Kurtuluş Yılmaz Haberleri

Kurtuluş Yılmaz haber, Kurtuluş Yılmaz son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Kurtuluş Yılmaz - 03.04.2021
Kırşehir İl Özel İdaresinden emekli personellere teşekkür plaketi
İl Özel İdaresinden yapılan yazılı açıklamaya göre, konferans salonunda İl Genel Meclis Başkanı Hacı Ömer Seyfi ve Genel Sekreter Kurtuluş Yılmaz, kurumda uzun yıllar çeşitli birimlerde hizmet etmesinin ardından emekli olan personellerle bir araya geldi.
Kurtuluş Yılmaz - 25.03.2021
Kırşehir'de kar yağışı etkili oldu
İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Kurtuluş Yılmaz, yazılı açıklamasında, kapanan köy yollarının açılması için 25 iş makinası ve 30 personelle karla mücadele ettiklerini belirtti.
Kurtuluş Yılmaz - 16.02.2021
Kırşehir İl Özel İdaresi ekipleri köy yollarını ulaşıma açık tutmak için çalışıyor
Kırşehir İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Kurtuluş Yılmaz, gece başlayan kar yağışının ardından 31 iş makinası ve 53 personelle köy yollarında kar mücadelesi yaptıklarını bildirdi.
Kurtuluş Yılmaz - 05.02.2021
Kırşehir Valisi Akın, okul binalarında inceleme yaptı
Eğitimde marka kent olan Kırşehir'de çocukların eğitimine katkı yapmak ve bu alanda yakalanan başarıları sürekli kılmak için çalıştıklarını vurgulayan Akın, şöyle devam etti: "İlimizde yeni yapılan ve yenilenen okul binalarımızın yanı sıra atölye, laboratuvar, araç-gereç gibi donatılarla eğitimin kalitesini daha da yükseltmeye çalışıyoruz. Bu amaçla yeniden projelendirilen Cumhuriyet İlkokulu ve Ortaokulu binalarında artık sona gelindi. Yeni tip koronavirüs sürecinin ardından okullarımız inşallah eğitime yeniden açılacak. Öğrencilerimiz de yapımları tamamlanan modern binalarda eğitim almaya başlayacaklar. İlimizde eğitim başta olmak üzere bütün alanlardaki yatırımları önemsiyor ve takip ediyoruz. Bugün de ilgili arkadaşlarımızla okullarımızda incelemelerde bulunduk. Tamamlanan okullarımızın hayırlı olmasını diliyorum." Akın'a, İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Kurtuluş Yılmaz ve diğer yetkililer de eşlik etti.
Kurtuluş Yılmaz - 03.02.2021
Son dakika haberi! Kırşehir Valisi Akın, sağlık yatırımlarını inceledi
İl Sağlık Müdürü Dr. Öğr. Üyesi Ali Bulut ve İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Kurtuluş Yılmaz'dan bilgi alan Vali Akın, yatırımların zamanında tamamlanması için gerekli hassasiyetin gösterilmesi isteyerek, gerekli tedbirin alınması talimatını verdi.
Kurtuluş Yılmaz - 21.10.2020
Mucur'da 6 köy yolunda asfalt çalışması yapıldı
Açıklamada, görüşlerine yer verilen Kırşehir Özel İdaresi Genel Sekreteri Kurtuluş Yılmaz, merkez ve ilçelere bağlı köylerde yol yapım çalışmalarının planlandığı şekilde devam ettiğini ifade etti.
