Mahallenin duvarlarına çizilen müstehcen resimler tepki çekti
Haberler » Güncel » Mahallenin duvarlarına çizilen müstehcen resimler tepki çekti - Haber

Mahallenin duvarlarına çizilen müstehcen resimler tepki çekti

Kocaeli'nin Darıca ilçesinde, elektrik direkleri ile duvarlara, sprey boya ile erkek cinsel organı resimleri çizildi. Mahalleli, tepki gösterip çizimleri yapanların yakalanmasını istedi.

Mahallenin duvarlarına çizilen müstehcen resimler tepki çekti

Kocaeli'nin ilçesi Kazım Karabekir mahallesi Süreyya Yalçın İlkokulu'nun bahçe duvarı ile Mevlana Caddesi, Çakıl Sokak, Kenan Sokak, Şahin Sokak ve Turnalı Sokak'taki evlerin duvarlarına ve elektrik direklerine erkek cinsel organı resimleri çizildi. Kimliği belirsiz kişi ya da kişilerce çizilen resimler, tepkilere neden oldu.

YAKALANMASI İSTENDİ

Resimleri boyamalarına rağmen yeniden yapıldığını belirten mahalle sakinleri, bunları çizen kişilerin yakalanmasını istedi.

"DÖVSEK, SUÇLU DURUMA DÜŞECEĞİZ"

Mahalle sakinlerinden Erhan Akbulut, ilkokulun duvarlarına dahi müstehcen yazı ve uygunsuz resimler çizildiğini söyleyerek, "Biz daha önce bu şekiller için şikayette bulunduk. Öğrenciler gelip geçiyor buradan, hiçbir yerde güvenlik kamerası yok. Emniyet buraya MOBESE yapabilir, önlem alınması lazım. Mahalleli olarak şikayetçi olduk, her sokakta artı 18 yazı ve böyle pis resimler var. Mahalleli olarak biz bunlardan bıktık, bir an önce önlem alınması lazım. Biz yakalasak dövsek, suçlu duruma düşeceğiz, iki arada bir derede kaldık. Yetkililerin bu konuyla ilgili acil çalışma yapması lazım" dedi.

Kaynak: DHA

Haber Videosu

: Mahallenin duvarlarına çizilen müstehcen resimler tepki çekti

Manşet

Haberler