MEHMET EMÜR HABERLERİ

Mehmet Emür haber, Mehmet Emür son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Mehmet Emür

Mehmet Emür

Doğum Yeri Türkiye
Doğum Tarihi ... - ...

Mehmet Emür Kimdir ?

Mehmet Emür, 2019’da yapılacak olan yerel seçimlerde AK Parti Giresun Keşap Belediye Başkan Adayı oldu.
Biyografinin devamı için tıklayın
Mehmet Emür - 06.12.2020
Keşap Belediyesinden sokak hayvanları için mama desteği sürüyor
Belediye Başkanı Mehmet Emür, yaptığı yazılı açıklamada, kısıtlama sürecinde sokak hayvanlarına da gereken özenin gösterildiğini belirtti.
Mehmet Emür - 08.11.2020
Keşap Belediyesi sağanak yağış nedeniyle oluşan zararları gideriyor
Keşap Belediye Başkanı Mehmet Emür, 6 Kasım Cuma günü bölgede etkili olan sağanak yağışın oluşturduğu hasarların giderilmesi çalışmalarının sürdürüldüğünü bildirdi.
Mehmet Emür - 18.05.2020
19 Mayıs Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı'na doğru
Gazi Mustafa Kemal Atatürk'ün önderliğinde Samsun'da başlayan milli mücadele hareketinin başarıya ulaştığını, Türkiye Cumhuriyeti devletinin temellerinin atıldığını vurgulayan Şenlikoğlu, şunları kaydetti: "Böyle bir günü ülkemiz için, gençlerimiz için elbette önemli görmek gerekmektedir. Çünkü gençlerimiz ülkemizin ve yarınlarımızın teminatıdır. 15 Temmuz darbe girişiminde tankların önüne yatan ve hain kalkışımın başarısız olmasında büyün katkıları bulunan gençlerimiz ülkeye bağımlılıklarını göstermiştir. Bizler, Türkiye'yi dünyanın önde gelen ekonomileri, hak ve özgürlükler cenneti yapma yolunda emin adımlarla ilerlerken her zaman enerji kaynağımız da gençlerimiz olacaktır." Keşap Belediye Başkanı Mehmet Emür de yayımladığı mesajında, bağımsızlık ve özgürlük savaşını fiilen başlatan 19 Mayıs'ın, Türk milletinin uyanışının sembolü olduğunu belirtti.
Mehmet Emür - 30.04.2020
1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü'ne doğru
İşçinin hakkının korunması, iyileştirilmesi, emeğinin karşılığının verilmesi için çalıştıklarını ve göreve geldikleri ilk günden itibaren bu konuda da büyük hassasiyet gösterdiklerini vurgulayan Şenlikoğlu, şunları kaydetti: "Türkiye'nin büyüyüp gelişmesine devam etmesi ve bununla birlikte 2023 hedeflerine ulaşılmasında, en büyük paylardan birisi çalışan, üreten işçi ve emekçiler olacaktır. 1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü'nün birlik ve dayanışma ruhu içerisinde geçmesini temenni ediyorum. Türkiye'nin her geçen gün büyüyen ve güçlenen ekonomisinde işçi ve emekçilerin katkısı yadsınamaz düzeydedir." Keşap Belediye Başkanı Mehmet Emür de mesajında, 1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü'nü kutladığını belirtti.
Mehmet Emür - 12.04.2020
Şebinkarahisar ilçesinde Vefa Sosyal Destek Grubunun çalışmaları
Başkan Mehmet Emür, yaptığı yazılı açıklamada, sağlık çalışanlarının özveri ile görevlerini yaptığına işaret ederek, "Allah'ın izni ve sizlerin gayreti ile bu musibeti de bertaraf edeceğiz.
Mehmet Emür - 15.03.2020
Giresun'da "Bir Çocuk Gönlü Sen de Sevindir" projesi
Keşap Belediye Başkanı Mehmet Emür, "Bir Çocuk Gönlü Sen de Sevindir" projesi kapsamında çocuklara yönelik bisiklet kampanyası başlattıklarını bildirdi.
