MEHMET YAVUZ DEMİR HABERLERİ

Mehmet Yavuz Demir haber, Mehmet Yavuz Demir son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Mehmet Yavuz Demir

Mehmet Yavuz Demir

Doğum Yeri Muğla / Türkiye
Doğum Tarihi 28.1.1953 - ...

Mehmet Yavuz Demir Kimdir ?

1953'te Muğla'da doğdu. Ankara Dil Tarih ve Coğrafya Fakültesi'ni bitirdi. Milli Eğitim Bakanlığı müfettişliği kadrosuyla Bakan Danışmanlığı ve Meclis Danışmanlığı görevlerinde bulundu. Kemerköy Yönetim Kurulu üyeliği ve 1999-2002 yılları arasında Ak Parti Güllük Belediye Başkanlığı görevlerinde bulundu. Devlet Liman Okulu Almanca Bölümü'nden sertifika aldı.
Biyografinin devamı için tıklayın
Mehmet Yavuz Demir - 25.02.2021
Muğla'ya yeni sağlık yatırımları
AK Parti Muğla mİlletvekilleri Mehmet Yavuz Demir ve Yelda Erol Gökcan, yaptıkları yazılı açıklamada, Sağlık Bakanı Fahrettin Koca ile TBMM'de Muğla'ya yapılacak yatırımları görüştüklerini belirtti.
Mehmet Yavuz Demir - 07.02.2021
Son dakika haber... Muğla Eğitim ve Araştırma Hastanesi "Kalp Merkezi" unvanını kazandı
Muğla Valisi Orhan Tavlı, AK Parti Muğla Milletvekilleri Mehmet Yavuz Demir ve Yelda Erol Gökcan, Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi Rektörü Prof.
Mehmet Yavuz Demir - 22.01.2021
Sağlık Bakanlığı, Datça'ya tam donanımlı ambulans gönderdi
Emeği geçenlere teşekkür eden Keleş, şunları kaydetti: "İlçeye verdikleri desteklerden dolayı başta Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, AK Parti Muğla milletvekilleri Yelda Erol Gökcan, Mehmet Yavuz Demir, AK Parti Muğla İl Başkanı Kadem Mete'ye ve İl Sağlık Müdürü İskender Gencer'e teşekkür ediyor, Datça'mıza hayırlı ve uğurlu olmasını temenni ediyoruz.
Mehmet Yavuz Demir - 16.01.2021
Muğla'nın 2050'ye kadar içme suyu sorunu çözülüyor
Sandras Dağında yürütülen çalışmaları AK Parti Muğla Milletvekilleri Yelda Erol Gökcan ve Mehmet Yavuz Demir ile AK Parti İl Başkanı Kadem Mete de yakından takip ediyor.
Mehmet Yavuz Demir - 06.01.2021
Muğla'ya bin 350 kişilik öğrenci yurdu yapılacak
AK Parti Muğla Milletvekilleri Mehmet Yavuz Demir ve Yelda Erol Gökcan, ortak yaptıkları açıklamada, geçtiğimiz yıl Muğla'ya öğrenci yurdu ve spor tesisleri yatırımları için yaklaşık 250 milyon lira kaynak kullanılmasını sağladıklarını aktardı.
Mehmet Yavuz Demir - 31.12.2020
Muğla'da yeni yıl mesajları
AK Parti Muğla Milletvekili Mehmet Yavuz Demir ise 2020 yılının Muğla için salgın sürecine rağmen kazanımlarla geçtiğini, 2021 yılında daha büyük hedeflerle çalışacaklarını kaydetti.
Mehmet Yavuz Demir - 28.12.2020
Son dakika haberi! CHP milletvekilinin Pınar Gültekin'in babasına "davadan vazgeçmesini teklif ettiği" iddiası
Son dakika haberler... AK Parti Muğla Milletvekili Mehmet Yavuz Demir, Muğla'da üniversite öğrencisi Pınar Gültekin'in öldürülmesi olayının ardından CHP'li bir milletvekilinin babası Sıddık Gültekin'i telefonla arayarak "davadan vazgeç" dediği iddialarına ilişkin, "Doğru olmadığına inanmak istediğimiz bu iddiayla...
Mehmet Yavuz Demir - 14.12.2020
