Kurşun dizisi oyuncuları kimler, konusu nedir? Ne zaman, hangi kanalda başlıyor? - Haberler
Haberi Paylaş

Kurşun dizisi oyuncuları kimler, konusu nedir? Ne zaman, hangi kanalda başlıyor?

Haberler.com - Haberler | Gündem
Kurşun dizisi oyuncuları kimler, konusu nedir? Ne zaman, hangi kanalda başlıyor?

Kurşun dizisi oyuncuları okuma provasında bir araya geldi. Güçlü bir kadro ile hazırlanan Kurşun dizisi şimdiden merak konusu oldu. Diriliş Ertuğrul'un sona ermesinden sonra Engin Altan Düzyatan'ın başrolünde oynadığı Kurşun dizisi oyuncuları kimler, konusu kim, ne zaman, hangi kanalda başlayacak detaylar haberimizde.

Engin Altan Düzyatan hayranlarının merakla beklediği Kurşun dizisi oyuncuları, okuma provası için buluştular. Kadrosunda Engin Altan Düzyatan, Burçin Terzioğlu, Berrak Tüzünataç, Sarp Akkaya isimleri bulunduran Kurşun dizisi epey iddialı geliyor. Peki, Kurşun dizisi oyuncuları kimler, konusu nedir? Kurşun dizisi ne zaman, hangi kanalda yayınlanacak?

Kurşun dizisi kadrosunda; Engin Altan Düzyatan, Burçin Terzioğlu, Berrak Tüzünataç, Sarp Akkaya, Engin Şenkan, Kürşat Alnıaçık, Seda Akman, Bora Akkaş ve Begüm Akkaya yer alıyor. Dizinin yönetmenliğini Murat Can Oğuz ve Burak Arlıer'ın yaparken senaryosunu Kerem Deren, Çisil Hazal Tenim ve Ayberk Çınar'ın kaleme alıyor.

İstanbul'un 1970'li yıllarına ışık tutan "Kurşun", adalet arayan Orhan Atmaca isimli bir savcının, kalemine güvenen hırslı gazeteci Leyla Devrim'le birlikte verdikleri mücadeleyi anlatıyor. Orhan ve Leyla aşklarıyla, hırslarıyla 70'lerin renkli mahalle kültürü ve karanlık yer altı dünyası arasında savrulurken, izleyici de bir ülkenin özgür, çılgın, umutlu gençliğinin kavgayla, siyasetle, aşkla ve müzikle büyüyüp kabadayılıktan mafyaya, rocktan arabeske, köylerden şehirlere, şehirlerden başka yeni bir ülkeye dönüşmesine tanık olacak.

Kurşun dizisi Fox TV'de yayınlanacak. Yeni sezonda ekrana gelecek dizinin günü ve saati henüz belli değil. Çarşamba veya Perşembe günleri ekrana gelmesi bekleniyor. Diziye dair yeni bilgiler geldikçe sizlerle paylaşacağız.

Haberler.com - Gündem

Haberi Kaydet
/beğendim
/alkışladım
/beğenmedim
/güldüm
/üzüldüm
/sinirlendim
/şaşırdım
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title