Haberler

Boşanmasıyla gündemden düşmeyen Demet Özdemir'in Adım Farah dizisindeki yatak sahnesi kasıp kavurdu

Güncelleme:

Geçtiğimiz sene nikah masasına oturduğu Oğuzhan Koç ile 8 aylık evliliğini pazartesi günü noktalayan Demet Özdemir'in başrol oynadığı Adım Farah dizisi dün akşam 11. bölümüyle ekrana geldi. Özdemir ve Engin Akyürek'in dizideki yatak sahnesi ise sosyal medyayı kasıp kavurdu.

YATAK SAHNESİ 1,5 MİLYON İZLENDİ

Alkolün etkisiyle Tahir'le tartışan Farah, sorularına cevap bekleyen Tahir'i öptü. Öpüşen çift ardından yatağa düştü. Farah'ın alkollü olduğunu bilen Tahir, "İçkilisin, sabah utanmanı istemem" diyerek kalkıyor. Tahir'in odadan çıkmadan geri dönerek Farah'ı öptüğü sahne ise kısa sürede sosyal medyada gündem oldu. Dizinin Twitter hesabından yayınlanan video saatler içinde 1,5 milyona yakın izlenmeye ulaştı.

Boşanmasıyla gündemden düşmeyen Demet Özdemir'in Adım Farah dizisindeki yatak sahnesi kasıp kavurdu

Adım Farah dizisinin kadrosunda Engin Akyürek ile Demet Özdemir'in yanı sıra Fırat Tanış, Senan Kara, Lale Başar, Okan Çubuk, Mert Doğan, Derya Pınar Ak, Kemal Burak Alper, Rastin Paknahad, Ali Sürmeli, Mustafa Avkıran ve Alper Türedi gibi isimler yer alıyor.

Ecem Altan
Haberler.com - Magazin

Engin Akyürek Demet Özdemir Adım Farah Magazin Haberler

500

Yorumlar (5)

Metin Yalcin:

Rol yapıyoruz adı altında her türlü ahlaksızlığa açıklar ..

225
15
yanıtYanıtla
Halo Dayı:

Bunlardan usandık vallahi usandık. Kimdi ki bu hemen ünlü yaptılar.

178
11
yanıtYanıtla
sem sem:

dansözdü flash tv de

yanıt2
yanıt0
İDO BEY:

Bunların evliliği çocuk oyuncağı adam gibi adam yapmaz böyle şeyler sonuna kadar sahip çıkar koruyup kollar sever başkasına bakmaz aile herşeydir.

153
13
yanıtYanıtla
Zaza:

Çok büyük oyuncu bu zaten şöhret için her şeyi yapar bunlar sonra isterler ki kocaları babaları izlesin yazık ulan ne hale geldi ülke

115
13
yanıtYanıtla
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title