Levent Karadağ Haberleri

Levent Karadağ haber, Levent Karadağ son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Levent Karadağ - 14.01.2020
Muğla'da sürdürülebilir turizm toplantısı yapıldı
Toplantıya Muğla Vali Yardımcısı Ayhan Yazgan, Muğla Kültür ve Turizm Müdürü Zekeriya Bingöl, Dalaman, Ortaca, Köyceğiz Turistik Otelciler Birliği Başkanı Yücel Okutur, Yeşil Marmaris Seyahat Acentesi ve Aqua Otel temsilcisi Murat Tugay, TUI Hotels and Resort Türkiye Temsilcisi Kaan Şahinalp, İngiltere Fahri Konsolosluğu temsilcisi Nazlı Hamitoğlu, Difference Tour Genel Koordinatörü Mustafa Demir, Yücelen Otel ve Hastaneleri yetkilisi Erdinç Gürsoy, Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi Turizm Fakültesi Öğretim Üyesi Levent Karadağ ve diğer davetliler katıldı.
Levent Karadağ - 11.10.2019
Silajlık mısır çiftçinin yeni gelir kaynağı oldu
Mısır üretiminin her yıl ciddi oranda arttığını ifade eden Geyik, şöyle konuştu: "Üreticilerimiz mısır silajı ve pancar sökümüne başladı. Silajlık mısır özellikle hayvan yemi olarak kullanılıyor. Kış aylarında hayvanların kaba yem tüketiminde destekleyici bir ürün. Çiftçilerimiz bu yıl Erzincan'da yaklaşık 10 bin dönüm alana mısır silajı ekimi yaptı. Silajlık mısır bölgemizde özellikle süt hayvancılığı yapan çiftlikler tarafından satın alınıyor. Erzincan'da alternatif ürün olarak silajlık mısır ekimi artarak devam ediyor." "Yem maliyetini düşürmek için mısır silajına yöneldik" İldeki üreticilerden Levent Karadağ Çiftçi de silajlık mısır üretiminin hayvancılık için önemli olduğunu dile getirdi.
Levent Karadağ - 02.11.2018
Datça Kazım Yılmaz Myo'da Akademik Yıl Açılışı Yapıldı
MSKÜ Eğitim Fakültesi Öğretim Görevlisi Demet Doğruöz ve öğrencilerinin müzik dinletisi ile başlayan tören, Güzel Sanatlar Bölümü öğretim elemanı Seval Işıklı ve Spor Bilimleri Fakültesi öğrencisi Doğan Sanayır'ın halk oyunları gösterisi ile devam etti. Açılışta konuşan Datça Kazım Yılmaz Meslek Yüksekokulu Müdürü Dr. Öğretim Üyesi Levent Karadağ hayırsever iş adamı Kazım Yılmaz'ın bağışladığı binada, 2007 yılında 98 öğrenci ve 3 program ile eğitim öğretime başladıklarını söyledi.
Levent Karadağ - 27.05.2017
Engelsiz Bilişim Ödül Töreni Gerçekleşti
Bu yıl dördüncüsü düzenlenen ödüller ; Kamu Hizmet, Özel Sektör, Belediye, Medya, Eğitim, Web Sayfası, Sosyal Sorumluluk ve Öğrenci Projesi kategorilerinde verildi. Engelsiz Bilişim konusunda engellilerle ilgili engellilere dokunan ya da engelliler için bir fayda yaratan iyi ve güzel projelerin ve girişimlerin ödüllendirildiği bu çalışmanın organizasyonu Maltepe Üniversitesi, Manisa Celal Bayar Üniversitesi, Türkiye Engelsiz Bilişim Platformu ile birlikte gerçekleşti. Ödül Törenine Maltepe Üniversitesi Rektör Yardımcısı Prof.Dr. Betül Çotuksöken, Aile ve Sosyal Politikalar Engelli ve Yaşlı Hizmetleri Genel Müdür Yardımcısı Önal İnaltekin, Manisa Celal Bayar Üniversitesi Öğretim üyesi ve Türkiye Engelsiz Bilişim Platformu Koordinatörü Dr. Mustafa Özhan Kalaç, Nilüfer Belediyesi Başkan Yardımcısı Bukle Erman, Türkiye Engelsiz Bilişim Platformu İstanbul Temsilcileri Prof.Dr. Gonca Telli, Levent Karadağ, TBD İstanbul Başkanı Deniz Tiryakioğlu, DEYSAM Yönetim Kurulu Başkanı Hasan Fevzi Giray, çok sayıda Engelli Sivil Toplum Kuruluşu, özel sektör ve basından davetliler katıldı.