Mehmet Emür - 26.02.2020
Regaip Kandiline doğru
Barış ve huzurun sağlanabilmesi için bugünlerin en iyi şekilde değerlendirilmesi gerektiğine işaret eden Şenlikoğlu, şunları kaydetti: "Üç aylar olarak adlandırdığımız mübarek aylardan recep ayının ilk kandil gecesi olan Regaip Kandili de bugünlerden birisidir. Üç aylar, dini duyguların yoğunluk kazandığı, merhamet, şefkat, yardımlaşma ve dayanışma hislerinin doruk noktaya ulaştığı, hayır ve iyiliklerin arttığı günlerdir. İnsanımızın anlam ve gönül dünyasına ışık tutan Regaib Kandili de tıpkı diğer kandil geceleri gibi toplumumuz için vazgeçilmez bir öneme sahiptir." Keşap Belediye Başkanı Mehmet Emür de mesajında şu ifadelere yer verildi: "Regaib Kandili, mübarek üç ayların manevi iklimine açılan kapıdır.
Mehmet Emür - 30.01.2020
Keşap Belediyesinden kedi evleri
Belediye Başkanı Mehmet Emür, yaptığı yazılı açıklamada, eski araç lastiklerini yeniden değerlendirerek kedi evleri oluşturduklarını belirtti.
Mehmet Emür - 31.12.2019
Giresun Valisi Sarıfakıoğulları'ndan yeni yıl mesajı
Keşap Belediye Başkanı Mehmet Emür de mesajında, 2020'nin, tüm dünya coğrafyası için barışın, sevginin ve hoşgörünün hakim olduğu bir yıl olmasını temennisinde bulundu.
Mehmet Emür - 15.10.2019
Keşap Belediyesinden ikametgah uyarısı
Keşap Belediye Başkanı Mehmet Emür, kentte yaşayanlara ikametgah uyarısında bulundu.
Mehmet Emür - 19.09.2019
Gaziler Günü
Burada konuşan Keşap Belediye Başkanı Mehmet Emür, vatanın bölünmez bütünlüğünü korumak uğrunda, üstün bir cesaret ve feragat örneği gösteren şehitleri rahmet, gazileri de saygı ve minnetle andığını söyledi.
Mehmet Emür - 04.09.2019
Keşap ilçesine bisiklet yolu yapılacak
Keşap Belediye Başkanı Mehmet Emür, sahil kesimde bisiklet yolu yapımı için proje başlattıklarını bildirdi.
Mehmet Emür - 29.08.2019
Keşap Belediyesi "Su Altı Arama Kurtarma" ekibi kurdu
Belediye Başkanı Mehmet Emür, yaptığı yazılı açıklamada, dört gönüllü personelin gerekli eğitimleri alarak İtfaiye Müdürlüğü bünyesinde görevlendirildiğini belirtti.
Mehmet Emür - 29.08.2019
30 Ağustos Zafer Bayramı'na doğru
Giresun Belediye Başkanı Aytekin Şenlikoğlu, Keşap Belediye Başkanı Mehmet Emür ve Bulancak Belediye Başkanı Recep Yakar, 30 Ağustos Zafer Bayramı dolayısıyla kutlama mesajı yayımladı.
Mehmet Emür - 24.07.2019
24 Temmuz Basın Bayramı
Giresun Valisi Harun Sarıfakıoğulları ve Keşap Belediye Başkanı Mehmet Emür, "24 Temmuz Basın Bayramı" dolayısıyla mesaj yayımladı.
Mehmet Emür - 15.07.2019
15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü
Keşap Belediye Başkanı Mehmet Emür ve Memur-Sen'e bağlı Sağlık-Sen Giresun Şube Başkanı Kerim Süral, 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü dolayısıyla mesaj yayımladı.
Mehmet Emür - 08.07.2019
Keşap Belediyesinin çalışmaları
Keşap Belediye Başkanı Mehmet Emür, ilçenin gelişimi için yoğun çaba harcadıklarını ifade etti.
