MasterChef Cemre ve Alican sevgili mi? Cemre'den dikkat çeken cevap

MasterChef Cemre ve Alican sevgili mi? Cemre'den dikkat çeken cevap

21.01.2020 22:03 | Son Güncelleme: 22.01.2020 07:23

MasterChef Türkiye'nin finale kalan iki başarılı yarışmacısı Cemre Uyanık ve Alican Sabunsoy arasında sular durulmuyor. Bir takipçisinin "Alican ile sizi çok yakıştırıyorum, aranızda öyle bir şey var mı?" sorusuna Cemre "Görüşmüyorum" yanıtını vererek bir kez daha aralarının kötü olduğunu açıklamış oldu.

Masterchef'te birinci olduktan sonra daha fazla merak edilen Masterchef Cemre'den Alican'la ilgili dikkat çeken bir açıklama geldi.

Instagram hesabından soru cevap yapan ve bir dönem kavga ettikleri konuşulan Cemre ve Alican arasında sular durulmuyor.

"ALİCAN'LA GÖRÜŞMÜYORUM"

'Alican ile aranız nasıl ben sizi çok yakıştırıyorum ya da öyle bir şey var mı?' sorusuna Cemre'nin verdiği yanıt dikkat çekti. Masterchef Cemre bu soruya 'Görüşmüyorum' yanıtını vererek bir kez daha aralarının kötü olduğunu açıklamış oldu.

CEMRE UYANIK KİMDİR?

27 yaşında olan Cemre Uyanık, MasterChef Türkiye'ye İstanbul'dan katıldı. Özel bir üniversitenin aşçılık bölümünden mezun olan Cemre Uyanık, küçüklüğünden bu yana Uzak Doğu mutfağına ilgi duyuyor.

Denemeden hiçbir şeyin bilinemeyeceğini ifade eden Cemre Uyanık, MasterChef'e katılma nedeninin kendini deneyimlemek olduğunu söyledi.

MasterChef Cemre ve Alican sevgili mi? Cemre'den dikkat çeken cevap
Haber Yorumları (12)
ADINIZI YAZIN: zaten yakışmıyorlar tarzları farklı bence bu ilişki başlasa bile olmazdı:)
ALİ HABER: görüşmezsen göreüşme, zaten görüşeceksiniz diye yarışma yapmadılar.
SAKARYALI HATUN: ALLAHIM! Kendim için hiçbir şey istemiyorum,yalnızca anneme zengin ve yakışıklı bir damat kısmet et. :((((
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.

Manşet Haberler

title