Mehmet Paksu Haberleri

Mehmet Paksu haber, Mehmet Paksu son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Mehmet Paksu - 22.01.2021
Tarihçi ve yazar Yavuz Bahadıroğlu'nun vefatı
"Ahmet Mithat Efendi'den sonra en çok yazan kişiydi" Yazar Mehmet Paksu da Birinci'yle 40 yıl birlikte çalıştıklarını dile getirerek, "Birçok konuda yazdı.
Mehmet Paksu - 21.07.2017
İsrail'in Mescid-i Aksa'ya Yönelik İhlallerine Tepkiler
"Ümmetin her bir ferdi ve yöneticisi, siyonist tuzağı görmeli" Siyonizmin, İslam dünyasının parçalanmışlığını fırsat bilip hamleler yaptığına vurgu yapan Yıldız, şöyle devam etti: "Irak, Suriye, Mısır, Yemen, Katar'da olup bitenler de siyonizmin önünü açıyor, elini güçlendiriyor. Artık açıkça anlaşılmıştır ki Müslümanlar, Filistin ve Kudüs davasını bir beka ve var olma sorunu olarak kabul etmedikçe bu tür olaylar devam edecek ve siyonizm daha da ileri gidecektir. Ehl-i İslam Kudüs ile İstanbul, Kahire, Şam, Bağdat, Sana, İslamabad, Mekke, Medine'yi birbirinden ayrılmaz bir bütün olarak görmedikçe İslam aleminde zulümler, baskılar hiç bitmeyecektir. Ümmetin her bir ferdi ve yöneticisi siyonist tuzağı görmeli ve bir araya gelmeden özgür olamayacağımızı, Kudüsümüzün ve Mescid-i Aksamızın da özgür olamayacağını artık fark etmeli ve hep birlikte sesini yükseltmelidir." İmzacılar adına Yıldız'ın okuduğu bildiride ayrıca şu ifadeler yer aldı: "Peygamberler diyarı Filistin topraklarının işgali kabul edilemez, İsra ve Mirac'ın şehri Kudüs'ün işgali kabul edilemez, İlk kıblemiz olan Mescid-i Aksa'nın işgali kabul edilemez, ezanımızın yasaklanması, mescitlerimizin ibadete kapatılması kabul edilemez, mescitlerin işgal edilmesinin ve gerçek maksatlarının dışında kullanılmasının ne demek olduğunu en iyi Türkiye coğrafyasında yaşayan biz Müslümanlar biliriz. Bu yüzden İsrail'in Mescid-i Aksa'yı kapatmasını, Müslümanları namaz kılmaktan men etmesini tüm gücümüzle lanetliyoruz ve tüm Müslümanları Mescid-i Aksa'ya sahip çıkmaya, gerekli adımları atmaya davet ediyoruz. Yüce Rabbimizden, çevresini mübarek kıldığı Mescid-i Aksa'yı, Peygamberler şehri, Hz. Ömer'in, Selahaddin Eyyübi'nin, Sultan Abdülhamid'in emaneti Kudüs'ü özgürleştirecek şuur, güç ve vahdeti biz Müslümanlara vermesini niyaz ediyoruz." Söz konusu metni imzalayan isimler ise şunlar: "Abdullah Büyük, Abdullah Cihangir, Abdullah Taylan, Abdullah Yıldız, Abdullah Trabzon, Abdülaziz Kutluay, Abdülhamid Kahraman, Abulhamid Ramazanoğlu, Abdülmetin Balkanlıoğlu, Abdülvahap Ekinci, Adnan Demircan, Ahmet Ağırakça, Ahmet Hamdi Yıldırım, Ahmet Taşgetiren, Ahmet Varol, Ali Rıza Demircan, Ali Rıza Temel, Ahmet Bulut, Bülent Yıldırım, Celalettin Vatandaş, Emrullah Hatiboğlu, Faruk Beşer, Halil İbrahim Kutlay, İbrahim Cücük, İhsan Süreyya Sırma, İhsan Şenocak, Kazım Sağlam, Kerim Buladı, Mahmut Toptaş, Maruf Çelik, Mehmet Beşir Eryarsoy, Mehmet Çelen, Mehmet Göktaş, Mehmet Paksu, Mehmet Said Yaz, Mehmet Salih Ekinci, Metin Karabaşoğlu, Molla Abdullah Yıldız, Muhammed Emin Yıldırım, Muhammed Özkılınç, Mustafa Ağırman, Mustafa Karataş, Nureddin Yıldız, Ömer Döngeloğlu, Ömer Faruk Akkaya, Ramazan Kayan, Recep Songül, Salih Turgut, Şinasi Gündüz, Talha Hakan Alp, Vehbi Karakaş, Yaşar Kandemir, Yusuf Kaplan, Yusuf Ziya Kavakçı.
