MAHMUT SAMİ MALLI HABERLERİ

Mahmut Sami Mallı haber, Mahmut Sami Mallı son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Mahmut Sami Mallı

Mahmut Sami Mallı

Doğum Yeri Ankara / Türkiye
Doğum Tarihi 1.1.1985

Mahmut Sami Mallı Kimdir ?

1985 yılında Ankara'da doğdu. 2003-2007 yılları arasında İstanbul Üniversitesi'nde İnşaat Mühendisliği İnşaat yönetimi üzerine ihtisasını tamamladı. Mahmut Sami Mallı, aynı zamanda ATO, TOBB GENÇ GİRİŞİMCİLER KURULU ve GENÇ MÜSİAD üyesidir. 2012 yılında yapılan Ak Parti Genel Merkez Gençlik Kolları 4.
Biyografinin devamı için tıklayın
Mahmut Sami Mallı - 23.02.2020
AK Parti Baskil İlçe Başkanlığına Kalkan yeniden seçildi
AK Parti Ankara Milletvekili Mahmut Sami Mallı'nın divan başkanlığını yaptığı kongrede geçerli oyların tamamını alan Kalkan yeniden başkan seçildi.
Mahmut Sami Mallı - 28.12.2019
Erzurum'da "Demir İpekyolu, Pekin'den Londra'ya" söyleşisi
AK Parti Genel Merkezi ARGE Birimi Başkan Yardımcısı Mahmut Sami Mallı, burada yaptığı konuşmada, yeni ipekyolu projesinin 65 ülkede yaklaşık 4,5 milyar kişiyi ve dünya ticaretinin de yüzde 40'ını kapsadığını belirterek, bunun devasa küresel ekonomik bir sistem anlamına geldiğini dile getirdi.
Mahmut Sami Mallı - 31.10.2018
Sudanlı Zenci Musa Ankara'da Anıldı
Pursaklar Belediyesi ve Avrasya Yerel Yönetimler Derneği, "Sudanlı Zenci Musa'yı Anma, Milli Birlik ve Beraberlik Programı" düzenledi. Mehmet Akif'in uğruna şiirler yazdığı Sudanlı Zenci Musa'yı anma programına AK Parti Genel Sekreter Yardımcısı Mustafa Hamarat, AK Parti Erzurum Milletvekili İbrahim Aydemir, 25. Dönem AK Parti Milletvekili Mahmut Sami Mallı, Pursaklar Belediye Başkanı Selçuk Çetin, Sudanlı Zenci Musa'nın torunu Dr.
Mahmut Sami Mallı - 16.05.2017
Engelliler Haftası
Organizasyonda dereceye girenlere kupa ve madalyalarını, AK Parti 25. Dönem Milletvekili ve AK Parti Genel Merkezi ARGE Birimi Başkan Yardımcısı Mahmut Sami Mallı ve Özel Sporcular Spor Federasyonu Asbaşkanı Ensar Kurt birlikte verdi.
Mahmut Sami Mallı - 29.04.2017
AK Parti Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi Halk Oylaması Çalıştayı
Hotar'ın başkanlık ettiği çalıştaya, AK Parti milletvekilleri Hacı Osman Akgül, Hüseyin Kocabıyık, Adnan Günnar, AK Parti Ar-Ge Birim Başkan Yardımcısı Mahmut Sami Mallı'nın yanı sıra Prof.