Kurtuluş Yılmaz - 19.10.2020
Son dakika haber! Kırşehir Valisi Akın'dan muhtarlara Kovid-19 mücadelesi teşekkürü
Koronavirüs salgını ile mücadeleye değinen Vali Akın, şöyle devam etti: "Ülkemizde koronavirüs ile topyekun mücadele vermekteyiz. 19 Ekim Muhtarlar Günü programını da pandemi nedeniyle kısıtlı olarak icra etmekteyiz. Bu mücadelede muhtarlarımızın destekleri bizlere her zaman güç verdi. Kendilerine bu süreçte bizlere verdiği desteklerden dolayı teşekkür ediyoruz. Bu süreci kısa sürede atlatarak eski güzel günlerimize döneceğimize inanıyoruz. Bu vesileyle, milletimizin güçlü iradesinin yerelde temsilcileri olan muhtarlarımızın gününü kutluyor, çalışmalarında başarılar diliyorum." Toplantıda, Vali Akın'a Kırşehir Belediye Başkanı Selahattin Ekicioğlu, İl Jandarma Komutanı Jandarma Albay Ferhat Kuran, İl Emniyet Müdürü Murat Türesin, İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Kurtuluş Yılmaz da eşlik etti.
Kurtuluş Yılmaz - 18.10.2020
Kırşehir İl Özel İdaresi heyeti, Çiçekdağı'nda yapılan çalışmaları inceledi
Kırşehir İl Genel Meclis Başkanı Hacı Ömer Seyfi ve İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Kurtuluş Yılmaz, Çiçekdağı Kaymakamı Burhanettin Yavaşi'yi ziyaret ederek, Gölcük köyünde yapılan çalışmaları yerinde inceledi.
Kurtuluş Yılmaz - 03.10.2020
Kırşehir İl Özel İdaresi ekipleri, köylerde içme suyu çalışmalarını sürdürüyor
Kırşehir İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Kurtuluş Yılmaz, 74 köye yaklaşık 8,5 milyon liralık su ve alt yapı hizmeti götürüleceğini bildirdi.
Kurtuluş Yılmaz - 19.09.2020
Kırşehir'de köy yollarında asfaltlama çalışması yapıldı
Kırşehir İl Özel İdare Genel Sekreteri Kurtuluş Yılmaz, köy yolları ve bağlantı akslarında asfaltlama çalışması yapıldığını bildirdi.
Kurtuluş Yılmaz - 25.08.2020
Kırşehir İl Özel İdaresinin yol yapım çalışmaları
Kırşehir Özel İdare Genel Sekreteri Kurtuluş Yılmaz, kent merkezine bağlı Ulupınar köyünde sathi kaplama asfalt yol yapım çalışmalarını tamamladıklarını bildirdi.
Kurtuluş Yılmaz - 17.08.2020
Kırşehir köylerinde asfalt yol çalışması yapıldı
İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Kurtuluş Yılmaz da bu yıl planlanan yol yapım çalışmalarının program dahilinde devam ettiğini belirterek, şunları kaydetti: "2020 yılı yol bakım-onarım ve yapım işlerimiz planladığımız şekilde ekiplerimizin yoğun gayretiyle devam ediyor.
Kurtuluş Yılmaz - 25.07.2020
Örnek davranış sergileyen Kırşehir Özel İdare personeli ödüllendirildi
Özel İdare Genel Sekreteri Kurtuluş Yılmaz, örnek davranışları nedeniyle personeli kutladı.
Kurtuluş Yılmaz - 24.06.2020
Vali Akın, okul inşaatlarını inceledi
Eğitimde 'marka kent' olan Kırşehir'de çocukların geleceğe en iyi şekilde hazırlama gayretinde olduklarını vurgulayan Akın, şöyle devam etti: "Bilindiği gibi, öğrencilerimizi bilgili ve donanımlı bir şekilde yeni dönemlere hazırlamada okulların fiziki yapıları son derece önemlidir. Cumhuriyet Ortaokulu ve Turizm Meslek Lisesi Uygulama Oteli binaları tamamlandığında öğrencilerimiz daha modern binalarda eğitim alacaklar. Uygulamalar ile de daha başarılı eğitim hayatı sürdüreceklerdir. İlimizde eğitim alanında yapılan çalışmalara önem veriyor, bu çalışmaları yakından takip ediyoruz." Vali Akın'a, İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Kurtuluş Yılmaz ve İl Milli Eğitim Müdürü Şevket Karadeniz de eşlik etti.
