Mehmet Bayraktutar Haberleri

Mehmet Bayraktutar haber, Mehmet Bayraktutar son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Mehmet Bayraktutar - 22.05.2020
Diyanet-Sen Genel Başkanı Mehmet Bayraktutar : "Camilerimize yapılan saldırıyı kınıyoruz"
Diyanet-Sen Genel Başkanı Mehmet Bayraktutar İzmir'de cami hoparlörüne yapılan siper saldırıları kınayarak, "Kardeşliğimize tahammül edemeyenlerin yaptığı bu provokatif saldırı bizleri birbirimize daha da kenetleyecektir" dedi.
Mehmet Bayraktutar - 27.04.2020
Sendikalardan Diyanet İşleri Başkanı Prof. Dr. Erbaş'a destek
Diyanet-Sen Genel Başkanı Mehmet Bayraktutar da yaptığı yazılı açıklamada, "Diyanet İşleri Başkanlığımız ülkemizin en köklü ve saygın kuruluşlarından birisidir.
Mehmet Bayraktutar - 23.04.2020
Diyanet-Sen Genel Başkanı Mehmet Bayraktutar'dan Ramazan mesajı
Ramazan ayının başlaması dolayısıyla bir mesaj yayınlayan Diyanet-Sen Genel Başkanı Mehmet Bayraktutar, "Rabbimizin bizlere büyük bir lütfu olan bu güzel ve özel zaman dilimini fırsat bilerek tüm insanlığın korona musibetinden kurtulması için en içten ve samimi duygularımızla dua edelim" dedi.
Mehmet Bayraktutar - 10.03.2020
Diyanet-Sen Genel Başkanı Bayraktutar: "Sarığımızı cübbemizi rahat bırakın"
Türkiye Diyanet ve Vakıf Görevlileri Sendikası (Diyanet-Sen) Genel Başkanı Mehmet Bayraktutar, TV'de yayınlanan bir şov programında yalanlarını ört bas etmek isteyen hovarda tiplerin imam kılığına girmesini sert bir dille eleştirerek, "Sarığımızı cübbemizi rahat bırakın, sözde...
Mehmet Bayraktutar - 18.11.2019
İlahiyat ön lisans mezunlarının sınavsız lisansa geçişine iptal kararı
Türkiye Diyanet ve Vakıf Görevlileri Sendikası (Diyanet-Sen) Genel Başkanı Mehmet Bayraktutar, Anayasa Mahkemesi'nin (AYM), ilahiyat ön lisans bölümü mezunlarının ilahiyat lisans programına sınavsız geçişini öngören düzenlemeyi iptal etmesi dolayısıyla CHP'ye tepki gösterdi.
Mehmet Bayraktutar - 12.11.2019
Memur-Sen Genel Başkanı Ali Yalçın: "Mücadele alanımız yerküremizdir"
Programda, Diyanet-Sen Genel Başkanı Mehmet Bayraktutar ile Memur-Sen İl Başkanı İrfan Bakır da konuşma yaptı.
Mehmet Bayraktutar - 07.11.2019
Diyanet-Sen Genel Başkanı Bayraktutar: "Diyanet camiasının milli değerlere bağlılığı tartışılmaz"
Diyanet-Sen Genel Başkanı Mehmet Bayraktutar, Denizli'nin Tavas İlçe Müftüsü Hanifi Özlen'in bayrağın daha görünür ve yüksek yere asılması isteğinin bir camiden bayrağı indirttiği yönünde yalana dönüştürüldüğünü belirterek, "Diyanet camiasının milli değerlere bağlılığı tartışılmaz" dedi.
Mehmet Bayraktutar - 04.07.2019
Memur-Sen Genel Başkan Yardımcısı ve Diyanet-Sen Genel Başkanı Mehmet Bayraktutar'dan eşcinseller...