Son dakika haber... Türkiye'nin koronavirüsle mücadelesinde son 24 saatte yaşananlar
AK Parti Muğla Milletvekili Mehmet Yavuz Demir, Kovid-19 testinin pozitif çıktığını duyurdu.
Mehmet Yavuz Demir - 14.12.2020
AK Parti Muğla Milletvekili Demir'in Kovid-19 testi pozitif çıktı
AK Parti Muğla Milletvekili Mehmet Yavuz Demir, yeni tip koronavirüs (Kovid-19) testinin pozitif çıktığını duyurdu.
Mehmet Yavuz Demir - 28.10.2020
29 Ekim Cumhuriyet Bayramı'na doğru
Türkiye Cumhuriyeti'nin yüzyıllardır bağımsızlığından ve onurundan vazgeçmektense ölmeyi yeğleyen asil Türk milletin şahlanışının, küllerinden yeniden doğuşunun sembolü olduğunu ifade eden Gökcan, mesajında şu ifadelere yer verdi: "Kadim Türk milleti, 29 Ekim 1923'te bir kez daha dosta düşmana ilelebet bağımsız bir devlet olarak yaşayacağını göstermiş ve geleceği üzerinde hiçbir gücün söz sahibi olamayacağını canı ve kanı ile tarihe altın harflerle yazdırmıştır. 1919 yılında Cumhuriyetimizin kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk'ün önderliğinde zor şartlar ve yokluklar içerisinde yakılan istiklal meşalesi, 29 Ekim 1923 tarihinde ilan edilen Cumhuriyet ile taçlanmıştır. Yüzyılın başında hasta adam ilan edilen Osmanlının mirasını paylaşmak için saldıranlar milletimizin azim, cesaret, kararlılığı ve mücadelesi karşısında tarihi bir hezimet yaşamışlardır. İstiklal savasımızı zafere taşıyan, Cumhuriyetimize hayat veren o günkü ruh, bugün de dimdik ayaktadır ve sonsuza kadar ayakta kalmaya devam edecektir. Cumhuriyetimiz, ulu bir çınar olma yolunda büyümesine, gelişmesine devam ediyor ve kuruluşumuzun 100. yılında 2023 vizyonumuz çerçevesinde hedeflerimize de adım adım yaklaşıyoruz." Milletvekili Demir'in mesajı AK Parti Muğla Milletvekili Mehmet Yavuz Demir ise mesajına Cumhuriyetin Türk milletinin ruhuna en uygun yönetim biçimi olduğunu vurguladı.
Mehmet Yavuz Demir - 23.10.2020
AK Parti Muğla Milletvekili Demir, Fethiye'de muhtarlarla buluştu
AK Parti Muğla Milletvekili Mehmet Yavuz Demir, Muğla'nın Fethiye ilçesindeki muhtarlarla bir araya geldi.
Mehmet Yavuz Demir - 22.10.2020
Milletvekilleri Gökcan ve Demir'den çocuk yoğun bakım müjdesi
AK Parti Muğla milletvekilleri Yelda Erol Gökcan ve Mehmet Yavuz Demir, yaptıkları ortak açıklamada, Muğla'da yoğun bakım desteğine ihtiyaç duyan çocukların şimdiye kadar başka illere ve hastanelere sevk edildiğini hatırlattı.
Mehmet Yavuz Demir - 09.10.2020
Muğla'da öğrencilerin internet probleminin çözümü için girişimde bulunuldu
AK Parti Muğla Milletvekili Mehmet Yavuz Demir, yaptığı yazılı açıklamada, Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Adil Karaismailoğlu'yla görüşerek çocukların eğitim olanaklarından en iyi şekilde yararlanması için bölgede şebeke güçlendirme çalışması yapılması gerektiğini ilettiğini aktardı.
Mehmet Yavuz Demir - 01.10.2020
Datça'ya Diyaliz Merkezi ve doktor müjdesi
Keleş, yaptığı açıklamada, Datça'da sağlık alanında eksiklerin giderilmesi için AK Parti Muğla Milletvekilleri Mehmet Yavuz Demir, Yelda Erol Gökcan, AK Parti İl Başkanı Kadem Mete, İl Sağlık Müdürü İskender Gencer ile görüştüğünü söyledi.
