Mehmet Ali Bul Haberleri

Mehmet Ali Bul haber, Mehmet Ali Bul son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Mehmet Ali Bul - 15.11.2020
Haftanın tarihine bakış
2016- İçişleri Bakanlığınca, Van Büyükşehir Belediye Başkanı Bekir Kaya, Tunceli Belediye Başkanı Mehmet Ali Bul, Mardin Büyükşehir Belediye Başkanı Ahmet Türk ile, tutuklanan Siirt Belediye Başkanı Tuncer Bakırhan görevlerinden uzaklaştırıldı.
Mehmet Ali Bul - 10.11.2019
Haftanın tarihine bakış
2016- İçişleri Bakanlığınca, Van Büyükşehir Belediye Başkanı Bekir Kaya, Tunceli Belediye Başkanı Mehmet Ali Bul, Mardin Büyükşehir Belediye Başkanı Ahmet Türk ile tutuklanan Siirt Belediye Başkanı Tuncer Bakırhan görevlerinden uzaklaştırıldı.
Mehmet Ali Bul - 31.03.2019
Tunceli'de, Tkp'li Fatih Mehmet Maçoğlu Kazandı
Tunceli'de, 30 Mart 2014 seçiminde BDP'den belediye başkanı seçilip, DBP'ye geçen Mehmet Ali Bul'un görevden alınmasıyla kentin valisi Tuncay Sonel, belediye başkan vekili olarak göreve atanmıştı.
Mehmet Ali Bul - 19.02.2018
Tunceli Valiliğinden Belediyenin Ekonomik Durumuna İlişkin Açıklama Açıklaması
Belediye devralındığında 18 milyon 345 bin 296 lira borcunun bulunduğu ve kasasında da 17 milyon 374 bin 904 lira olduğu belirtilen açıklamada, şunlar kaydedildi: "Belediyenin borcu şu anda 14 milyon 902 bin 512 liraya düşmüştür ve kasasında da 17 milyon 699 bin 107 lira bulunmaktadır. 'Kayyuma 17 milyon bıraktık.' diyenler niye 18 milyon liralık borcu söylemezler? 30 Haziran 2017'den bu yana yaklaşık maliyeti 47 milyon lira olan işler program dahilinde bitirilmiştir. Kısa sürede bitirdiğimiz 47 milyon liralık işleri görmekte neden güçlük çekerler? Tunceli'mize ve yöremizin güzel insanlarına yıllardır konuşulan fakat yapılamayan projeleri gerçekleştiriyoruz. Hayırlı olsun." Tunceli Belediyesinde görevlendirme 16 Kasım 2016'da Tunceli Cumhuriyet Başsavcılığınca yürütülen soruşturma kapsamında aralarında Tunceli Belediye Başkanı Mehmet Ali Bul'un da bulunduğu 13 kişi gözaltına alınmıştı.
Mehmet Ali Bul - 13.11.2017
Haftanın Tarihine Bakış
2016- İçişleri Bakanlığınca, Van Büyükşehir Belediye Başkanı Bekir Kaya, Tunceli Belediye Başkanı Mehmet Ali Bul, Mardin Büyükşehir Belediye Başkanı Ahmet Türk ile tutuklanan Siirt Belediye Başkanı Tuncer Bakırhan'ın görevlerinden uzaklaştırıldığı bildirildi.
Mehmet Ali Bul - 06.03.2017
Hdp Tunceli Milletvekili Önlü Gözaltına Alındı
Milletvekili Önlü, sabah saatlerinde, "terör örgütü propagandası yaptığı" gerekçesiyle yargılanan Eski Tunceli Belediye Başkanı Mehmet Ali Bul'un duruşmasını izlemek amacıyla Tunceli Ağır Ceza Mahkemesine geldi.
Mehmet Ali Bul - 19.01.2017
Tunceli Belediyesi'nde Kayyum Değişikliği
TUNCELİ Cumhuriyet Başsavcılığı tarafından yürütülen soruşturma kapsamında tutuklandıktan sonra görevden alınan DBP'li Belediye Başkanı Mehmet Ali Bul'un yerine kayyum olarak atanan Vali Yardımcısı Olgun Öner, bu görevden alındı.
