Levent Yüksel'in 31 Yaş Küçük Sevgilisi Lidya, Yeşilçam Yıldızının Kardeşi Çıktı - Haberler Magazin
Haberi Paylaş

Levent Yüksel'in 31 Yaş Küçük Sevgilisi Lidya, Yeşilçam Yıldızının Kardeşi Çıktı

Haberler.com - Haberler | Magazin

Şu sıralar Levent Yüksel ile yaşadığı aşkla adından söz ettiren Lidya Özdemiroğlu, Şekerpare filmi ile şöhreti yakalayan Yeşilçam yıldızı Yaprak Özdemiroğlu'nun kardeşi çıktı.

Şimdilerde kendisinden 31 yaş büyük Levent Yüksel ile yaşadığı aşkla adından söz ettiren Lidya Özdemiroğlu'nun Yeşilçam yıldızı Yaprak Özdemiroğlu'nun kız kardeşi olduğunu biliyor muydunuz?

İLYAS SALMAN'DAN TOKAT YEMİŞTİ

Yaprak Özdemiroğlu aklımıza Şekerpare filmi ile kazındı. Sonra onu Hababam Sınıfı'nda gördük. Yaprak Özdemiroğlu bu kez de Hababam Sınıfı'nda İlyas Salman'dan yediği tokat sahnesiyle hafızalarımızda yer edindi.


BABASI ÜNLÜ BİR MÜZİSYEN

Biz onu Yeşilçam filmlerinden kimi zaman da verdiği cesur pozlardan tanıyoruz ama aslında o ünlü bir ismin kızı... 14 Ağustos 1963'de Ankara'da dünyaya gelen Yaprak Özdemiroğlu müzisyen Attila Özdemiroğlu'nun kızı.


LİDYA ÖZDEMİROĞLU'NUN ÜVEY ABLASI

Yani Yaprak Özdemiroğlu, şimdilerde Levent Yüksel ile aşk yaşayan Lidya Özdemiroğlu'nun da üvey ablası. İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuarı bale bölümünden mezun olan Yaprak Özdemiroğlu, profesyonel sanat hayatına tiyatro ile başladı.


HABABAM SINIFI İLE OYUNCULUĞA ADIM ATTI

1981 yılında rol aldığı ''Hababam Sınıfı Güle Güle'' ve ''Yüz Karası/Şöhretin Sonu'' adlı filmlerle sinema oyunculuğuna adım attı. 90'lı ve 2000'li yıllarda TV dizilerinde de boy gösterdi.


İLK EVLİLİĞİ 7 YIL SÜRDÜ

Sinemadan uzak kaldığı yıllarda Prodüktörlük yaptı. Bu arada Müzisyen İskender Paydaş'la 25 Haziran 1993'te yaptığı ilk evliliği boşanmayla son buldu (25 Haziran 2000)


2001 YILINDA İKİNCİ KEZ EVLENDİ

Arkasından bir sosyal medya ajansı kuran sanatçı, ikinci evliliğini 2001 yılında manken Murat Erberger'le gerçekleştirdi. Yaprak Özdemiroğlu'nun bu evliliği ancak 2010 yılına kadar sürdü.


Arkasından bir sosyal medya ajansı kuran sanatçı, ikinci evliliğini 2001 yılında manken Murat Erberger'le gerçekleştirdi. Yaprak Özdemiroğlu'nun bu evliliği ancak 2010 yılına kadar sürdü.


Levent Yüksel'in 31 Yaş Küçük Sevgilisi Lidya, Yeşilçam Yıldızının Kardeşi Çıktı

Haberler.com - Magazin Haberleri

Haberi Kaydet
/beğendim
/alkışladım
/beğenmedim
/güldüm
/üzüldüm
/sinirlendim
/şaşırdım
Yorumlar (15)
VATANDAŞ RIZA:KÜÇÜK KIZLARI KULLANMAK BABASINDAN KALMA ÇALMA KAPINI ÇALARLAR KAPINI DERLER Cevap Yaz 0 0 Yayından Kaldır
yücel:bu işin sonu viagra:) Cevap Yaz 0 1 Yayından Kaldır
Mesut Güneri:rıza baba yakalayalım bunları Cevap Yaz 0 0 Yayından Kaldır
Tüm 15 yorumu okumak için tıklayın
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title