Memur-Sen Genel Başkan Yardımcısı Diyanet-Sen Genel Başkanı Mehmet Bayraktutar İstanbul'da önceki gün yapılan eşcinsel yürüyüşünden sonra kamu oyunda oluşan eleştiriler üzerine yaptığı açıklamada önce toplumu hedef aldıklarını, sonra bireyler üzerinden iğrençliği albenili göstermeye...
Mehmet Bayraktutar - 02.07.2019
Memur-Sen Genel Başkan Yardımcısı Bayraktutar'dan "füze" sorusuna Kıbrıs'la cevap
Memur-Sen Genel Başkan Yardımcısı ve Diyanet-Sen Genel Başkanı Mehmet Bayraktutar, katıldığı bir program çıkışında basın mensuplarının "Türkiye'nin Amerika'dan alınmayıp Rusya'dan alınan savunma sistemi neden bu kadar ses getirdi?
Mehmet Bayraktutar - 21.04.2019
Memur-Sen 6. Olağan Genel Kurulu
Ali Yalçın başkanlığındaki Memur-Sen yönetimi, Hacı Bayram Tonbul, Mehmet Bayraktutar, Mehmet Emin Esen, Soner Can Tufanoğlu, Hüseyin Öztürk, Levent Uslu ve Semih Durmuş'tan oluştu.
Mehmet Bayraktutar - 04.02.2019
Memur-Sen ve Hacı Bayram Veli Üniversitesinden Eğitimde İşbirliği
Konuşmaların ardından Memur-Sen ve Ankara Hacı Bayram Veli Üniversitesi arasında iş birliği protokolü imzalandı. İmza törenine Yalçın ve Tekin'in yanı sıra Memur-Sen Genel Başkan Vekili Metin Memiş, Genel Başkan Yardımcıları Günay Kaya, Mehmet Bayraktutar, Mehmet Emin Esen, Hacı Bayram Veli Üniversitesinden öğretim üyeleri ve akademisyenler katıldı.
Mehmet Bayraktutar - 26.11.2018
Diyanet-Sen Genel Başkanı Mehmet Bayraktutar: "Devlet Eliyle Günaha Teşvik Ediliyor"
Diyanet-Sen Genel Başkanı Mehmet Bayraktutar Milli Piyangonun Devlet eliyle insanları günaha teşvik ettiğini dile getirerek, milli ifadelerle devletin kumar gibi sömürü sistemlerinin içinde yer almaması gerektiğini, ülkenin başına bela olan bu sömürü sisteminin artık son bulması...
Mehmet Bayraktutar - 12.11.2018
Diyanet-Sen Genel Başkanı Bayraktutar: "Diyanetimize Yapılan Saldırılar Kabul Edilemez"
Diyanet-Sen Genel Başkanı Mehmet Bayraktutar, bir hasta ziyareti dolayısıyla Diyanet İşleri Başkanı ve onun üzerinden kurumun eleştiri yağmuruna tutulmasını sert bir dille eleştirerek, “Diyanet İşleri Başkanını geçmiş olsun ziyareti üzerinden yıpratmaya kalkmak hem Diyanetimize hem de...
Mehmet Bayraktutar - 22.09.2018
Diyanet-Sen Genel Başkanı Mehmet Bayraktutar;
Diyanet-Sen Genel Başkanı Mehmet Bayraktutar , Bursa’nın İnegöl ilçesinde yaşanan olayla ilgili yazılı bir açıklama yaparak;"Camiler halkımıza hizmet vermek için inşa edilmiştir.
Mehmet Bayraktutar - 26.08.2018
Diyanet-Sen Genel Başkanı Bayraktutar: "Bu Ülkeye Kast Edenler Çanakkale'ye Ne Niyetle Gelmişse, 15...
Diyanet-Sen Genel Başkanı Mehmet Bayraktutar, “Bu ülkeye kast edenler Çanakkale’ye ne niyetle gelmişse, 15 Temmuz’da ortaya çıkan satılmış hainler o niyetin devamıdır” dedi.
