Mehmet Kaynak Haberleri

Mehmet Kaynak haber, Mehmet Kaynak son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Mehmet Kaynak - 04.01.2020
DHA YURT BÜLTENİ - 12
Başı taşla ezilip, bıçaklanan Pınar cinayeti zanlılarına, tahliye TRABZON'da 3 yıl önce yol kenarındaki ormanlık alanda göğsüne bıçak saplanıp, başı taşla ezilmiş halde cesedi bulunan Pınar Kaynak (24) cinayetiyle ilgili tutuklanan 2 şüpheli, DNA örneklerinin, olayda elde edilen delillerle uyuşmadığı ortaya çıkınca tahliye edildi. Tahliye üzerine, harekete geçen polis ekipleri, cinayeti işleyen kişi veya kişileri yakalamak için yeniden çalışma başlattı. Genç kızın babası Mehmet Kaynak (51) da, kızının asıl katillerinin bulunup, olayın aydınlatılmasını istediğini belirtti.
Mehmet Kaynak - 06.09.2018
44 Yıl Sonra Kimlikleri Tespit Edilip, Askeri Törenle Defnedildiler
Kimlikleri tespit edilen Raziye Hasan Rüstem, Ayşe Mustafa Altemur, Olcay Mustafa Altemur, Rasime Osman, Sezay Osman, Mustafa Hasan Ergeç, Cemaliye Hasan Özkuyucu, Mehmet Osman Kaynak, Zühre Mehmet Kaynak, Ülfet Mehmet Salih, Fatma Arif ve Hatice Sadık Özkuyucu'nun cenazeleri isimlerinin yazılı olduğu mezarlara defnedildi.
Mehmet Kaynak - 06.09.2018
Kıbrıs Şehitlerine 44 Yıl Sonra Cenaze Töreni
Rumlar tarafından 14 Ağustos 1974'te Muratağa ve Sandallar köylerinde açımasızca katledilen şehitlerden Raziye Hasan Rüstem, Ayşe Mustafa Altemur, Olcay Mustafa Altemur, Rasime Osman, Sezay Osman, Mustafa Hasan Ergeç, Cemaliye Hasan Özkuyucu, Mehmet Osman Kaynak, Zühre Mehmet Kaynak, Ülfet Mehmet Salih, Fatma Arif ve Hatice Sadık Özkuyucu'nun naaşları kimlik tespitinin ardından Muratağa Sandallar Şehitliği'nde isimlerinin yazılı olduğu mezarlara askeri törenle defnedildi.
Mehmet Kaynak - 08.08.2018
Ekogem Projesinde İmzalar Atıldı
Sözen, projenin 18 ayda tamamlanacağını belirterek, şöyle konuştu: "Karapınar'da iş ve yatırım ortamını iyileştirmenin ve geliştirmenin hedef alındığı projemize MEVKA 674 milyon lira destek verecek. Projemiz kapsamında girişimciler, yatırımcılar ve KOBİ'ler tüm ticari işlemlerini tek merkezden yapabilme imkanı bulacak, zaman israfı önlenecek ve bürokrasi ortadan kaldırılacak. Girişimcilere yeni iş kurmada, yatırımcılara ve KOBİ'lere iş geliştirmede eğitim, toplantı, brifing faaliyetleri ile yol gösterici olunacak. İlçedeki iş aleminin tüm teşvik ve hibelerden maksimum faydalanması sağlanacaktır. Projemizin odamıza, üyelerimize, ilçemize ve iş dünyasına hayırlı olmasını diliyorum." İmza törenine MEVKA Genel Sekreter'i Savaş Ülger, uzman Funda Erkan, Karapınar Ticaret ve Sanayi Odasından Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Kemal Sözen, yönetim kurulu üyeleri Mehmet Kaynak ve Bahri Müftüoğlu katıldı.
Mehmet Kaynak - 30.09.2015
Hdp'ye Neden Oy Verdiniz?' Diye Sorgulanma İddiası TBMM Gündeminde
İçişleri Bakanı Selami Altınok'un yazılı olarak cevaplandırması istemiyle verdiği soru önergesinde Yiğitalp, yazılı ve görsel basında 29 Eylül 2015 tarihinde çıkan haberlere göre, Şanlıurfa'nın Viranşehir ilçesi Germe mahallesinde jandarma evlere baskın düzenleyerek Muhtar Mehmet Kaynak ile Aslan Özkan, Abdürahim Özkan, Mustafa Atıcı, Mehmet Emin Atıcı'nın da aralarında bulunduğu 9 kişiyi gözaltına alındığını belirtti.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Mehmet Kaynak Haberleri | Mehmet Kaynak Kimdir - Haberler - Mehmet Kaynak haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Mehmet Kaynak kimdir, hayatı ve biyografisi. Attığını vuran 400 sporcu Tokat'ta buluştu.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 3.3.2021 13:10:22. #1.15#
title