Mahmut Sami Mallı - 19.10.2016
Afyonkarahisar'da Siyaset Akademisi Devam Ediyor
"Batı ile temasın zamanla ve kaçınılmaz olarak sosyal ve siyasi alanlara da sirayet etmesiyle, İhya-yı Nizam, İlga-yı Nizam'a dönüşmüştür" diyen Aktaş, şöyle devam etti: "Özellikle eğitim reformlarının ardından (gariptir Abdülhamid bunun en güçlü temsilcisidir) zamanla tavizsiz, devrimci, agresif bir batılılaşma taraftarı zümre oluştu. İslamcı münevverlerin açtığı yolda İslamiyet, din olmanın ötesinde ideolojik olarak bir eksen kazanmıştır. Batı ile hesaplaşma içerisindeki bu münevverlerin 'İslamcı' olarak vasıflandırılabilecek düşünceleri, muarız ya da muvafık olsun, sonraki fikri tartışmaların da zeminini oluşturmuştur. Bir tarafta Müslüman kalmakta direnen ve İslam'ı hareket noktası alan hareketler, bir tarafta dini ve İslam'ı terakkiye mani, kurtulması gereken bir kurum addeden ve batıda ortaya çıkan düşüncelerin taşıyıcısı akımlar. Balkanların kaybı Hristiyan unsurların imparatorluktan büyük oranda kopmasıyla Namık Kemal gibi Yeni Osmanlılar, Sultan Abdülhamid ile birlikte imparatorluğun Müslüman nüfusu arasında birliği esas alan Osmanlıcı İslamcılığa, 'ittihad-ı anasır'dan 'ittihad-ı İslam'a kaydılar." Siyaset akademisine AK Parti Genel Merkez Ar-Ge Başkan Yardımcısı Mahmut Sami Mallı, İl Başkanı İbrahim Yurdunuseven, İl Yönetim Kurulu üyeleri ile kursiyerler katıldı.
Mahmut Sami Mallı - 17.05.2016
Türk Sporunun Altın Kalpleri Ödül Gecesi
Gecede ödül alanlar şöyle: Türkiye Özel Sporcular Spor Federasyonu: Ali Topaloğlu, Dilara Çevik, Mihriban Kaya, Tuğba Çelik, Ayşe Kader Yavuz (sporcular), Birol Aydın (federasyon başkanı) Türkiye Bedensel Engelliler Spor Federasyonu: Abdullah Öztürk, Nergiz Altuntaş, Selim Demirdağ, Osman Çakmak (sporcular), Arif Ümit Uztürk (federasyon başkanı) Türkiye Görme Engelliler Spor Federasyonu: Erkek Golbol Milli Takımı, Kadın Golbol Milli Takımı, Abdullah Çetin (federasyon başkanı) Türkiye İşitme Engelliler Spor Federasyonu: Futbol Milli Takımı, Güreş Milli Takımı, Yakup Ümit Kihtir (federasyon başkanı) Proje ödülleri: Osman Akdemir ve Caner Erkin (sporcular, Açık Deniz Yüzme Şampiyonası) Spor Toto Teşkilat Başkanlığı (engelli otobüsü alınması), Türkiye Futbol Federasyonu-Turkcell (sponsorluk) Televizyon programları: Engelsiz Spor (TRT), Spor&Spor (Ülke Tv), Futbol Dışı (TRT Spor) Haber ajansları: Anadolu Ajansı, Doğan Haber Ajansı, İhlas Haber Ajansı Spor kulübü: Konya Büyükşehir Belediyespor Yılın röportajı: Kübra Ertuğu (NTV Spor) Diğer ödüller: Tapu Kadastro Genel Müdürlüğü (destek ve hizmet ödülü), Mesut Akgül (Yeni Mamak Projesi) Engelli Dostu Ödülleri: Fatma Güldemet Sarı (Çevre ve Şehircilik Bakanı), Necdet Ünüvar (Adana milletvekili), Serkan Bayram (Erzincan milletvekili), Bennur Karaburun (Bursa milletvekili), Zehra Taşkesenoğlu (Erzurum milletvekili), Mahmut Sami Mallı (25.
Mahmut Sami Mallı - 28.03.2016
Sosyal Rehabilitasyon Süreçleri ve Terör Çalıştayı"
Basına kapalı olarak devam eden toplantıya AK Parti Ar-Ge başkan yardımcıları Kemalettin Aydın, Zeynep Karahan Uslu, Mahmut Sami Mallı ile Prof.
