Sevenlerine müjde! Fenomen dizi Kuzey Güney ekranlara dönüyor - Haberler Magazin
Haberi Paylaş

  Sevenlerine müjde! Fenomen dizi Kuzey Güney ekranlara dönüyor

  Hürriyet - Haberler | Magazin

  Kanal D'nin fenomen dizisi Kuzey Güney, ekranlara dönüyor. Başrollerinde Kıvanç Tatlıtuğ, Buğra Gürsoy ve Öykü Karayel gibi isimlerin olduğu dizi, çarşamba akşamları saat 22.45'de ekranlarda olacak. İlk bölüm bu akşam yayınlanacak.

  Kanal D'nin başrollerini Kıvanç Tatlıtuğ, Buğra Gürsoy ve Öykü Karayel'in paylaştığı, yayınlandığı dönem ilgiyle izlenen dizisi "Kuzey Güney", yeniden ekrana geliyor.

  Zerrin Tekindor, Rıza Kocaoğlu, Bade İşçil, Hazar Ergüçlü, Mustafa Avkıran, Turgay Kantürk ve Semra Dinçer gibi isimlerin de oyuncu kadrosunda yer aldığı Kuzey Güney, çarşamba akşamları saat 22.45'de izleyici ile buluşacak.

  İLK BÖLÜM BU AKŞAM

  Yolları ayrı, hedefleri farklı, hedeflerine ulaşmak için izledikleri yöntemleri farklı, zıt karakterlere sahip, tek ortak noktaları aşkları Cemre olan iki kardeşin hayatta var olabilmek için verdikleri zorlu mücadelenin hikayesinin konu alındığı Kuzey Güney, birinci bölümü ile 08 Nisan Çarşamba saat 22.45'de Kanal D'de.

  Sevenlerine müjde! Fenomen dizi Kuzey Güney ekranlara dönüyor
  Hürriyet - Magazin Haberleri
  /beğendim
  /alkışladım
  /beğenmedim
  /güldüm
  /üzüldüm
  /sinirlendim
  /şaşırdım
  Haberi Kaydet
  Yorumlar (3)
  şahin kaya:nilperi nerdesin ulan
  timuçin tarkıncı:kuzey güney korena
  Erdoğan Er:Tabii salgın nedeniyle yeni dizilerin bölümleri çekilemeyince bit pazarına nur yağacak. Tüm prime time dilimini yok özeti, yok gelecek bölüm tanıtımı, yok suyunun suyu ile bir dizi ile geçirirseniz böyle yayınlayacak program bulmaz eskilerden medet umarsınız. Önüyle arkasıyla üç saatlik bölümler yapmak yerine adam gibi bir bir saat on beş dakikalık bölümler yapıyor olsanız tek bölüm için harcayacağınız zamanda üç bölüm çekmiş olurdunuz elinizde hala yayınlanmamış bölüm olurdu
  500
  title