Mehmet Paksu - 15.06.2017
Alimlerden Katar ve El-Karadavi'ye Destek
Müslümanların bir araya gelmemesi, toparlanmaması, vakarlı bir şekilde ayağa kalkmaması, mezhep ve meşrep çatışmaları ile sarsılması için tuzaklar kurulduğu kaydedilirken, şöyle denildi: "Katar gündemiyle görülen ve yaşanan olaylar, yeni bir döneme girdiğimizin emarelerini fazlasıyla taşıyor. Dünya Müslüman Alimler Birliği Başkanı Yusuf el-Karadavi gibi hatırı sayılır İslam alimlerine ve tarihlerinde hiçbir aşırılık ve hikmetsizlik görülmemiş Müslüman Kardeşler (İhvan-ı Müslimin) ve İslami Direniş Hareketi (HAMAS) gibi İslam dünyasının yüz akı olan hareketlere reva görülenler; haksızlıktır, akılsızlıktır, izansızlıktır. Bu iki güzide hareketi terörist olarak suçlayıp onlara yakın duran herkesi düşman saymak; ümmeti düşünen ve emperyalizme karşı duran herkesi yok etmek istemekle eş anlamlıdır. Yusuf el-Karadavi ve benzeri alim ve mütefekkirler bu ümmetin yüz akıdır, vicdanıdır! Onlara düşmanlık, İslam'ın kültür mirasına ve ümmet anlayışına düşmanlıktır; emperyalistlerin isteği dışında İslam düşünüş ve yaşayış biçimine düşmanlıktır. Yusuf el-Karadavi ve benzeri alimlere uygulanan haksız ve hukuksuz eylemin tüm İslam alimlerine yapılmış olduğunu kabul eden bizler, Katar devletinin ve Dünya Müslüman Alimler Birliği Başkanı Yusuf el-Karadavi'nin şahsında emperyalizme karşı duran tüm alim ve mütefekkirlerin yanında olduğumuzu beyan ediyor ve onlara yapılan bu akıl dışı uygulamaya son verilmesini istiyoruz." Açıklamaya Abdullah Yıldız, Abdullah Cihangir, Abdullah Büyük, Abdülmetin Balkanlıoğlu, Abdullah Trabzon, Abdülaziz Kutluay, Abdülvahap Ekinci, Abdülhamit Ramazanoğlu, Ahmet Ağırakça, Abdülhakim Erkemen, Ahmet Taşgetiren, Abdülhamid Kahraman, Ali Rıza Temel, Ali Rıza Demircan, Ahmet Varol, Ahmet Hamdi Yıldırım, Ahmet Bulut, Celalettin Vatandaş, Faruk Beşer, Emrullah Hatiboğlu, İsmail Lütfi Çakan, İbrahim Cücük, İhsan Şenocak, Kazım Sağlam, Kerim Buladı, Maruf Çelik, Mehmet Göktaş, Muhammed Emin Yıldırım, Mehmet Paksu, Muhammed Özkılınç, Mustafa Ağırman, Mehmet Salih Ekinci, Metin Karabaşoğlu, Mehmet Çelen, Nureddin Yıldız, Mehmet Beşir Eryarsoy, Ömer Döngeloğlu, Ömer Aytaş, Ramazan Kayan, Recep Songül, Salih Turgut, Şinasi Gündüz, Talha Hakan Alp, Vehbi Karakaş, Yusuf Kaplan ve Yusuf Ziya Kavakçı imza attı.