Mahmut Sami Mallı - 02.11.2015
Bazı Milletvekilleri Meclis'e Veda Edecek
AK Parti milletvekili listesinde Ankara 2. Bölgede 12. sırada yer alan eski Çorum Milletvekili Murat Yıldırım, 10. sırada yer alan Ankara Milletvekili Mahmut Sami Mallı ile Ankara 1.
Mahmut Sami Mallı - 29.10.2015
Makarna ve Mandalina" Sofrasında Seçime Hazırlanıyorlar
GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Öğrenci evinde makarna pişirilmesi- AK Parti Ankara İl Gençlik Kolları Seçim Koordinasyon Merkezi Başkanı Ali Osman Özdemir'in AA muhabirine yaptığı açıklama- AK Parti'li Mahmut Sami Mallı'nın açıklaması- Pişirilen makarnanın sofrada yenmesi ve öğrenci sohbetleri "Makarna ve mandalin" sofrasında seçime hazırlanıyorlar- AK Parti, milletvekili genel seçimine hazırlık çalışmalarında önemli bir hedef kitlesi olarak gördüğü gençler için özel bir çalışma yürütüyor- Özellikle üniversite öğrencileriyle birebir temas kurmak amacıyla "makarna ve mandalin" adı verilen buluşmalar gerçekleştiren AK Parti'li gençler, bu kapsamda önemli bir kısmı ilk kez oy kullanacak 5 bin kişiyle buluştu- AK Parti Ankara Gençlik Kolları SKM Başkanı Özdemir: - "Genç milletvekillerimiz ve milletvekili adaylarımızla öğrencilerimizin sofralarına oturuyoruz.
Mahmut Sami Mallı - 11.10.2015
Yunus Mallı Dünya Evine Girdi
Almanya'nın Kassel şehrindeki Star Event Salonu'nda yapılan düğün törenine, çiftin akrabaları ve arkadaşları katıldı. Yunus Mallı'nın dayısının oğlu AK Parti Ankara Milletvekili Mahmut Sami Mallı'da törende hazır bulundu.
Mahmut Sami Mallı - 11.10.2015
AK Parti Ankara Milletvekili Mallı Açıklaması
AK Parti Ankara Milletvekili Mahmut Sami Mallı, 1 Kasım Milletvekili Genel Seçimleri'ne ilişkin, "Bu seçim bizim istiklal, çocuklarımızın da istikbal mücadelesidir" dedi.
Mahmut Sami Mallı - 28.09.2015
Genel Seçime Doğru
Yüksek Seçim Kurulunun (YSK) 1 Kasım Pazar günü yapılacak 26. Dönem Milletvekili Genel Seçimi'ne ilişkin kesin aday listeleri Resmi Gazete'de yayımlandı.
Mahmut Sami Mallı - 25.09.2015
AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Selçuk Özdağ Açıklaması
AK Parti'nin, Kurban Bayramı dolayısıyla partiler arası bayramlaşması AK Parti Genel Merkezi'nde gerçekleştirildi. CHP, MHP, MHP, SP, BBP, DP, DSP ve HÜDAPAR'ın ziyaret ettiği bayramlaşmada AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Sivil Toplum ve Halkla İlişkilerden Sorumlu Genel Başkanı Selçuk Özdağ başkanlık ederken Ankara Milletvekili ve Kadın Kolları Genel Başkan Yardımcısı Jülide Sarıeroğlu, Ankara Milletvekili Murat Alparslan, Kadın Kolları Genel Başkan Yardımcısı Meryem Göka, Ankara Milletvekili ve Gençlik Kolları Genel Başkan Yardımcısı Mahmut Sami Mallı da yer aldı.
Mahmut Sami Mallı - 25.09.2015
Siyasi Partilerde Bayramlaşma
Kurban Bayramı'nın ikinci gününde siyasi partiler arası bayramlaşmalar kapsamında, AK Parti'yi CHP, MHP, HDP heyetlerinin ardından sırasıyla Saadet Partisi, Büyük Birlik Partisi (BBP), Demokrat Parti (DP), Demokratik Sol Parti (DSP) ve Hüda-Par heyetleri ziyaret etti.  AK Parti Genel Merkezi'ndeki ziyarette konukları AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Selçuk Özdağ, Ankara Milletvekilleri Murat Alparslan, Jülide Sarıeroğlu, Mahmut Sami Mallı ve Kadın Kolları Genel Başkan Yardımcısı Meryem Göka, karşıladı.