Mehmet Ali Bul - 22.12.2016
Türkiye'de 2016 Böyle Geçti (11)
İçişleri Bakanlığınca, Van Büyükşehir Belediye Başkanı Bekir Kaya, Mardin Büyükşehir Belediye Başkanı Ahmet Türk, Tunceli Belediye Başkanı Mehmet Ali Bul ile Siirt Belediye Başkanı Tuncer Bakırhan görevlerinden uzaklaştırıldı.
Mehmet Ali Bul - 17.11.2016
Tunceli Belediyesine Vali Yardımcısı Kayyum Olarak Atandı
TUNCELİ BELEDİYESİ'NDE ARAMALAR BAŞLATILDITunceli Belediye Başkanı Mehmet Ali Bul'un tutuklanması ve ardından İçişleri Bakanlığı tarafından görevden uzaklaştırılıp yerine kayyum olarak Vali Yardımcısı Olgun Öner'in atanmasından sonra, polis ekipleri belediye binasına gelerek arama yapmaya başladı.
Mehmet Ali Bul - 17.11.2016
Dha Yurt Bülteni-15
1)TUNCELİ BELEDİYESİ'NDE ARAMALAR BAŞLATILDITUNCELİ Belediye Başkanı Mehmet Ali Bul'un tutuklanması ve ardından Bakanlık tarafından görevden uzaklaştırılıp yerine kayyum olarak Vali Yardımcısı Olgun Öner'in atanmasından sonra polis ekipleri Belediye binasına gelerek arama yapmaya başladı.
Mehmet Ali Bul - 17.11.2016
Eski Hdp Tunceli Milletvekili Şahin'in Gözaltına Alınması
Edibe Şahin'in, görevden uzaklaştırılan Tunceli Belediye Başkanı Mehmet Ali Bul, HDP İl Başkanı Aslan Çağ, EMEP İl Başkanı Mustafa Taşkale, DBP İl Başkanı Murat Polat, DİSK Şube Başkanı Şükran Yılmaz, BES temsilcisi Musa Kılıç'ın da aralarında bulunduğu 12 kişinin tutuklandığı Tunceli Cumhuriyet Başsavcılığınca yürütülen terör soruşturması kapsamında gözaltına alındığı öğrenildi.
Mehmet Ali Bul - 17.11.2016
Tunceli Belediyesinde Arama Başlatıldı
Kentte, dün, Tunceli Cumhuriyet Başsavcılığınca yürütülen soruşturmada gözaltına alınan 13 kişiden Tunceli Belediye Başkanı Mehmet Ali Bul, HDP İl Başkanı Aslan Çağ, EMEP İl Başkanı Mustafa Taşkale, DBP İl Başkanı Murat Polat, DİSK Şube Başkanı Şükran Yılmaz, BES temsilcisi Musa Kılıç ve HDP'li yöneticilerin de aralarında bulunduğu 12 kişi, sulh ceza hakimliğince tutuklanmış, biri de savcılıkça serbest bırakılmıştı.
Mehmet Ali Bul - 17.11.2016
Tutuklanan Tunceli Belediye Başkanı Bul'un Görevden Uzaklaştırılması
Tunceli Valiliğinden, soruşturma kapsamında tutuklanan ve İçişleri Bakanlığınca görevden uzaklaştırılan Tunceli Belediye Başkanı Mehmet Ali Bul'un yerine Vali Yardımcısı Olgun Öner'in, belediye başkan vekili olarak görevlendirildiği bildirildi.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Mehmet Ali Bul Haberleri | Mehmet Ali Bul Kimdir - Haberler - Mehmet Ali Bul haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Mehmet Ali Bul kimdir, hayatı ve biyografisi. Haftanın tarihine bakış.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 28.09.2021 08:38:32. #1.13#

title