Mehmet Artar Haberleri

Mehmet Artar haber, Mehmet Artar son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Mehmet Artar - 13.08.2018
Jandarma ve Sahil Güvenlik Komutanlıklarına Ait Atama ve Terfi Kararları
Emekliye sevk edilenler arasında Erzurum Jandarma Bölge Komutanı Tümgeneral Güray Alpar, Ankara İl Jandarma Komutanı Tuğgeneral Mehmet Artar, 2.
Mehmet Artar - 13.08.2018
Jandarma Genel Komutanlığında 34 Subay Emekliye Sevk Edildi
Emekli olacak subaylar 15 Eylül 2018 tarihinden itibaren emekliye ayrılacak subaylar, Tümgeneral Güray Alpar, Tuğgeneral Mehmet Artar, Tuğgeneral Tanju Selçuk Yücel, Jandarma Kıdemli Albay Erdal Eren, Jandarma Kıdemli Albay Bektaş Arslan, Jandarma Kıdemli Albay Erhan Nazlı, Jandarma Kıdemli Albay İsmet Cansaran, Jandarma Kıdemli Albay Bülent Mercan, Jandarma Kıdemli Albay Ertuğrul Memiş, Jandarma Kıdemli Albay Dündar Aydın, Jandarma İKM.
Mehmet Artar - 31.05.2018
Ankara'da 24 Haziran Seçimleri İçin Güvenlik Toplantısı
24 Haziran'da yapılacak olan Cumhurbaşkanlığı ve 27. Dönem Milletvekili Genel Seçimi sürecinde Ankara'da alınması gereken güvenlik tedbirleri, Ankara Valisi Ercan Topaca başkanlığında gerçekleştirilen toplantıda görüşüldü. Valilik toplantı salonunda yapılan toplantıya Vali Yardımcıları Kemal Karadağ ve Bilal Bozdemir, İl Jandarma Komutanı Tuğgeneral Mehmet Artar, İl Emniyet Müdürü Servet Yılmaz, 25 ilçe kaymakamı, ilçe jandarma komutanları, ilçe emniyet müdürleri ve diğer yetkililer katıldı.
Mehmet Artar - 31.05.2018
Ankara Valiliğinden Seçim Güvenliği Toplantısı
Valilik Toplantı Salonu'ndaki programa, Vali Topaca'nın yanı sıra Vali Yardımcıları Kemal Karadağ ve Bilal Bozdemir, İl Jandarma Komutanı Tuğgeneral Mehmet Artar, İl Emniyet Müdürü Servet Yılmaz, 25 kaymakam, ilçe jandarma komutanları, ilçe emniyet müdürlerinin yanı sıra diğer yetkililer katıldı.
Mehmet Artar - 22.01.2018
Eski Uzman Çavuştan Fetö İtirafı
Gecenin ilerleyen saatlerinde birliğe Jandarma Bölge Komutanı Tuğgeneral Mehmet Artar'ın geldiğini, Orgeneral Arif Çetin ile görüştüğünü ve sıkıyönetim mesajının geçersiz olduğuna dair emir hazırlandığını söyleyen Özdemir, bu esnada harekat merkezinde olduğunu ve darbeye karşı duran komutanlarla birlikte hareket ettiğini öne sürdü.
Mehmet Artar - 29.12.2017
Başkentteki Yılbaşı Tedbirleri
Topaca, İl Jandarma Komutanı Tuğgeneral Mehmet Artar ve İl Emniyet Müdürü Servet Yılmaz ile valilikte düzenlediği basın toplantısında, yılbaşında alınacak tedbirlere yönelik açıklamalarda bulundu.
Mehmet Artar - 29.12.2017
Ankara Valisi Topaca Yılbaşı Tedbirlerini Açıkladı
DEAŞ'a yönelik operasyon Topaca, sabah saatlerinde Ankara'da DEAŞ terör örgütüne yönelik gerçekleştirilen operasyona ilişkin de şunları söyledi: "Bütün terör örgütlerine yönelik operasyonlarımız hız kesmeden devam ediyor. Bugün 46 hedef vardı, bunun önemli bir kısmı alındı, çalışmalar devam ediyor. Sürekli eylem yapma ihtimali olan gruplar, kişiler üzerindeki çalışmalarımız devam edecek. Bugün yapılan operasyon da aynı kapsamda DEAŞ terör örgütüne yönelik, onunla irtibatı olan kişilerle ilgiliydi. Yılbaşı öncesi böyle bir operasyon planlandı, çalışmalar da çok önceden yapılmıştı. Başarılı bir şekilde de uygulandı. İnşallah hukuki süreç önümüzdeki günlerde devam edecek." Ankara İl Emniyet Müdürü Servet Yılmız ile Ankara İl Jandarma Komutanı Tuğgeneral Mehmet Artar da açıklama esnasında hazır bulundu.
Mehmet Artar - 27.12.2017
Atatürk'ün Ankara'ya Gelişinin 98. Yıl Dönümü Törenlerle Kutlandı
Tören, saat 09.00'da devlet erkanının Aslanlı Yol'da yürüyüşü ile başladı. Korteje, Ankara Valisi Sayın Ercan Topaca, Garnizon Komutanı Korgeneral Ali Sivri, Ankara Büyükşehir Belediye Başkan Vekili Ali Gökşin, İl Jandarma Komutanı Tuğgeneral Mehmet Artar, İl Emniyet Müdürü Servet Yılmaz, İl Müdürleri, seğmenler ve öğrenciler katıldı.