Mehmet Paksu - 05.03.2017
4. Cnr Uluslararası Kitap Fuarı"
Ayrıca, Ahmet Günbay Yıldız, Bahadır Yenişehirlioğlu, Cemil Koçak, Yusuf Dursun, Cüneyd Suavi ve Mehmet Paksu da etkinlikte kitaplarını imzaladı.
Mehmet Paksu - 31.10.2016
Yurtkur Eğitim Faaliyetlerini Arttırıyor
"İslam Tarihi Sohbetleri" Hz. Peygamber (SAV) tarafından dünyadayken cennetle müjdelenen Aşere-i Mübeşşere ve diğer genç sahabelerin örnek hayatlarının anlatılacağı "İslam Tarihi Sohbetleri" programı kapsamında Ömer Döngeloğlu 9 Kasım'da Konya-Akşehir'de, Mehmet Paksu 15 Kasım'da Aydın'da gençlerle buluşacak.
Mehmet Paksu - 22.07.2016
Fetö'nün Darbe Girişimine Karşı Yazarlardan "Şahitlik Bildirisi"
Şahitlik Bildirisi'nde şu ifadelere yer verildi: "Bizler bu toprakların, tarihe şahitlik eden yazarları olarak, aziz milletimize karşı girişilen darbeyi ve FETÖ'cü darbecileri lanetliyoruz. Tarihe kayıt düşmek ve şahitlik adına millet tarafından seçilmiş Cumhurbaşkanımızın, millet tarafından seçilmiş Başbakanımızın yanında olduğumuzu bütün dünyaya ilan ediyoruz. Bu büyük ülkeye, Türkiye'mize karşı başlatılan işgal girişimini, soylu duruşuyla püskürten aziz Türk Milletini saygıyla selamlıyoruz." Darbe karşıtı bildiriye imza atan bin isimden bazıları şunlar: "Beşir Ayvazoğlu, Ahmet Taşgetiren, Ali Haydar Haksal, Belkıs İbrahimhakkıoğlu, Prof. Dr. Kemal Sayar, Sevinç Çokum, Yusuf Kaplan, Bahadır Yenişehirlioğlu, Sibel Eraslan, Rahim Er, Mürsel Sönmez, Ali Ural, Şule Yüksel Şenler, Mahmut Bıyıklı, İbrahim Tenekeci, Prof. Dr. İhsan Süreyya Sırma, Cahit Koytak, Ahmet Yenilmez, Mehmet Şeker, Nasuhi Güngör, İsmail Güneş, Mehmet Nuri Yardım, Şeref Akbaba, Abdurrahman Şen, Nurettin Durman, Ahmet Kekeç, Ömer Lekesiz, Prof. Dr. Bedri Gencer, Prof. Dr. Abdullah Uçman, Prof. Dr. Sefa Saygılı. Resul Tosun, Prof. Dr. Rıdvan Canım, Hüseyin Akın, Demirhan Kadıoğlu, Turan Kışlakçı, Yavuz Bahadıroğlu,Yıldız Ramazanoğlu, Cihan Aktaş, Bülent Parlak, Zafer Acar, Esra Elönü, Osman Özbahçe, Güray Süngü, Cemal Şakar, Gökhan Akçiçek, İlhami Işık, Dursun Ali Taşçı, Ekrem Kızıltaş, Bestami Yazgan, Doç. Dr. Bahtiyar Aslan, Ali Sözer, Abdullah Yıldız, Adem Özköse, Ahmet Turgut, Prof. Dr. Turan Koç, Abdurrahman Dilipak, Şerif Aydemir, Nidayi Sevim, Mehmet Paksu, Metin Karabaşoğlu, Prof.