Levent Karadağ - 04.10.2016
Türkiye'nin Geleceğini Onlar Yazacak
Dünya kodlama eğitimleri konusunda seferber oldu PlayLab Türkiye Kurucu Ortağı ve TBD (Türkiye Bilişim Derneği) Yönetim Kurulu Üyesi Levent Karadağ, Gartner'ın raporuna göre 2025 yılında bir trilyon cihazın internete bağlanacağını ve bu bugünün çocuklarının dijital dönüşümü şekillendireceğini ifade ederek, özellikle gelişmiş ülkelerin ulusal ve uluslararası ölçekte çocuklara yönelik "kodlama hareketleri" başlattıklarına dikkat çekti.
Levent Karadağ - 31.03.2016
Tekirdağ'dan Kısa Kısa
Çorlu TSO'da düzenlenen seminerde, eğitmen Levent Karadağ sunum yaparak günün dijital ortamında pazarlama taktikleri ile ilgili bilgiler verdi.
Levent Karadağ - 31.03.2016
Liseler Arası Bilişim Kampı
Konuşmacılar arasında farklı üniversitelerden akademisyenlerinin yanı sıra sektörden uzmanlar da yer alıyor. Trakya Üniversitesi'nden Yrd. Doç Dr. Nilgün Tosun, Gelişim Üniversitesi'nden Hüseyin Taş, Plato Meslek Yüksekokulu'ndan Erdal Can Yalçın, Vipre Antivirüs Türkiye Genel Müdürü Faruk Kekevi, Türkiye Bilişim Derneği Yönetim Kurulu Üyesi Levent Karadağ, Socibox Sosyal Medya Uzmanı Deniz Unay, Başarısoft Eğitim Kurumları Eğitmeni Volkan Sezer ve Sosyal Medya Uzmanı Fatih Karaosmanoğlu.
Levent Karadağ - 08.11.2015
11'inci Uluslararası Ayvalık Zeytin Hasat Günleri
Ayvalık Ziraat Odasının organize ettiği yarışmada "yılın çiftçisi" seçilen Levent Karadağ'a ödülü, Ayvalık Kaymakamı Namık Kemal Nazlı tarafından teslim edildi.
Levent Karadağ - 24.09.2014
Zonguldak'ta Zincirleme Trafik Kazası: 6 Yaralı
Kazada yaralanan Muhammed Bayrak, Ayla Bayrak, Şeref Şen, Levent Karadağ, Onur Cibo ve İsa Yavuz, 112 Acil Servis ekiplerinin müdahalesinin ardından Zonguldak Atatürk Devlet Hastanesine kaldırıldı.
Levent Karadağ - 26.06.2014
Engelsiz Bilişim Ödülleri 2014
Engelsiz Bilişim Ödülleri 2014'ün tanıtım toplantısı Türkiye Engelsiz Bilişim Platformu Koordinatörü ve Celal Bayar Üniversitesi Öğretim Görevlisi Mustafa Özhan Kalaç, İstanbul Büyükşehir Belediyesi Engelliler Müdürü Bekir Köksal, Türkiye Bilişim Derneği Yönetim Kurulu Üyesi Levent Karadağ, Üsküdar Üniversitesi Öğretim Üyesi Prof.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Levent Karadağ Haberleri | Levent Karadağ Kimdir - Haberler - Levent Karadağ haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Levent Karadağ kimdir, hayatı ve biyografisi. Malatya Büyükşehir, TSE ISO 9001 yönetim sisteminden başarıyla geçti.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 13.4.2021 05:45:57. #1.15#
title