Mehmet Yavuz Demir - 20.09.2020
AK Parti Marmaris İlçe Başkanı Gökmen yeniden seçildi
Armutalan Kültür Merkezi'nde gerçekleştirilen AK Parti Marmaris Olağan İlçe Kongresi'ne, AK Parti İzmir Milletvekili Mahmut Atilla Kaya, Muğla milletvekilleri Yelda Erol Gökcan ve Mehmet Yavuz Demir, İl Başkanı Kadem Mete, ilçe başkanları ve partililer katıldı.
Mehmet Yavuz Demir - 19.09.2020
AK Parti Datça İlçe Başkanı Keleş güven tazeledi
Kentteki bir düğün salonunda gerçekleştirilen AK Parti Datça Olağan İlçe Kongresi'ne, AK Parti İzmir Milletvekili Mahmut Atilla Kaya, Muğla milletvekilleri Yelda Erol Gökcan ve Mehmet Yavuz Demir, İl Başkanı Kadem Mete, ilçe başkanları ve partililer katıldı.
Mehmet Yavuz Demir - 05.09.2020
AK Parti Menteşe Merkez İlçe Başkanı Çiçek, güven tazeledi
Kongreye AK Parti Muğla milletvekilleri Yelda Erol Gökcan, Mehmet Yavuz Demir, İl Koordinatörü ve İzmir Milletvekili Mahmut Atilla Kaya, İl Başkanı Kadem Mete, MHP İl Başkanı Mehmet Korkmaz, belediye başkanları ve partililer katıldı.
Mehmet Yavuz Demir - 29.08.2020
30 Ağustos Zafer Bayramı'na doğru
30 Ağustos Zafer Bayramı dolayısıyla, AK Parti Muğla Milletvekilleri Yelda Erol Gökcan, Mehmet Yavuz Demir ve İl Başkanı Kadem Mete kutlama mesajı yayımladı.
Mehmet Yavuz Demir - 15.08.2020
CHP'nin komisyon üye sayısı önergesi AK Parti, MHP ve İYİ Partili üyelerce kabul görmedi
AK Parti Muğla Milletvekilleri Mehmet Yavuz Demir ve Yelda Erol Gökcan, yaptığı ortak açıklamada, Büyükşehir Belediye Meclisi'nin daha demokratik bir yapıya kavuştuğunu bildirdi.
Mehmet Yavuz Demir - 17.07.2020
Son dakika haber: Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Karaismailoğlu, Muğla'da incelemelerde bulundu Açıklaması
Programa Muğla Valisi Orhan Tavlı, AK Parti Muğla Milletvekilleri Yelda Erol Gökcan, Mehmet Yavuz Demir, Ula Belediye Başkanı İsmail Akkaya, Köyceğiz Belediye Başkanı Kamil Ceylan, AK Parti İl Başkanı Kadem Mete ve kurum müdürleri katıldı.
Mehmet Yavuz Demir - 11.06.2020
Narenciye üreticilerinin zararı Cumhurbaşkanlığı Afet Fonu'ndan karşılanacak
Gökcan, yaptığı yazılı açıklamada, AK Parti Muğla Milletvekili Mehmet Yavuz Demir ile yaptıkları girişimler sonrasında, Tarım ve Orman Bakanlığının "ani sıcaklık artışından kaynaklanan narenciye zararlarının TARSİM kapsamına alınması" için bir çalışma başlattığını belirtti.
Mehmet Yavuz Demir - 19.05.2020
AK Partili milletvekillerinden, "19 Mayıs Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı" mesajı
AK Parti Muğla milletvekilleri Mehmet Yavuz Demir ve Yelda Erol Gökcan, 19 Mayıs Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı dolayısıyla mesaj yayımladı.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Mehmet Yavuz Demir Haberleri | Mehmet Yavuz Demir Kimdir - Haberler - Mehmet Yavuz Demir haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Mehmet Yavuz Demir kimdir, hayatı ve biyografisi. Muğla'ya yeni sağlık yatırımları.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 27.2.2021 19:13:18. #1.16#
title