Mehmet Emür - 02.06.2019
Ramazan Bayramı'na doğru
AK Parti Giresun Milletvekili Cemal Öztürk, Keşap Belediye Başkanı Mehmet Emür, Ramazan Bayramı dolayısıyla mesaj yayımladı.
Mehmet Emür - 18.04.2019
Berat Kandiline Doğru
Berat gecesinin müstesna gecelerden biri olduğuna vurgu yapan Oral, şunları kaydetti: "Yüce Allah'ın rahmet ve mağfiret kapısına varalım. Bu gece vicdanlarımızı muhasebeye çekelim ve yaptığımız hatalardan uzaklaşarak berata erişelim. Bu rahmet gecesinde, dargınlıkları, kırgınlıkları unutup barışın, sağduyunun ve birlikte yaşama ahlakının egemen olduğu bir ülkeye ulaşmak adına gayret sarf edelim." Keşap Belediye Başkanı Mehmet Emür de yayımladığı Berat Kandili dolayısıyla yayımladığı mesajda, kandillerin ışıklarıyla sadece karanlık geceleri değil, aynı zamanda manevi feyziyle de bunalan gönülleri aydınlattığını, zihinleri berraklaştırdığını belirtti.
Mehmet Emür - 01.04.2019
Başkan Emür Teşekkür Etti
AK Parti'den yeniden Keşap ilçesinde belediye başkanı seçilen Mehmet Emür, kendisine destek oldukları için Keşap halkına teşekkür ettiğini bildirdi.
Mehmet Emür - 31.03.2019
Giresun'un Keşap İlçesinde Belediye Başkanlığını Kesin Olmayan Sonuçlara Göre, AK Parti Adayı...
Giresun'un Keşap ilçesinde belediye başkanlığını AK Parti adayı Mehmet Emür kazandı.
Mehmet Emür - 28.03.2019
Yerel Seçimlere Doğru
Keşap Belediye Başkanı ve AK Parti Belediye Başkan Adayı Mehmet Emür, yeni hayalleri gerçeğe dönüştürme adına 31 Mart Mahalli İdareler Seçimlerinde Keşap halkından tekrar destek istediklerini belirtti.
Mehmet Emür - 24.03.2019
Keşap Belediyesinin "Yardım Eli" Projesi
Keşap Belediye Başkanı ve AK Parti Keşap Belediye Başkan Adayı Mehmet Emür, yaşlı, hasta ve bakıma muhtaç vatandaşlara "Yardım Eli" projesi kapsamında desteklerin sürdürüldüğünü bildirdi.
Mehmet Emür - 13.03.2019
Yerel Seçimlere Doğru
Keşap Belediye Başkanı ve AK Parti Keşap Belediye Başkan Adayı Mehmet Emür, mahalle muhtarlarıyla bir araya geldi.
Mehmet Emür - 21.02.2019
Yerel Seçimlere Doğru
Keşap Belediye Başkanı ve AK Parti Keşap Belediye Başkan Adayı Mehmet Emür, Hükümet Konağı caddesinde esnaf ve vatandaşlarla bir araya geldi.
Mehmet Emür - 19.02.2019
Geçici Aday Listeleri Seçim Kurullarında
Giresun'da, 31 Mart 2019 Pazar günü yapılacak Mahalli İdareler Genel Seçimleri'nde yarışacak siyasi partiler, geçici aday listelerini seçim kurullarına teslim etti.
Mehmet Emür - 17.02.2019
Yerel Seçimlere Doğru
Keşap Belediye Başkanı ve AK Parti Keşap Belediye Başkan Adayı Mehmet Emür, 31 Mart Mahalli İdareler Seçimleri için çalışmalarını sürdürüyor.
Mehmet Emür - 17.01.2019
Yerel Seçimlere Doğru
Keşap Belediye Başkanı Mehmet Emür, hep halktan yana Hak'tan yana olduklarını belirterek, vatandaşların düşüncelerine ve fikirlerine önem verdiklerini bildirdi.
