İğrenç olay! Markette alışveriş yapan kadının arkasında mastürbasyon yaptı
Haberler » Güncel » İğrenç olay! Markette alışveriş yapan kadının arkasında mastürbasyon yaptı - Haber

İğrenç olay! Markette alışveriş yapan kadının arkasında mastürbasyon yaptı

Kocaeli'de, markette alışveriş yapan 27 yaşındaki kadın tişörtünün arkasında ıslaklık hissetti. Genç kadın, kamera görüntülerini izleyince arkasında dolaşan bir sapığın mastürbasyon yaptığı ortaya çıktı.

Kocaeli'nin ilçesindeki alışveriş merkezindeki markette alışveriş yapan H.S. (27) adlı kadının arkasında mastürbasyon yaptığı öne sürülen kişinin yakalanması için çalışma başlatıldı. Sinir krizi geçirip, üzerindeki tişörtü yırtan H.S., eşi tarafından sakinleştirildi.

TİŞÖRTÜNÜN ARKASINDA ISLAKLIK HİSSETTİ

Olay, önceki akşam Başiskele ilçesi 'ndeki alışveriş merkezinde meydana geldi. Alışveriş merkezindeki markete giden H.S. ile eşi V.S., ayrı reyonlara bakmaya başladı. Mutfak eşyalarına bakan H.S., bir süre sonra tişörtünün arkasında bir ıslaklık hissetti.

EŞİYLE, KAMERA ODASINA GİTTİ

H.S. eli ile tişörtünü kontrol ettiğinde bir sıvı olduğunu gördü. H.S. eşinin yanına gitti. H.S. ve eşi V.S., daha sonra marketin güvenlik görevlileriyle birlikte kamera odasına gitti.

İĞRENÇ OLAY ORTAYA ÇIKTI

Görüntüler izlendiğinde kadının arkasında dolaşan bir kişinin mastürbasyon yaptığı görüldü.

SİNİR KRİZİ GEÇİRDİ, TİŞÖRTÜNÜ YIRTTI

Görüntüleri izleyince sinir krizi geçiren, üzerindeki tişörtü yırtan H.S., eşi tarafından sakinleştirildi. H.S. daha sonra merkezine giderek şikayette bulundu. Polise şikayette bulunan H.S., bu kişinin arkasında sağa sola gittiğini, ancak yanına yaklaştığını fark etmediğini söyledi. H.S., incelenmek üzere tişörtü polise teslim etti. Güvenlik kamerası kayıtlarını incelemeye alan polis, şüphelinin yakalanması için çalışma başlattı.

Kaynak: DHA

Haber Videosu

: İğrenç olay! Markette alışveriş yapan kadının arkasında mastürbasyon yaptı

Manşet

Haberler