Manken Özge Ulusoy, İlk Kez Yeni Sevgilisi Faruk Çolakoğlu'yla Görüntülendi
Haberler » Magazin » Manken Özge Ulusoy, İlk Kez Yeni Sevgilisi Faruk Çolakoğlu'yla Görüntülendi - Magazin

Manken Özge Ulusoy, İlk Kez Yeni Sevgilisi Faruk Çolakoğlu'yla Görüntülendi

Özge Ulusoy, önceki gün yeni sevgili Faruk Çolakoğlu ile ilk kez görüntülendi. Bir mekanda yaklaşık 3 saat yemek yiyerek zamana geçiren ikili, korumalar eşliğinde araca binerek uzaklaştı.

, yeni sevgilisi iş adamı Faruk Çolakoğlu ile önceki akşam ilk kez görüntüledi. Daha önce 'da tatil yapan ve aşklarını basından uzak sürdürmek isteyen Özge Ulusoy ile Faruk Çolakoğlu önceki akşam lüks bir restorandan çıkarken görüntülendi.

3 SAAT BAŞ BAŞA YEMEK YEDİLER

Snob Magazin'de yer alan habere göre; yaklaşık üç saat boyunca Uzak Doğu mutfağının lezzetlerini tadıp, keyifli vakit geçiren ikili mekan çıkışı ilk kez görüntülendi. Faruk Çolakoğlu'nun iki koruması, patronları mekandan ayrılmadan yaklaşık 20 dakika önce restoranın kapısına geldiler.

EL ELE AYRILDILAR

İki koruma etrafı kontrol ettikten sonra patronları Faruk Çolakoğlu'na basının olmadığını ve mekanı rahatça terk edebileceğinin raporunu verdi. Özge Ulusoy ve Faruk Çolakoğlu mekandan el ele ayrılırken patlayan flaşları görünce şoke oldular.

KORUMALAR ARACI GAZETECİLERİN ÜZERİNE SÜRDÜ

Hızlı adımlarla arabalarına binen ikili aşk sorularını yanıtsız bıraktı. Korumalar kullandıkları aracı gazetecilerin üstüne sürerek patronları Faruk Çolakoğlu'nu apar topar kaçırdılar.

FARUK ÇOLAKOĞLU NE İŞ YAPIYOR?

Özge Ulusoy'un yeni sevgilisi Faruk Çolakoğlu, Türkiye'nin en büyük bankalarından biri olan TEB'in ortaklarından. Çolakoğlu ayrıca demir çelik sanayisine hizmet veriyor. Çolakoğlu Metalurji'nin veliahtı Faruk Mehmet Çolakoğlu'nun, Kuruçeşme'de bir yalısı bulunuyor. 2013 yılında, İşkodralı Tahir Paşa Yalısı ve arsasını 46 milyon liraya Türkiye Bankası'nın (TEB) ortaklarından Çolakoğlu ailesi satın almıştı.


Haber Videosu

: Manken Özge Ulusoy, İlk Kez Yeni Sevgilisi Faruk Çolakoğlu'yla Görüntülendi

Manşet

Haberler