MEHMET CAHİT TURHAN HABERLERİ

Mehmet Cahit Turhan haber, Mehmet Cahit Turhan son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Mehmet Cahit Turhan

Mehmet Cahit Turhan

Doğum Yeri Trabzon / Türkiye

Mehmet Cahit Turhan Kimdir ?

9 Temmuz tarihinde Ulaştırma ve Altyapı Bakanı seçilen Mehmet Cahit Turhan, 1960 yılında Trabzon’da dünyaya geldi. 1981’de Karadeniz Teknik Üniversitesi İnşaat Mimarlık Fakültesi İnşaat Bölümü’nü tamamlayarak yine Karadeniz Teknik Üniversitesi’nde yüksek lisans yaptı. Turhan, 1985’de Karayolları Genel Müdürlüğü’nde mühendis olarak görev yapmaya başladı.
Biyografinin devamı için tıklayın
Mehmet Cahit Turhan - 16.12.2020
Ekonomide 2020 böyle geçti (1)
Cumhurbaşkanlığı Kararı ile Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Mehmet Cahit Turhan'ın görevine son verilerek yerine Adil Karaismailoğlu atandı.
Mehmet Cahit Turhan - 09.10.2020
Cumhurbaşkanı Yardımcısı Oktay'dan eski bakan Turhan'a geçmiş olsun mesajı
Cumhurbaşkanı Yardımcısı Fuat Oktay, yeni tip koronavirüs (Kovid-19) testi pozitif çıkan Ulaştırma ve Altyapı eski Bakanı Mehmet Cahit Turhan için geçmiş olsun mesajı yayımladı.
Mehmet Cahit Turhan - 08.10.2020
Son dakika haberleri... FLAŞ
Son dakika haberleri: Bakan Albayrak: Ulaştırma ve Altyapı Eski Bakanımız Sn. Mehmet Cahit Turhan'ın koronavirüs testinin pozitif çıktığını üzüntüyle öğrendim. Kendisini arayarak geçmiş olsun dileklerimi ilettim.Rabbim tüm hastalara acil şifalar versin.
Mehmet Cahit Turhan - 30.07.2020
Trabzon'da Sultan Alparslan Çilekli Cami açıldı
Törene, Trabzon Valisi İsmail Ustaoğlu, AK Parti Trabzon Milletvekilleri Bahar Ayvazoğlu ve Salih Cora, eski Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Mehmet Cahit Turhan, Ortahisar Belediye Başkanı Ahmet Metin Genç, AK Parti İl Başkanı Haydar Revi, MHP İl Başkanı Bekir Sıtkı Tarım, sivil toplum kuruluşlarının temsilcileri ile vatandaşlar katıldı.
Mehmet Cahit Turhan - 27.05.2020
Bakan Karaismailoğlu'dan "27 Mayıs" mesajı Açıklaması
Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Adil Karaismailoğlu, 27 Mayıs 1960'taki askeri müdahalenin milli iradeye vurulan ilk darbe olduğunu belirterek, "Bugün demokrasi ve özgürlük mücadelemizdeki kara bir lekedir.
Mehmet Cahit Turhan - 27.05.2020
26 Mayıs 2020 Haberleri
26 Mayıs 2020 Manşet Haberleri.
Mehmet Cahit Turhan - 26.05.2020
Bakan Karaismailoğlu: "Kesintisiz iletişim için kurumlarımız sürekli teyakkuz halinde"
Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Adil Karaismailoğlu, kesintisiz iletişim için kurumların sürekli teyakkuz halinde olduğunu ifade etti.
Mehmet Cahit Turhan - 26.05.2020
Bakan Karaismailoğlu: YHT seferlerini perşembe günü başlatıyoruz
ULAŞTIRMA ve Altyapı Bakanı Adil Karaismailoğlu, Yüksek Hızlı Tren (YHT) seferlerini perşembe günü başlatacaklarını belirterek, "İlk trenimizi perşembe sabahı saat 07.00'de Ankara'dan İstanbul'a uğurluyoruz.
Mehmet Cahit Turhan - 26.05.2020
Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Adil Karaismailoğlu, Covid-19 tedbirleri nedeniyle ara verilen Yüksek...
Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Adil Karaismailoğlu, Covid-19 tedbirleri nedeniyle ara verilen Yüksek Hızlı Tren (YHT) seferlerini Perşembe günü başlatacaklarını bildirerek, "İlk trenimizi Perşembe sabahı saat 07.00'de Ankara'dan İstanbul'a uğurluyoruz" dedi.
Mehmet Cahit Turhan - 26.05.2020
Bakan Karaismailoğlu Ankara-Sivas YHT şantiyesinde incelemelerde bulundu Açıklaması
Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Adil Karaismailoğlu, Ankara-Sivas Yüksek Hızlı Tren (YHT) hattının bu yıl hizmete sunulması için gece gündüz çalışıldığını belirterek, "Amacımız vatandaşımıza hizmet. Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı ailesi olarak, vatandaşımız için çalışmaya ve üretmeye devam edeceğiz.
Mehmet Cahit Turhan - 24.05.2020
Bakan Karaismailoğlu: Şantiyelerde çalışmalarımızı kesintisiz sürdüreceğiz
ULAŞTIRMA ve Altyapı Bakanı Adil Karaismailoğlu, "Küresel sorunla milli mücadelenin devam ettiği bugünlerde karayolları, demiryolları ve havayollarında yüzlerce şantiye dur durak demeden çalışıyor.
Mehmet Cahit Turhan - 24.05.2020
Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Karaismailoğlu'ndan "Ramazan Bayramı" paylaşımı Açıklaması
Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Adil Karaismailoğlu, insanların sevdiklerinden uzakta olduğu bu günlerde pek çok şeyi özlediğini belirterek, "Sağlıklı güzel günlere kadar uzakları yakın etmeye devam edeceğiz.
Mehmet Cahit Turhan - 24.05.2020
Ulaştırma projeleri salgın tedbirleri gevşetilmeden devam edecek
Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Adil Karaismailoğlu, yeni tip koronavirüs (Kovid-19) salgını sürecinde projelerin Bilim Kurulunun önerileri dikkate alınarak devam edeceğini belirterek, "Yaz ayları boyunca da kurulun tavsiyelerinden taviz verilmeden, şantiyelerde bu noktada gevşeme...
Mehmet Cahit Turhan - 24.05.2020
Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Adil Karaismailoğlu, küresel sorunla milli mücadelenin devam ettiği...
Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Adil Karaismailoğlu, küresel sorunla milli mücadelenin devam ettiği bugünlerde karayolları, demiryolları ve havayollarında yüzlerce şantiyenin dur durak demeden çalıştığını belirterek, Covid-19 salgınına karşı önlemlerin Bilim Kurulu ile işbirliği...
Mehmet Cahit Turhan - 23.05.2020
İngiltere'de Kovid-19'dan ölenlerin sayısı 36 bin 675'e yükseldi
İngiltere'de yeni tip koronavirüs (Kovid-19) nedeniyle ölenlerin sayısı 282 artışla 36 bin 675'e çıktı.
Mehmet Cahit Turhan - 23.05.2020
YHT seferleri 28 Mayıs'ta başlatılıyor
Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Adil Karaismailoğlu, demir yolları ulaşımında normalleşme sürecinin başlatıldığını belirterek, 28 Mayıs'tan itibaren sosyal mesafe ve izolasyon kurallarına uyularak yüksek hızlı tren (YHT) seferlerinin yapılacağını bildirdi.
Mehmet Cahit Turhan - 22.05.2020
Bakan Karaismailoğlu: "Şartları karşılayan havalimanlarına bakanlığımızca bir sertifika verilecek"
Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Adil Karaismailoğlu, COVID-19 salgınıyla mücadele kapsamında Hükümet olarak çeşitli tedbirler aldıklarını belirterek, normalleşme sürecinde havalimanlarına 'uçabilir sertifikası' vereceklerini söyledi.
Mehmet Cahit Turhan - 22.05.2020
Havalimanlarına "uçulabilir sertifikası" verilecek
Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Adil Karaismailoğlu, yeni tip koronavirüs (Kovid-19) salgınıyla mücadele kapsamında hükümet olarak çeşitli tedbirler aldıklarını belirterek, normalleşme sürecinde havalimanlarına "uçulabilir sertifikası" vereceklerini bildirdi.
Mehmet Cahit Turhan - 22.05.2020
Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Adil Karaismailoğlu, Covid-19 salgınıyla mücadele kapsamında...
Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Adil Karaismailoğlu, Covid-19 salgınıyla mücadele kapsamında normalleşme sürecinde havalimanlarına 'uçabilir sertifikası' vereceklerini belirterek, "Bakanlığımız uhdesinde olan havalimanlarını Covid-19 gibi pandemilere yönelik olarak tekrar düzenliyoruz.
Mehmet Cahit Turhan - 22.05.2020
FLAŞ
Ulaştırma Bakanı Karaismailoğlu: Havalimanlarını Covid-19'a karşı sertifikalandıracağız. Havalimanlarında Covid-19'a karşı tüm tedbirler alınacak.
Mehmet Cahit Turhan - 21.05.2020
Avrupa ülkelerinde Kovid-19 salgınıyla ilgili gelişmeler
Avrupa genelinde yeni tip koronavirüs (Kovid-19) vakalarındaki artış hızı düşmeye devam ederken, ülkeler de salgınla mücadele kapsamında aldıkları tedbirleri kaldırmayı sürdürüyor.
Mehmet Cahit Turhan - 21.05.2020
Cumhurbaşkanı Erdoğan, Başakşehir Çam ve Sakura Şehir Hastanesi'nin açılış töreninde konuştu: (2)
Türkiye Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, sağlık sistemlerinin çöktüğü, kamu düzeninin yara aldığı bir dönemde Türkiye ve Japonya'nın örnek bir başarı sergilediğini belirterek, "Gerek vaka, gerek vefat sayısı, gerekse sağlık sisteminin sorunsuz işleyişi bakımından son derece iyi bir konumdayız.
Mehmet Cahit Turhan - 21.05.2020
Konya-Karaman hızlı tren hattının yıl sonunda açılması planlanıyor
Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Adil Karaismailoğlu, Konya-Karaman tren hattının uzunluğunun 100 kilometre olduğunu söyleyerek, "Altyapısı ve üstyapısı bitmiş durumda.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Mehmet Cahit Turhan Haberleri | Mehmet Cahit Turhan Kimdir - Haberler - Mehmet Cahit Turhan haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Mehmet Cahit Turhan kimdir, hayatı ve biyografisi. Kanal İstanbul nedir? Kanal İstanbul güzergahı ve hisseleri! Kanal İstanbu
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 25.10.2021 15:07:21. #1.16#

title