Mahmut Sami Mallı - 25.09.2015
Siyasi Partilerde Bayramlaşma
AK Parti'de HDP heyetini, Genel Başkan Yardımcısı Selçuk Özdağ, Ankara milletvekilleri Murat Alparslan, Jülide Sarıeroğlu, Mahmut Sami Mallı ve Kadın Kolları Genel Başkan Yardımcısı Meryem Göka karşıladı.
Mahmut Sami Mallı - 25.09.2015
Siyasi Partilerde Bayramlaşma
AK Parti'de ise MHP heyetini Genel Başkan Yardımcısı Selçuk Özdağ, Ankara milletvekilleri Murat Alparslan, Jülide Sarıeroğlu, Mahmut Sami Mallı ve Kadın Kolları Genel Başkan Yardımcısı Meryem Göka karşıladı.
Mahmut Sami Mallı - 25.09.2015
AK Parti'de Bayramlaşma
AK Parti, Kurban Bayramı dolayısıyla partiler arası bayramlaşmasını AK Parti Genel Merkezi'nde yapıyor. Partileri kabul eden heyette, AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Sivil Toplum ve Halkla İlişkilerden Sorumlu Genel Başkanı Selçuk Özdağ, Ankara Milletvekili ve Kadın Kolları Genel Başkan Yardımcısı Jülide Sarıeroğlu, Ankara Milletvekili Murat Alparslan, Kadın Kolları Genel Başkan Yardımcısı Meryem Göka, Ankara Milletvekili ve Gençlik Kolları Genel Başkan Yardımcısı Mahmut Sami Mallı yer aldı.
Mahmut Sami Mallı - 25.09.2015
AK Parti'de Bayramlaşma
AK Parti, Kurban Bayramı dolayısıyla partiler arası bayramlaşmasını AK Parti Genel Merkezi'nde yapıyor. Partileri kabul eden heyette, AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Sivil Toplum ve Halkla İlişkilerden Sorumlu Genel Başkanı Selçuk Özdağ, Ankara Milletvekili ve Kadın Kolları Genel Başkan Yardımcısı Jülide Sarıeroğlu, Ankara Milletvekili Murat Alparslan, Kadın Kolları Genel Başkan Yardımcısı Meryem Göka, Ankara Milletvekili ve Gençlik Kolları Genel Başkan Yardımcısı Mahmut Sami Mallı yer aldı.
Mahmut Sami Mallı - 25.09.2015
AK Parti'de Bayramlaşma
AK Parti'nin, Kurban Bayramı dolayısıyla partiler arası bayramlaşması AK Parti Genel Merkezi'nde gerçekleştirildi. Partileri kabul eden heyette, AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Sivil Toplum ve Halkla İlişkilerden Sorumlu Genel Başkanı Selçuk Özdağ, Ankara Milletvekili ve Kadın Kolları Genel Başkan Yardımcısı Jülide Sarıeroğlu, Ankara Milletvekili Murat Alparslan, Kadın Kolları Genel Başkan Yardımcısı Meryem Göka, Ankara Milletvekili ve Gençlik Kolları Genel Başkan Yardımcısı Mahmut Sami Mallı yer aldı.
Mahmut Sami Mallı - 25.09.2015
AK Parti'de Bayramlaşma
AK Parti'nin, Kurban Bayramı dolayısıyla partiler arası bayramlaşması AK Parti Genel Merkezi'nde gerçekleştirildi. Partileri kabul eden heyette AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Sivil Toplum ve Halkla İlişkiler'den Sorumlu Genel Başkanı Selçuk Özdağ, Ankara Milletvekili ve Kadın Kolları Genel Başkan Yardımcısı Jülide Sarıeroğlu, Ankara Milletvekili Murat Alparslan, Kadın Kolları Genel Başkan Yardımcısı Meryem Göka, Ankara Milletvekili ve Gençlik Kolları Genel Başkan Yardımcısı Mahmut Sami Mallı yer aldı.
