Mehmet Ali Erbil'den sevindiren haber geldi
Haberler » Magazin » Mehmet Ali Erbil'den sevindiren haber geldi - Magazin

Mehmet Ali Erbil'den sevindiren haber geldi

Evinin banyosunda düşerek kaburgalarını kıran, daha sonra yıllardır mücadele ettiği kaçış sendromu hastalığı nükseden ve geçtiğimiz günlerde yeniden hastaneye kaldırılan Mehmet Ali Erbil'in yoğun bakımdan çıktığı öğrenildi.

Mehmet Ali Erbil'den sevindiren haber geldi

Evinin banyosunda düşüp kaburgasını kıran, ardından yıllardır mücadele ettiği kaçış sendromu hastalığı nükseden Mehmet Ali Erbil, geçtiğimiz günlerde yeniden hastaneye kaldırıldı. Tedavisine yoğun bakımda devam edilen Mehmet Ali Erbil'in sağlık durumuyla ilgili önemli bir gelişme yaşandı. Snob 'in haberine göre, Mehmet Ali Erbil yoğun bakımdan çıktı.Mehmet Ali Erbil'in 'ta kaldığı özel hastanede bulunan şarkıcı Ercan Avşar, Snob muhabirine açıklamalarda bulundu. Yavaş,"Mehmet Ali Erbil yoğun bakımdan çıktı. Bu gelişme hepimizi mutlu etti. Erbil'in sağlık durumuna dair gelişmeleri yakından takip ediyoruz." dedi.

Erbil'in hastanedeki tedavisi bir süre daha devam edecek.

Kaynak: Snob Magazin


Haber Videosu

: Mehmet Ali Erbil'den sevindiren haber geldi
HABER YORUMLARI (36)

 • AA:
  rabbim akıl fikir versin size ve mehmet ali beye geçmiş olsun insanların özeli bizi ilgilendirmez sonucta ölümlü dünya herkes kndinden sorumludur kimse kimseye onu yaptın diyemez sanırsın bu yorum yapanlar çok temiz :)
 • KUZEYİN UŞAĞI:
  RABİİM şifasını versin, tüm hastalarımızında İNŞALLAH. . tez zamanda. . . . . .
 • FİGO:
  ALLAH SENİN BELANI VERSİN İNŞALLAH. DARISI BAŞINA. AĞZINDAN ÇIKAN BU TEMENNİ DİLERİM SENİ BULSUN. İ
 • MELİKSAH:
  seversin sevmezsin o ayrı bir mesele ama kimse hastalığından dolayı kimseye kin kusmasın biz öyle millet değiliz
 • BÜŞRA:
  Allah O''nu çağırdı bir kere artık benim yaşayabileceğine dair en ufak bir umudum bile kalmadı. . . Çok yaşamaz emin olun inanın ve kabul edin ki moral bozmak için değil emin olduğum, inandığım ve kabullendiğim için söylüyorum. Yoksa benim ne işim olur Mehmet Ali Erbil gibi bir efsane ile. . . Eskiden, maziye baktıkca hatırlanan, toprağa kavuşmuş, helvası yenmiş yenmemiş beni ne ilgilendirir.
Tüm 36 yorumu okumak için tıklayın
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.

Manşet

Haberler