Mehmet Paksu - 19.06.2016
Beyazıt Ramazan Sohbetleri"
İSTANBUL (AA) - Türkiye Diyanet Vakfınca bu yıl 35'incisi düzenlenen Türkiye Kitap ve Kültür Fuarı kapsamında gerçekleştirilen "Beyazıt Ramazan Sohbetleri"nin konuğu tarihçi yazar Mehmet Paksu oldu.
Mehmet Paksu - 19.06.2016
Gündem / 19 Haziran 2016
(Sana) (Fotoğraflı-Görüntülü) KÜLTÜR SANAT 1- Diyanet Vakfınca düzenlenen "35. Türkiye Kitap ve Kültür Fuarı" kapsamında gerçekleşen "Ramazan Sohbetleri"nde yazar Mehmet Paksu konuşmacı olacak.
Mehmet Paksu - 19.06.2016
Beyazıt Ramazan Sohbetleri"
Beyazıt Ramazan Sohbetleri'nin yarın akşamki konuğu, Mehmet Paksu olacak.
Mehmet Paksu - 22.04.2016
Kutlu Doğum Haftası
Sason Kaymakamlığı ve İlçe Müftülüğünce Sason Anadolu Lisesi Spor Salonu'nda ve Karşıyaka ilk ve ortaokulu Konferans Salonu'nda düzenlenen Kutlu Doğum Haftası programlarına katılan Yazar Mehmet Paksu, yaptığı konuşmada Hazreti Muhammed'in hayatından örnekler verdi.
Mehmet Paksu - 11.04.2016
Stk Temsilcileri ve Akademisyenlerden "Kardeşlik" Çağrısı
Kardeşlerin bölünüp ayrılığa düşmemeleri gerektiğini vurgulayan Yıldız, "kardeşlik" çağrısını şu sözlerle sürdürdü: "Kardeş olduğumuzu unutmayıp; alay, gıybet, tecessüs ve ön yargıdan uzak duralım. Gelip Rasulüllah Efendimizin şu talimatlarına hep birlikte ittiba edelim: Ey Müslümanlar! Birbirinizle hasetleşmeyiniz!, Birbirinize kin ve nefret beslemeyiniz!, Birbirinize darılıp yüz çevirmeyiniz!, Ey Allah'ın kulları, kardeşler olunuz!." Abdullah Yıldız, ortak bildiriye şu kişilerin imza attığını söyledi: "Abdullah Yıldız, Abdullah Büyük, Abdullah Trabzon, Adnan Damircan, Abdulhamid Kahraman, Abdulaziz Kutluay, Abdulvahap Ekinci, Ahmet Ağırakça, Ahmet Varol, Ahmet Bulut, Ahmet Taşgetiren, Ali Rıza Temel, Ali Rıza Demircan, Bülent Yıldırım, Celalettin Vatandaş, Faruk Beşer, Halil Günenç, Emrullah Hatipoğlu, Halil İbrahim Kutlay, Hayreddin Karaman, İbrahim Cücük, İhsan Süreyya Sırma, Kazım Sağlam, Kerim Buladı, Mahmut Toptaş, Mehmet Göktaş, Mehmet Salih Ekinci, Mehmet Beşir Eryarsoy, Mehmet Paksu, Metin Balkanlıoğlu, Mustafa Ağırman, Mustafa Karataş, Metin Karabaşoğlu, Nureddin Yıldız, Muhammed Emin Yıldırım, Ömer Döngeloğlu, Ramazan Kayan, Siraceddin Önlüer, Şinasi Gündüz, Talha Hakan Alp, Yaşar Kandemir, Yusuf Ziya Kavakçı, Yusuf Kaplan.
Mehmet Paksu - 23.03.2016
Bediüzzaman, Bağcılar'da Düzenlenen Panelle Anıldı
Moderatörlüğünü Yazar Mustafa Çalışan'ın yaptığı programda Araştırmacı-Yazar Safa Mürsel ile İlahiyatçı-Yazar Mehmet Paksu, Bediüzzaman Said-i Nursi'nin örnek hayatı ve verdiği mücadeleleri anlattılar.
