediyor. 112 Acil İstasyonunun buraya gelmesi için gerekli çabayı göstereceğiz." Hasankadı Belediye Başkanı Zeki Erdoğan da Türkiye'nin 15 Temmuz 2016'da FETÖ'cü terör örgütü tarafından hain bir darbe girişimiyle karşı karşıya kaldığını, yıllardır da PKK terör örgütüyle mücadele verdiğini belirterek, şöyle konuştu: "Bu darbe girişiminde 250 şehidimiz 2 binin üzerinde ise gazimiz oldu. Yakın zaman da bölücü terör örgütü PKK çirkin yüzünü bir kez daha gösterdi. Hakkari Yüksekova'da asker eşini ziyaret için o bölgeye giden bacımızı ve daha 11 aylık bebeğini şehit etti. Cumhurbaşkanımızın söylediği gibi başaramayacaklar, milletimizi bölemeyecekler, bayrağımızı indirmeyeceğiz. Festivalimizde emeği geçen herkese teşekkür ediyorum." Sanatçı Hasan Yılmaz'ın konser verdiği festivale, Kurucaşile Kaymakamı Burak Bozkurt Gürse, Kağıthane Belediye Başkanı Fazlı Kılıç, AK Parti İl Başkanı Turhan Kalaycı, İl Genel Meclisi Başkanı Kenan Dursun, Kurucaşile Belediye Başkanı Mehmet Zihni Sayın, Abdipaşa Belediye Başkanı Yaşar Dönmez, İl Kültür ve Turizm Müdürü Fuat Dursun da katıldı.
Mehmet Zihni Sayın - 16.10.2017
Bartın Milletvekili Tunç'a Ziyaret
AK Parti Bartın Milletvekili Yılmaz Tunç, Kurucaşile Belediye Başkanı Mehmet Zihni Sayın'ın kendisini TBMM'de ziyaret ettiğini bildirdi.
Mehmet Zihni Sayın - 23.08.2017
Bartın'da Sel Sonrası Hasar Tespit Çalışması Başlatıldı (3)
İlçede yaşanan heyelan ve selin zarara yol açtığını belirten Kurucaşile Belediye Başkanı Mehmet Zihni Sayın, "İlçemizin ortasından geçen dere sel suları nedeniyle kabarınca işyerleri su altında kaldı.
Mehmet Zihni Sayın - 23.08.2017
Bartın'da Sel Sonrası Hasar Tespit Çalışması Başlatıldı (2)
İlçede yaşanan heyelan ve selin zarara yol açtığını belirten Kurucaşile Belediye Başkanı Mehmet Zihni Sayın, "İlçemizin ortasından geçen dere sel suları nedeniyle kabarınca işyerleri su altında kaldı.
Mehmet Zihni Sayın - 23.08.2017
Bartın'da Sel Sonrası Hasar Tespit Çalışması Başlatıldı
İlçede yaşanan heyelan ve selin zarara yol açtığını belirten Kurucaşile Belediye Başkanı Mehmet Zihni Sayın, "İlçemizin ortasından geçen dere sel suları nedeniyle kabarınca işyerleri su altında kaldı.
Mehmet Zihni Sayın - 23.08.2017
Dha Yurt Bülteni-3
İlçede yaşanan heyelan ve selin zarara yol açtığını belirten Kurucaşile Belediye Başkanı Mehmet Zihni Sayın, "İlçemizin ortasından geçen dere sel suları nedeniyle kabarınca işyerleri sular altında kaldı.
Mehmet Zihni Sayın - 23.08.2017
Dha Yurt;bartın'da Sel Sonrası Hasar Tespit Çalışması Başlatıldı
İlçede yaşanan heyelan ve selin zarara yol açtığını belirten Kurucaşile Belediye Başkanı Mehmet Zihni Sayın, "İlçemizin ortasından geçen dere sel suları nedeniyle kabarınca işyerleri sular altında kaldı.
Mehmet Zihni Sayın - 23.08.2017
Dha Yurt Bülteni-1
Akşam saatlerinde ilçede etkili olmaya başlayan sağanak yağış nedeniyle Bartın'a bağlı Kurucaşile ilçesinde 1 saatte metrekareye 90 kilogram yağış düştü. İlçenin ortasında geçen dere yoğun yağış nedeniyle taştı. Dere kenarında bulunan dükkanlar sular altında kaldı. Kurucaşile-Bartın yolunda ise meydana gelen heyelan nedeniyle sayıda araç mahsur kaldı. Uğurlu Köyü'nde ise evde mahsur kalan 4 kişilik bir aileyi kurtarma çalışması başlatıldı. Kurtarma çalışmaları devam ederken, Kurucaşile limanında bağlı olarak bulanan 4 tekne de sel sularına kapılarak, denizde kayboldu. Kurucaşile Belediye Başkanı Mehmet Zihni Sayın, yaptığı açıklamada şöyle dedi: "İlçemizde akşam saatlerinde başlayan sağanak yağış yaklaşık 2 saat boyunca devam etti.
Mehmet Zihni Sayın - 22.08.2017
Dha Yurt - Bartın Kurucaşile'de Sel
Akşam saatlerinde ilçede etkili olmaya başlayan sağanak yağış nedeniyle Bartın'a bağlı Kurucaşile ilçesinde 1 saatte metrekareye 90 kilogram yağış düştü. İlçenin ortasında geçen dere yoğun yağış nedeniyle taştı. Dere kenarında bulunan dükkanlar sular altında kaldı. Kurucaşile-Bartın yolunda ise meydana gelen heyelan nedeniyle sayıda araç mahsur kaldı. Uğurlu Köyü'nde ise evde mahsur kalan 4 kişilik bir aileyi kurtarma çalışması başlatıldı. Kurtarma çalışmaları devam ederken, Kurucaşile limanında bağlı olarak bulanan 4 tekne de sel sularına kapılarak, denizde kayboldu. Kurucaşile Belediye Başkanı Mehmet Zihni Sayın, yaptığı açıklamada şöyle dedi: "İlçemizde akşam saatlerinde başlayan sağanak yağış yaklaşık 2 saat boyunca devam etti.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Mehmet Zihni Sayın Haberleri | Mehmet Zihni Sayın Kimdir - Haberler - Mehmet Zihni Sayın haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Mehmet Zihni Sayın kimdir, hayatı ve biyografisi. Bartın açıklarında 3.2 büyüklüğünde deprem.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 6.3.2021 21:38:25. #1.16#
title