Mehmet Emür - 08.01.2019
Keşap Belediyesinden "Yardım Eli" Projesi
Belediye başkanı Mehmet Emür, yaptığı yazılı açıklamada, proje kapsamında, kentte bulunan 65 yaş üstü, engelli ve ihtiyaç sahibi olan kişilere yönelik ev temizliği hizmeti verileceğini belirtti.
Mehmet Emür - 27.12.2018
Keşap Belediyesi Sokak Hayvanlarını Unutmadı
Keşap Belediye Başkanı Mehmet Emür, sokak hayvanlarının yiyecek ihtiyaçlarını karşılama adına çalışmaların sürdürüldüğünü bildirdi.
Mehmet Emür - 19.12.2018
Başkan Emür, Ziyaretlerde Bulundu
Keşap Belediye Başkanı Mehmet Emür, Atatürk Caddesi'nde ziyaretlerde bulundu.
Mehmet Emür - 02.12.2018
Dünya Engelliler Günü'ne Doğru
Keşap Belediye Başkanı Mehmet Emür, "3 Aralık Dünya Engelliler Günü" dolayısıyla mesaj yayımladı.
Mehmet Emür - 23.11.2018
24 Kasım Öğretmenler Günü'ne Doğru
Öğretmenleri sadece 24 Kasım Öğretmenler Günü'nde değil her zaman hatırlamak gerektiğini ifade eden Aksu, şunları kaydetti: "Ülkemizin her köşesine ulaşarak fedakarlıkların en büyüğünü gösteren, eğitmeyi ve öğretmeyi bir ideal olarak benimseyip ülkemizi muasır medeniyetler seviyesine çıkarma gayreti gösteren tüm öğretmenlerimizin Öğretmenler Günü'nü kutluyorum. Bu vesile ile Başöğretmen Gazi Mustafa Kemal Atatürk başta olmak üzere aramızdan ayrılan, görev başında şehit olan öğretmenlerimizi bir kez daha rahmet ile anıyor ve tüm öğretmenlerimize de en içten sevgi ve saygılarımı sunuyorum." Keşap Belediye Başkanı Mehmet Emür, Keşap İlçe Milli Eğitim Müdürü Salih Aykıt ve öğretmenleri makamında ağırladı.
Mehmet Emür - 11.11.2018
Başkan Emür, Öğrencilerle Bir Araya Geldi
Keşap Belediye Başkanı Mehmet Emür, Giresun Üniversitesi Keşap Meslek Yüksekokulu öğrencileriyle bir araya geldi.
Mehmet Emür - 07.10.2018
Keşap Belediyesi Sokak Hayvanlarını Unutmadı
Keşap Belediye Başkanı Mehmet Emür, sokak hayvanlarının yiyecek ihtiyaçlarını karşılama adına esnaf ve vatandaşlara kuru mama dağıtımları yaptıklarını bildirdi.
Mehmet Emür - 28.08.2018
Keşap Belediyesinden Minik Hemşehrilere Berat
Belediye Başkanı Mehmet Emür, yaptığı yazılı açıklamada, sosyal belediyecilik projeleri kapsamında Hoşgeldin Bebek Projesi'ni hayata geçirdiklerini belirtti.
Mehmet Emür - 12.08.2018
Keşap Spor Salonu ve Gençlik Merkezi Projesi
Keşap Belediye Başkanı Mehmet Emür, spor salonu ve gençlik merkezinin yapımının ihale aşamasına geldiğini bildirdi.
Mehmet Emür - 05.08.2018
Keşap Belediyesi Sokak Hayvanları İçin Mama ve Su Kabı Dağıtıyor
Belediye Başkanı Mehmet Emür, yaptığı yazılı açıklamada, aşırı sıcakların insanlar kadar hayvanları da olumsuz yönde etkilediğini belirtti.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Mehmet Emür Haberleri | Mehmet Emür Kimdir - Haberler - Mehmet Emür haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Mehmet Emür kimdir, hayatı ve biyografisi. Keşap Belediyesinden sokak hayvanları için mama desteği sürüyor.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 5.3.2021 17:40:57. #1.16#
title