Haberler

Fatma Girik Hayat Arkadaşı Memduh Ün'ü Unutmadı

Magazin Haberleri

Ünlü oyuncu Fatma Girik, geçtiğimiz yıl hayatını kaybeden ünlü yönetmen Memduh Ün için Muğla'da lokma dağıttı. Girik "Ne söyleyeyim oğlum, 57 seneyi yazsam ansiklopedi Olur" dedi.

Geçtiğimiz yıl 16 Ekim'de hayatını kaybeden ünlü yönetmen Memduh Ün'ün hayrına, hayat arkadaşı Fatma Girik lokma dağıttı. Kendi elleriyle belediye meydanında vatandaşa lokma dağıtan Fatma Girik'i hayranları yalnız bırakmadı. Girik'le bol bol fotoğraf çektiren hayranlarına ünlü oyuncu elleriyle lokma verdi.

"57 SENEYİ YAZSAM ANSİKLOPEDİ OLUR"

Hayat arkadaşını unutmadığını söyleyen Girik "Ne söyleyeyim oğlum bir sene hay huy ile geçti işte bak ne çabuk. Ama size göre çabuk belki ama bana göre biraz zor geçti. 57 senenin içinden hangisini seçeyim de söyleyeyim. Meydan Larus olur anlatsan yazsam" dedi.


"BODRUM'DA VEFAT ETMİŞTİ"

Öte yandan lokma alan vatandaşlar ise ünlü yönetmenin çok güzel filmlere imza attıklarını belirterek, "Çok güzel filmlere imza attı Memduh Ün. Çok değerli bir insandı. Allah Fatma Girik'ten razı olsun, hayrı kabul olsun inşallah" ifadelerini kullandı. Birçok filme oyuncu ve yönetmen olarak imza atan Memduh Ün, 95 yaşında Bodrum'da hayata veda etmişti.

Kaynak: İhlas Haber Ajansı / Magazin

Fatma Girik Memduh Ün Magazin Haberler

title