Mehmet Paksu - 20.01.2016
Mescid-i Aksa'yı Yalnız Bırakmayacağız"
Açıklamada, Abdulaziz Kutluay, Abdulhamid Kahraman, Abdullah Büyük, Abdulmetin Balkanlıoğlu, Abdullah Trabzon, Abdullah Yıldız, Abdulvahap Ekinci, Adnan Demircan, Ahmet Ağırakça, Ahmet Bulut, Ahmet Taşgetiren, Ahmet Varol, Ali Rıza Temel, Bülent Yıldırım, Ali Rıza Demircan, Celalettin Vatandaş, Ebubekir Sifil, Faruk Beşer, Halil Gönenç, Emrullah Hatiboğlu, Halil İbrahim Kutlay, Hayreddin Karaman, İbrahim Cücük, İhsan Şenocak, İhsan Süreyya Sırma, İsmail Lütfi Çakan, Kazım Sağlam, Kerim Buladı, Mehmet Göktaş, Mehmet Salih Ekinci, Mehmet Paksu, Mehmet Beşir Eryarsoy, Mustafa Ağırman, Mustafa Karataş, Metin Karabaşoğlu, Nureddin Yıldız, Muhammed Emin Yıldırım, Ömer Döngeloğlu, Ramazan Kayan, Siraceddin Önlüer, Şerafeddin Kalay, Şinasi Gündüz, Talha Hakan Alp, Yaşar Kandemir, Yusuf Ziya Kavakçı ve Yusuf Kaplan'ın imzası yer aldı.
Mehmet Paksu - 20.01.2016
Mescid-i Aksa'yı Yalnız Bırakmayacağız"
Açıklamada, Abdulaziz Kutluay, Abdulhamid Kahraman, Abdullah Büyük, Abdulmetin Balkanlıoğlu, Abdullah Trabzon, Abdullah Yıldız, Abdulvahap Ekinci, Adnan Demircan, Ahmet Ağırakça, Ahmet Bulut, Ahmet Taşgetiren, Ahmet Varol, Ali Rıza Temel, Bülent Yıldırım, Ali Rıza Demircan, Celalettin Vatandaş, Ebubekir Sifil, Faruk Beşer, Halil Gönenç, Emrullah Hatiboğlu, Halil İbrahim Kutlay, Hayreddin Karaman, İbrahim Cücük, İhsan Şenocak, İhsan Süreyya Sırma, İsmail Lütfi Çakan, Kazım Sağlam, Kerim Buladı, Mehmet Göktaş, Mehmet Salih Ekinci, Mehmet Paksu, Mehmet Beşir Eryarsoy, Mustafa Ağırman, Mustafa Karataş, Metin Karabaşoğlu, Nureddin Yıldız, Muhammed Emin Yıldırım, Ömer Döngeloğlu, Ramazan Kayan, Siraceddin Önlüer, Şerafeddin Kalay, Şinasi Gündüz, Talha Hakan Alp, Yaşar Kandemir, Yusuf Ziya Kavakçı ve Yusuf Kaplan'ın imzası yer aldı.
Mehmet Paksu - 27.12.2015
Kurtalan'da "Namaz Bilinci Konferansı"
Kurtalan Beyaz Saray Konferans ve Düğün Salonu'nda düzenlenen konferansta konuşan araştırmacı yazar Mehmet Paksu, toplumsal huzurun namazla tesis edilebileceğini söyledi.