Mehmet Bayraktutar - 20.07.2018
Diyanet-Sen'den Din Görevlilerine Şiddete Tepki
Türkiye Diyanet ve Vakıf Görevlileri Sendikası (Diyanet-Sen) Genel Başkanı Mehmet Bayraktutar, din görevlilerine şiddete tepki göstererek, “Edebimize ve hayamıza sığınırken, insanlık dışı tavırlar sergileyenler için sabır çizgimizi korumakta zorlanıyor.
Mehmet Bayraktutar - 25.05.2018
Diyanet-Sen'den YÖK'e Teşekkür Ziyareti
Diyanet-Sen Genel Başkanı Mehmet Bayraktutar ve yönetim kurulu üyeleri, ilahiyat ön lisans mezunlarına sınavsız lisans tamamlama hakkı tanınmasındaki katkı ve desteklerinden dolayı YÖK Başkanı Prof. Dr. Yekta Saraç’a teşekkür ziyaretinde bulundu.
Mehmet Bayraktutar - 10.02.2018
Enerji Bir-Sen Olağanüstü Genel Kurulu
"Terör örgütlerinin öncelikli hedefi haline geldik" Son dönemlerde terör örgütünün öncelikli hedefi haline geldiklerini söyleyen Hacı Bayram Tonbul, şunları kaydetti: "Zeytin Dalı Harekatı devam ederken, Suriye'nin İdlib kentinde Fırat Kalkanı Harekatı sırasında terör örgütlerinden temizlenen bölgelere askeri konvoylarla birlikte DSİ'ye ait iş makineleri sevk ediliyor. Makineler yol, köprü, mevzi, siper şeklinde teknik önemde hizmeti askerimize sunduğu için terör örgütlerinin öncelikli hedefi haline geldi. 31 Ocak akşamı yine askeri bir konvoyla hareket eden, DSİ'ye ait dozer taşıyan tır, teröristlerin bombalı saldırısına uğradı. Saldırı sonucu DSİ personeli dozer operatörü olan Yasin Tanboğa şehadete kavuşurken, tır şoförü Mahmut Pakyürek de hemen Gülhane'ye kaldırıldı. Vücudunda büyük yanıklar olan kardeşimiz, 6 günlük yaşam mücadelesi sonunda şehit oldu. Vatan ve milletimiz için hizmet yolunda canlarını feda eden kardeşlerimize Allah'tan rahmet diliyoruz." Enerji Bir-Sen Olağanüstü Genel Kurulu'na, Memur-Sen Genel Başkan Yardımcıları Günay Kaya, Mehmet Bayraktutar ve Mehmet Emin Esen de katıldı.
Mehmet Bayraktutar - 11.01.2018
Memur-Sen Heyetinden Cezayir'de Temaslar
Memur-Sen Genel Başkanı Ali Yalçın ve Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Bayraktutar, sendikal temaslarda bulunmak ve ikili işbirliği çerçevesinde ortak çalışmalar yürütmek amacıyla Cezayir’e gitti.
Mehmet Bayraktutar - 03.01.2018
Türel, Diyanet-Sen Üyeleriyle Buluştu
Türkiye Diyanet ve Vakıf Görevlileri Sendikası'nın (Diyanet-SEN) düzenlediği buluşmaya, Antalya milletvekilleri Mustafa Köse ve Hüseyin Samani, Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel, AK Parti Antalya İl Başkanı Rıza Sümer, Diyanet Sen Genel Başkanı Mehmet Bayraktutar, Antalya İl Müftüsü Osman Artan, şube başkanları ve din görevlileri katıldı.
