Mehmet Tanır Haberleri

Mehmet Tanır haber, Mehmet Tanır son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Mehmet Tanır - 11.12.2020
1. Uluslararası Afyonkarahisar Gastronomi Çalıştayı başladı
Çevrim içi çalıştaya, Zeybek ve Boztepe'nin yanı sıra İl Kültür ve Turizm Müdürü Mehmet Tanır, Afyonkarahisar Ticaret ve Sanayi Odası (ATSO) Yönetim Kurulu Başkanı Hüsnü Serteser, AKÜ Rektör Yardımcısı Prof.
Mehmet Tanır - 18.11.2020
Frigya'da tarihi eserlerin üzerine yazılan yazılar siliniyor
İl Kültür ve Turizm Müdürü Mehmet Tanır, AA muhabirine, Afyonkarahisar'da Hitit, Frig ve Roma dönemlerine ait insanlığın ortak mirası olan önemli kaya yerleşimleri ile tarihi eserlerin bulunduğunu söyledi.
Mehmet Tanır - 04.02.2020
Antik kent "Apameia"daki çalışmalar turizme değer katacak
İl Kültür ve Turizm Müdürü Mehmet Tanır da ildeki 20 antik kentten en büyüğünün Apameia olduğuna dikkati çekerek, "Bakanlığımız uygun görürse, ilerleyen süreçte burayı sürekli kazı alanı haline getirmeyi planlıyoruz.
Mehmet Tanır - 01.08.2019
Lavanta diyarı "İdris köyü" turizme açılacak
Lavanta tarlalarının fotoğraf sanatı açısından etkin kullanılabileceğine işaret eden Coşkun, şunları kaydetti: "Son zamanlarda yeni evlenecek çiftlerimiz köyümüze gelerek nişan ve düğün gibi dış çekimlerini yaptırmaya başladı. Bu görsellikten yararlanmak isteyen başta Afyonkarahisar, Denizli olmak üzere Türkiye'nin her noktasından herkesi İdris köyüne bekliyoruz. Bu noktada, lavanta tarlalarındaki turizmi geliştirmek için önümüze çeşitli hedefler koyduk ve önemli bir aşamadayız. Adım adım bu hedeflerimizi turizm açısından gerçekleştirmeye çalışacağız." "Foto safari yapacağız" İl Kültür ve Turizm Müdürü Mehmet Tanır da ilçedeki lavanta tarlalarının ekoturizm açısından bulunmaz bir mekan olduğunu anlattı.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Mehmet Tanır Haberleri | Mehmet Tanır Kimdir - Haberler - Mehmet Tanır haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Mehmet Tanır kimdir, hayatı ve biyografisi. Afyonkarahisar'da 126 tarihi konak restore edildi.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 3.3.2021 06:33:24. #1.15#
title