Mehmet Artar - 14.11.2017
Vali Topaca Muhtarlarla Buluştu
Toplantıya, Keçiören Kaymakamı Uğur Bulut, İl Jandarma Komutanı Tuğgeneral Mehmet Artar, İl Emniyet Müdürü Servet Yılmaz, Büyükşehir Belediye Başkanlığı Genel Sekreter Yardımcısı Vedat Üçpınar ile diğer kurum müdür ve temsilcileri katıldı.
Mehmet Artar - 01.09.2017
Kurban Bayramı Kutlanıyor
Farklı ülkelerden gelen Müslümanların da yer aldığı bayram namazı sonrası Ankara Valisi Topaca, İl Müftüsü Sönmezoğlu, İl Emniyet Müdürü Servet Yılmaz ve İl Jandarma Komutanı Tuğgeneral Mehmet Artar vatandaşlarla bayramlaştı.
Mehmet Artar - 15.05.2017
Ankara Protokolünün Eşleri Beypazarı'nı Gezdi
Ankara Valisi Ercan Topaca'nın eşi Sevim Topaca, Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek'in eşi Nevin Gökçek, Jandarma Alay Komutanı Tuğgeneral Mehmet Artar'ın eşi Nadire Artar ile vali yardımcıları ve kaymakam eşleri Beypazarı'nı ziyaret etti.
Mehmet Artar - 14.04.2017
Ankara Valisi Topaca Referandum İçin Alınan Tedbirleri Açıkladı
Vali Ercan Topaca, 16 Nisan 2017 Pazar günü yapılacak olan anayasa değişikliğine ilişkin referandum süresince alınan tedbirler ve güvenlik önlemleri hakkında bilgilendirme toplantısı gerçekleştirdi. Valilik toplantı salonunda yapılan toplantıya İl Jandarma Komutanı Tuğgeneral Mehmet Artar, İl Emniyet Müdürü Mahmut Karaaslan ve Vali Yardımcısı Kemal Karadağ katıldı.
Mehmet Artar - 14.04.2017
Ankara'da 14 Bin 336 Güvenlik Personeli Görev Yapacak
Ankara Valisi Ercan Topaca, beraberinde İl Emniyet Müdürü Mahmut Karaaslan, İl Jandarma Komutanı Tuğgeneral Mehmet Artar ile birlikte Pazar günü gerçekleşecek olan referandum öncesi Başkentte alınan tedbirler hakkında basın toplantısı düzenledi.
Mehmet Artar - 14.04.2017
Ankara'da 14 Bin 336 Güvenlik Personeli Görev Yapacak
Ankara Valisi Ercan Topaca, beraberinde İl Emniyet Müdürü Mahmut Karaaslan, İl Jandarma Komutanı Tuğgeneral Mehmet Artar ile birlikte Pazar günü gerçekleşecek olan referandum öncesi Başkentte alınan tedbirler hakkında basın toplantısı düzenledi.
Mehmet Artar - 14.04.2017
Ankara'da 14 Bin 336 Güvenlik Personeli Görev Yapacak
Ankara Valisi Ercan Topaca, beraberinde İl Emniyet Müdürü Mahmut Karaaslan, İl Jandarma Komutanı Tuğgeneral Mehmet Artar ile birlikte Pazar günü gerçekleşecek olan referandum öncesi Başkentte alınan tedbirler hakkında basın toplantısı düzenledi.
Mehmet Artar - 08.03.2017
Vali Topaca, Siyasi Partilerin İl Başkanlarıyla Buluştu
Toplantıya, Vali Yardımcısı Kemal Karadağ, İl Jandarma Komutanı Tuğgeneral Mehmet Artar, İl Emniyet Müdürü Mahmut Karaaslan da katıldı.
Mehmet Artar - 01.03.2017
Vali Topaca'dan Halk Oylaması Toplantısı
Valilikten yapılan yazılı açıklamaya göre, Valilikte gerçekleştirilen toplantıya, Ankara Emniyet Müdürü Mahmut Karaaslan, İl Jandarma Komutanı Tuğgeneral Mehmet Artar, İl Seçim Kurulu Başkanı Ramazan Kaya, Vali Yardımcısı Kemal Karadağ, ilçe kaymakamları, ilçe seçim kurulu başkanları ve diğer yetkililer katıldı.
Mehmet Artar - 19.01.2017
Ankara Protokolünün Eşleri Kızılcahamam'da Bir Araya Geldi
Ankara Valisi Ercan Topaca'nın eşi Sevim Topaca, Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek'in eşi Nevin Gökçek, İl Jandarma Komutanı Tuğgeneral Mehmet Artar'ın eşi Nadire Artar, Kızılcahamam ilçesini ziyaret etti.
Mehmet Artar - 17.12.2016
Başkentteki Güvenlik Tedbirleri Masaya Yatırıldı
Alınan bilgiye göre, Ankara Valisi Ercan Topaca başkanlığında Vali Galip Demirel Vilayetler Evi'nde gerçekleştirilen toplantıya, emniyetten sorumlu Vali Yardımcısı Kemal Karadağ, Ankara İl Jandarma Komutanı Tuğgeneral Mehmet Artar, Ankara Emniyet Müdürü Mahmut Karaaslan, ilçe kaymakamları, ilçe jandarma komutanları ve emniyet müdürleri katıldı.
12
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Mehmet Artar Haberleri | Mehmet Artar Kimdir - Haberler - Mehmet Artar haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Mehmet Artar kimdir, hayatı ve biyografisi. Vali Topaca'dan Tayini Çıkan Vali Yardımcıları ve Kaymakamlara Veda Yemeği.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 20.06.2021 03:57:36. #1.13#

title