Mehmet Bayraktutar - 02.12.2017
Memur-Sen Genel Başkanı Yalçın: Kuran-ı Kerim Eğitim Programlarının İçine Alınacak
Memur-Sen'e bağlı Diyanet-Sen'in başkanlar kurulu toplantısı Mardin'de özel bir otelde yapıldı.  Toplantıya, 81 ilin şube başkanları, Mardin Valisi Mustafa Yaman, AK Parti Milletvekili Orhan Miroğlu, Memur-Sen Konfederasyonu Genel Başkanı Ali Yalçın, Diyanet-Sen Genel Başkanı Mehmet Bayraktutar, Ulaştırma Memur-Sen Genel Başkanı Can Cankesen, Memur-Sen İl Başkanı Mustafa Aydın, Diyanet-Sen Mardin Şube Başkanı Abdulkadir Kurtuluş, İl Müftüsü İsmail Çiçek ve davetliler katıldı.
Mehmet Bayraktutar - 02.12.2017
Dha Yurt Bülteni-12
Görüntü dökümü: Haluk Koç'un kürsü konuşması Salondan detay görüntüler Haluk Koç'un çıkışta açıklaması Haber-Kamera: Hasan POLAT/KAHRAMANKAZAN,(Ankara),- ==================================== MEMUR-Sen Konfederasyonu Genel Başkanı Ali Yalçın : Kuran'ı Kerim eğitim programı içerisine alınacak MEMUR-Sen Konfederasyonu Genel Başkanı Ali Yalçın, Memur Sen'in bölgede yeniden bir medeniyetin mümkün oluş gayesinin örgütlenmiş hali olduğunu belirterek, "5 yaşında ana sınıfındaki çocuklar kilisede eğitim alırken, '12 yaşına kadar çocuklar camiye gidemez' diyen düzenek sökülüp atıldı. Kur'an-ı Kerim ve siyer eğitim programlarının içine alınacak. Memur-Sen, bu coğrafyada yeniden bir medeniyetin mümkün oluş gayesini örgütlemiş halidir" dedi.  Memur Sen'e bağlı Diyanet Sen başkanlar kurulu toplantısı Mardin'de özel bir otelde gerçekleştirildi. Toplantıya, 81 ilin şube başkanları, Mardin Valisi Mustafa Yaman, AK Parti Milletvekili Orhan Miroğlu, Memur-Sen Konfederasyonu Genel Başkanı Ali Yalçın, Diyanet-Sen Genel Başkanı Mehmet Bayraktutar, Ulaştırma Memur-Sen Genel Başkanı Can Cankesen, Memur-Sen İl Başkanı Mustafa Aydın, Diyanet-Sen Mardin Şube Başkanı Abdulkadir Kurtuluş, İl Müftüsü İsmail Çiçek ve davetliler katıldı Memur-Sen Konfederasyonu Genel Başkanı Ali Yalçın, Memur-Sen'in vizyonu ve misyonu hakkında bilgiler vererek "Memur-Sen, bu coğrafyada yeniden bir medeniyetin mümkün oluş gayesini örgütlemiş halidir.
Mehmet Bayraktutar - 02.11.2017
Diyanet-Sen Genel Başkanı Bayraktutar, Kırklareli'nde
Türkiye Diyanet ve Vakıf Görevlileri Sendikası (Diyanet-Sen) Genel Başkanı Mehmet Bayraktutar, Hakkari'deki terör saldırısına ilişkin, "Allah bu terör örgütlerini kahreylesin.
Mehmet Bayraktutar - 18.10.2017
Müftünün Nikah Kıyması Küçük Yaştaki Evlilikleri Önler"
Türkiye Diyanet ve Vakıf Görevlileri Sendikası (Diyanet-Sen) Genel Başkanı Mehmet Bayraktutar, müftülere nikah kıyma yetkisi verilmesine ilişkin, "Özellikle doğu bölgesinde din hizmetleri yürüten arkadaşlarımızın düştüğü en büyük sıkıntı bu yörenin mahalle baskıları.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Mehmet Bayraktutar Haberleri | Mehmet Bayraktutar Kimdir - Haberler - Mehmet Bayraktutar haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Mehmet Bayraktutar kimdir, hayatı ve biyografisi. Diyanet-Sen Genel Başkanı Mehmet Bayraktutar : Camilerimize yapılan saldırıy
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 8.5.2021 09:31:38. #1.15#

title