Mahmut Sami Mallı - 24.09.2015
Siyasi Partiler Birbirleriyle Yarın Bayramlaşacak
AK Parti'nin kabul heyetinde Genel Başkan Yardımcısı ve Sivil Toplum ve Halkla İlişkiler Başkanı Selçuk Özdağ, Ankara Milletvekili ve Kadın Kolları Genel Başkan Yardımcısı Jülide Sarrıeroğlu, Ankara Milletvekili Murat Alparslan, Kadın Kolları Genel Başkan Yardımcısı Meryem Göka ile Ankara Milletvekili ve Gençlik Kolları Genel Başkan Yardımcısı Mahmut Sami Mallı yer alacak.
Mahmut Sami Mallı - 23.09.2015
AK Parti'de Bayramlaşma İkinci Gün Yapılacak
AK Parti'den yapılan açıklamaya göre, siyasi partileri kabul heyetinde Genel Başkan Yardımcısı, Sivil Toplum ve Halkla İlişkiler Başkanı Selçuk Özdağ, Ankara Milletvekilleri Jülide Sarıeroğlu, Murat Alparslan, Mahmut Sami Mallı ve Kadın Kolları Genel Başkan Yardımcısı Meryem Göka yer alıyor.
Mahmut Sami Mallı - 18.09.2015
AK Parti'nin Milletvekili Aday Listesi Ysk'ya Sunuldu (1)
Eski TBMM Başkanı Cemil Çiçek Ankara 2. Bölge 1. sıradan, MHP'den istifa eden Başbakan Yardımcısı Tuğrul Türkeş de Ankara 2. Bölge 2. sıradan aday oldu.  AK Parti'nin Ankara, İstanbul ve İzmir milletvekili adayları şöyle: Ankara 1. Bölge 1 - Ali Babacan 2 - Yalçın Akdoğan 3 - Ahmet Gündoğdu 4 - Ali İhsan Arslan 5 - Jülide Sarıeroğlu 6 - Murat Alparslan 7 - Ertan Aydın 8 - Fatih Şahin 9 - Tülay Selamoğlu 10 - Barış Aydın 11 - Ercan Kınacı 12 - Fahri Usta 13 - Devlet Şankazan 14 - Mehtap Toruntay 15 - Hüseyin Ulusal  16 - Hayri Çağır 17 - Emire Balkan  18 - Mehmet Ali Canlı Ankara 2. Bölge 1 - Cemil Çiçek 2 - Yıldırım Tuğrul Türkeş 3 - Emrullah İşler 4 - Ahmet İyimaya 5 - Lütfiye Selva Çam 6  - Vedat Bilgin 7 - Aydın Ünal 8 - Nevzat Ceylan 9 - Ayhan Yılmaz 10 - Mahmut Sami Mallı 11 - Ahmet Baba 12 - Murat Yıldırım  13 - Neslihan Cenk 14 - Mehmet Akif Kalaycı  İstanbul 1.
Mahmut Sami Mallı - 18.09.2015
AK Parti'nin Milletvekili Aday Listesi
AK Parti'nin, 1 Kasım Genel Seçimleri için hazırladığı milletvekili aday listesi Yüksek Seçim Kurulu (YSK) Başkanlığı'na sunuldu.
12
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Mahmut Sami Mallı Haberleri | Mahmut Sami Mallı Kimdir - Haberler - Mahmut Sami Mallı haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Mahmut Sami Mallı kimdir, hayatı ve biyografisi. Mahir Ünal: Demokratik siyaset, hiçbir şiddeti, silahı, vandallığı kabul etmez
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 28.09.2021 17:40:27. #1.13#

title