Kurtlar Vadisi'nin Erhan'ı, Emlak Piyasasına Girdi

Kurtlar Vadisi'nin Erhan'ı, Emlak Piyasasına Girdi

Erhan Ufak, Ümitköy'deki 'Erhan Ufak Gayrımenkul' firmasının açılışını yaptı.

Kurtlar Vadisi'nin Erhan'ı, Emlak Piyasasına Girdi

Kurtlar Vadisi'nin Erhan'ı, emlak piyasasına girdi. Ufak, Ümitköy'de'deki 'Erhan Ufak Gayrımenkul' firmasının açılışını yaptı.

Ankara'ya olan sevgisi ile bilinen Erhan Ufak, isim hakkını verdiği ve aynı zamanda ortağı olduğu firmanın sorumlusu Osman Pehlivan ile arazi ve gayrimenkul projelerini yatımcıların beğenisine sunuyor. Ankara'ya yatırım yapmak isteyecek herkese kapılarını açtıklarını ifade eden Ufak, "Ankara bizim sevdamız. Çevremin büyük bir kısmı Ankara'da yaşamakta. Başkentlilerin sıcak kanlılığı cana yakınlığı beni Başkent'e çeken en büyük neden. Bu nedenle Erhan Ufak gayrimenkul ve yatırım danışmanlık firmamızın bir şubesini Başkent'te yatımcıların hizmetine açtık" ifadesini kullandı.

Erhan Ufak, Osman Pehlivan konukları kapıda karşıladığı açılışa, Kurtlar vadisinin ünlü oyuncuları, yatırımcı iş adamları, MHP Mamak İlçe Başkanı Tamer Çakı, Türk İlim ve Edebiyat Eseri sahibi Meslek Birliği Genel Merkez Yönetim Kurulu üyesi Ünlü Şair Yazar İlter Yeşilay ve çok sayıda iş adamı katıldı. - ANKARA

Kaynak: İHA