Mehmet Paksu - 18.05.2015
Mursi Hakkındaki İdam Kararına Tepkiler
Türkiye'nin önde gelen alim, yazar, fikir adamı ve kanaat önderleri, Mısır'da darbeyle görevinden uzaklaştırılan seçilmiş Cumhurbaşkanı Muhammed Mursi ve diğer darbe karşıtları hakkında verilen idam kararını, ortak bildiri ile kınadı.  Bildiride, halkın yüzde 52'sinin oyu ile Mısır'ın ilk cumhurbaşkanı seçilen Muhammed Mursi ile Mısırlı alim ve Dünya Müslüman Alimler Birliği Başkanı Yusuf el-Karadavi başta olmak üzere 106 kişi hakkında idam kararı verildiği hatırlatılarak, "Darbeci Sisi yönetiminin verdiği ve hiçbir hukuki dayanağı olmayan keyfi idam kararlarını, Türkiye ve dünya Müslümanları adına lanetliyoruz" ifadeleri kullanıldı.  "Zalim Mısır yönetiminin verdiği bu haksız ve hükümsüz idam kararı, sadece 106 kişiye değil, tüm Mısır halkına ve tüm İslam ümmetine karşı verilmiş bir karar niteliğindedir" denilen bildiride, şunlar kaydedildi:   "Mısır'daki darbeye, yapılan bunca katliam ve haksızlığa hiçbir tepki vermeyen, duyarsız kalan, hatta görmezden gelen ABD ve batı dünyası başta olmak üzere, bütün uluslararası toplum ve işbirlikçi Arap rejimleri de Mısır zalimlerinin bu idam kararını almalarına cesaret vermiştir. Dolayısıyla bu zalimane idam kararından dolayı onlar da insanlığın mahşeri vicdanında mahkum olacak ve mahkem-i kübrada hesap vereceklerdir. Dünyanın neresinde olursa olsun tüm mazlum ve mustazafların yanında yer almayı bir vazife olarak görüyoruz. Mısır'daki 106 masum insanın idam kararını veren ve onlara destek olan tüm darbecileri lanetliyor, Hak'ka ve hakikate inanan tüm müminleri, inanç, düşünce ve fikir özgürlüğünü savunan ve 'ben insanım' diyen herkesi, Mısır'daki zulme sessiz kalmamaya ve bu zulüm karşısında tepkisini yükseltmeye, Mısırlı mazlumların sesi ve çığlığı olmaya davet ediyoruz." Bildiride, Abdullah Büyük, Abdullah Yıldız, Abdullah Trabzon, Abdurrahman Araz, Abdülaziz Kutluay, Abdülvahab Ekinci, Adnan Demircan, Ahmet Taşgetiren, Ahmet Ağırakça, Ali Mülayim, Ali Rıza Temel, Cevat Akşit, Emrullah Hatiboğlu, Ebubekir Sifil, Faruk Beşer, Gültekin Sarıgül, Halil Gönenç, Halil İbrahim Kutlay, Hasan Aksüt, Hayreddin Karaman, İhsan Süreyya Sırma, İsmail Lütfi Çakan, İhsan Şenocak, Kazım Sağlam, Nusret Kocabay, Mahmut Toptaş, Mehmed Göktaş, Mehmet Paksu, Metin Balkanlıoğlu,Mehmed Salih Ekinci, Mehmed Beşir Eryarsoy, Muhammed Emin Yıldırım, Mustafa Karataş, Nureddin Yıldız, Ömer Döngeloğlu, Ramazan Kayan, Said Özdemir, Şerafeddin Kalay, Talha Hakan Alp, Ömer Faruk Korkmaz, Yaşar Kandemir, Yusuf Ziya Kavakçı ve Yusuf Kaplan'ın imzaları yer aldı.
Mehmet Paksu - 23.04.2015
Eyüp'te Kutlu Doğum Coşkusu
Eyüplülerin yoğun ilgisinin gözlendiği programda moderatörlüğü araştırmacı ve yazar Mustafa Çalışan üstelendi. Peygamber Efendimiz Hz. Muhammed'in kısaca hayatını anlatan bir görsel sunum ile başlayan programa Yazar Vehbi Vakkasoğlu, Mehmet Paksu ve radyo programcısı Haluk İmamoğlu konuşmacı olarak katıldı.
Mehmet Paksu - 23.04.2015
Kutlu Doğum Haftası
Konuşmanın ardından, Mithat Lekesiz'in Kur'an-ı Kerim tilaveti ile devam eden programın sonunda, araştırmacı yazar Mehmet Paksu "Peygamber Efendimiz Hz.