Kurtuluş Yılmaz - 19.06.2020
Kırşehir İl Özel İdaresinin yol yapım çalışması
Kırşehir İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Kurtuluş Yılmaz, köylerde yaşayan vatandaşların ulaşım ve yol konusunda sıkıntı yaşamaması için çalışmalarını sürdürdüklerini bildirdi.
Kurtuluş Yılmaz - 06.06.2020
Kırşehir'de 11 milyon lira bütçeli 82 su ve alt yapı projesi yapılacak
Kırşehir İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Kurtuluş Yılmaz, 2020 yılında yaklaşık 11 milyon liralık bütçeyle 82 su ve alt yapı projesi yapacaklarını bildirdi.
Kurtuluş Yılmaz - 05.06.2020
Kırşehir'de köylere 19 kolektör ve 18 su terfi hattı yapıldı
Kırşehir İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Kurtuluş Yılmaz, köy içme suyu çalışmalarının aralıksız devam ettiğini bildirdi.
Kurtuluş Yılmaz - 15.05.2020
Kırşehir'de köy projelerine 12 milyon lira tahsis edildi
İl genelinde 2020 yılı KÖYDES projesi kapsamındaki ödeneklerin etkin ve verimli kullanılması amacıyla koordineli harcandığını vurgulayan Akın, şunları kaydetti: "Bu sene KÖYDES projeleri kapsamında ilimize yaklaşık 12 milyon lira tahsis edildi. Bu yıl da projelerimizin yüzde 100'ünü tamamlayacak şekilde çalışmalarımızı planlı ve koordineli bir şekilde yürüteceğiz. Su ve alt yapı hizmetleri kapsamında kollektör sistemleri, depo bakımları, yeni depo yapımı, enerji nakil hatları ve terfi sistemleri, sondaj ve ishale yenileme çalışmaları olmak üzere toplam 82 su ve alt yapı projesi, yol ve ulaşım hizmetleri çalışmaları kapsamında da 16 proje olmak üzere toplamda 98 proje çalışmamız bulunuyor." Toplantıya, İl Genel Meclis Başkanı Hacı Ömer Seyfi, İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Kurtuluş Yılmaz, kaymakamlar ve yetkililer katıldı.
Kurtuluş Yılmaz - 13.05.2020
Kırşehir İl Özel İdaresi personelinden Milli Dayanışma Kampanyası'na destek
Kırşehir İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Kurtuluş Yılmaz, yaptığı yazılı açıklamada, ihtiyaç sahibi vatandaşlara destek olunması için başlatılan kampanyaya devlet kurumlarının öncülük etmesinin önem taşıdığını belirtti.
Kurtuluş Yılmaz - 14.02.2020
Kırşehir'de özel idare ekiplerinin köy yollarındaki zorlu yol açma mücadelesi
Kırşehir Özel İdaresi Genel Sekreteri Kurtuluş Yılmaz, köy yollarının ulaşıma açılması için ekiplerin son üç günde yoğun bir çalışma gerçekleştirdiğini söyledi.
Kurtuluş Yılmaz - 13.02.2020
Kırşehir'de kardan mahsur kalan ambulans ve araçlar özel idare ekiplerince kurtardı
İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Kurtuluş Yılmaz, "İlimizde etkili olan kar yağışı sonucu karla mücadele ekiplerimiz gece saat 03.
Kurtuluş Yılmaz - 31.01.2020
Kırşehir'de kapalı köy yolları ulaşıma açıldı
Kırşehir Öze İdaresi Genel Sekreteri Kurtuluş Yılmaz, ilçe ve köylerde etkili olan kar yağışı sonrası kapanan yolların ulaşıma açıldığını belirtti.
123
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Kurtuluş Yılmaz Haberleri | Kurtuluş Yılmaz Kimdir - Haberler - Kurtuluş Yılmaz haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Kurtuluş Yılmaz kimdir, hayatı ve biyografisi. Kırşehir İl Özel İdare personeli aşılandı.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 23.6.2021 00:38:09. #1.14#

title