Mehmet Paksu - 10.01.2015
Interpol'ün, Karadavi Hakkında Kırmızı Bülten Çıkarması
Abdullah Büyük, Abdullah Yıldız, Abdülaziz Kutluay, Abdülmetin Balkanlıoğlu, Abdülvahab Ekinci, Ahmet Ağırakça, Ahmet Taşgetiren, Beşir Eryarsoy, Cevat Akşit, Ebubekir Sifil, Emrullah Hatiboğlu, Faruk Beşer, Halil İbrahim Kutlay, Hayrettin Karaman, İhsan Süreyya Sırma, İhsan Şenocak, Kazım Sağlam, Mahmut Toptaş, Mehmet Büyükmutu, Mehmet Paksu, M.
Mehmet Paksu - 20.11.2013
Lice'de Aile ve Evlilik Semineri Düzenlenecek
Efendioğlu, merkezde ayrıca 15 günde farklı konularda uzman kişiler tarafından seminer düzenlendiğini ifade ederek, "Kurslarda kadınlar hem sosyalleşirken hem de meslek de öğreniyor. Kruslarda başarılı olan kadınlarımıza sertifika veriliyor. 23 Kasım 2013 Cumartesi günü saat: 11.00'de Toprak YİBO'da Aile ve Evlilik konulu seminer düzenlenecek. Seminerde Yazar Mehmet Paksu kadınları bilgilendirecek ve aynı zamanda imza günü etkinliğine katılacak" diye konuştu.
Mehmet Paksu - 24.08.2013
Pazar'da "Anadolu Ağabeyleri Panelleri" Yapıldı
Daha sonra panel yöneticisi Doç. Dr. İhsan Safi başkanlığında Bediüzzaman Said Nursi'nin talebesi Dr. Suad Alkan ile araştırmacı yazarlar Yavuz Bahadıroğlu, İhsan Atasoy, Mehmet Paksu ve Hüseyin Kara panelle ilgili sunum yaptı.
Mehmet Paksu - 15.08.2013
Pazar'da "Anadolu Ağabeyleri Panelleri" Yapılacak
Pazar Kaymakamı Selçuk Aslan, Belediye Başkanı Ahmet Basa, Mehmet Fırıncı ve Dr. İsmail Benek'in açılış konuşmalarını yapacağı panel, panel yöneticisi Doç. Dr. İhsan Safi başkanlığında Dr. Suad Alkan, Yavuz Bahadıroğlu, İhsan Atasoy, Mehmet Paksu ve Hüseyin Kara'nın konuşmalarıyla sona erecek.
Mehmet Paksu - 14.07.2013
Çarşamba'da "Ailede Ramazan" Semineri
Çarşamba Belediyesi tarafından düzenlenen Ramazan Sohbetleri programında araştırmacı yazar Mehmet Paksu, dinleyicilere "Ailede Ramazan" konulu seminer verdi.
Mehmet Paksu - 14.05.2013
Bir Yastıkta 63 Yıl
Canik Kültür Merkezi'nde (CKM) düzenlenen panele Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürü Murat Yıldırım, Araştırmacı Yazar Mehmet Paksu ve çok sayıda vatandaş katıldı.
Mehmet Paksu - 12.05.2013
Evlilik ve Aile Hayatı Konulu Seminer Düzenlendi
Slayt eşliğinde 'Evlilik ve Aile Hayatı' başlıklı sunumunu yapan gazeteci yazar Mehmet Paksu, aile üzerinde durarak aile fertlerinin bir birleri ile sevgi, saygı ve iletişimde dikkat etmeleri gereken hususlar ile çocuk yetiştirmenin önemini vurguladı.
12
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Mehmet Paksu Haberleri | Mehmet Paksu Kimdir - Haberler - Mehmet Paksu haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Mehmet Paksu kimdir, hayatı ve biyografisi. Tarihçi ve yazar Yavuz Bahadıroğlu'nun vefatı.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 23.9.2021 18:38:00. #1.16#

title