Kübra Çolak Haberleri

Kübra Çolak haber, Kübra Çolak son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Kübra Çolak - 14.7.2016
Giresun'da Trafik Kazası: 4 Yaralı
Kazada yaralanan sürücüler ile otobüs yolcularından Kübra Çolak Demir ve Vurgu Şahin, Giresun Prof.
Kübra Çolak - 3.4.2015
Engeli, Av Tutkusunu Engelleyemedi
Topal, işaret dili eğitmeni Kübra Çolak aracılığıyla AA muhabirine yaptığı açıklamada, kendisi için avcılığın her zaman bir tutku olduğunu ve engelinden dolayı bu tutkusunu yaşayamadığını söyledi.
Kübra Çolak - 6.3.2015
Engelini Aştı, Madalyalara Koştu
Evli ve 3 çocuk babası Suiçmez, işaret dili tercümanı Kübra Çolak aracılığıyla spora ilgisinin küçük yaşlarda başladığını ve hayatında sporun çok farklı bir yerinin olduğunu söyledi.
Kübra Çolak - 1.3.2015
İşitme Engellilerin "Rap Müzik" Keyfi
Uluslararası işaret dili eğitmeni ve tercümanı Kübra Çolak, rap müziğini beden dilini kullanarak Trabzon'daki işitme engellilere öğretiyor.
Kübra Çolak - 23.2.2015
Kömürü Değil, Kupayı Kaldırdı
Yıldız, işaret dili eğitmeni Kübra Çolak aracılığıyla AA muhabirine yaptığı açıklamada, engelinin kendisi için sorun olmadığını söyledi.
Kübra Çolak - 17.2.2015
Kamuda İşitme Engellilerin Sesi Olacaklar
Kurs eğitmeni Kübra Çolak ise kendisinin Türk işaret dili eğitmeni ve tercümanı olduğunu belirterek, "İşaret dilini öğrenen arkadaşlarımız çok heyecanlı, hevesli.
Kübra Çolak - 31.1.2015
İşitme Engellilerin Dünyasına "Ses" Oldu
İşitme engelli anne ve babasıyla iletişim kurabilmek için işaret dilini öğrenen Kübra Çolak, aldığı eğitim sayesinde bugün Doğu Karadeniz'de milli eğitim bünyesinde uluslararası işaret dili eğitim hizmeti veren tek tercüman konumunda yer alıyor Samsun'da 2017 yılında düzenlenecek Dünya İşitme Engelli Olimpiyatları kapsamında Trabzon'da kursiyerlere uluslararası işaret dili eğitimleri veren Çolak: "Özellikle ailemle iyi iletişim kurmayı amaçlarken bugün baktığımda dünyadaki işitme engellilerin sesi konumundayım. Bu çok güzel bir duygu. İşitme engellilerin sesi, dili ve kulağı olmaktan çok mutluyum" "Türkiye 5 yıl sonra ortak dil olarak uluslararası işaret dilini kullanmaya başlayacak.
Kübra Çolak - 23.1.2015
İşaret Diline "Kısa Filmle" Dikkati Çektiler
Proje Koordinatörü ve aynı zamanda işaret dili eğitmeni olan Kübra Çolak, AA muhabirine yaptığı açıklamada, işaret dili eğitimi alan kursiyerlerle bir araya gelerek, işitme engellilerin sorunlarını konu alan bir kısa film projesi oluşturduklarını söyledi.
Kübra Çolak - 19.12.2014
Zorluklar Ona Bilek Büktüremedi
Yıldız, işaret dili eğitmeni Kübra Çolak aracılığıyla AA muhabirine yaptığı açıklamada, altı kardeş olduklarını ve kendisinden başka ailesinde işitme engelli bulunmadığını söyledi.
Kübra Çolak - 27.8.2014
İşitme Engelli Sporcuların Azmi Parmak Isırtıyor
Koç, işaret dili eğitmeni Kübra Çolak aracılığıyla AA muhabirine yaptığı açıklamada, engelinin kendisi için sorun oluşturmadığını söyledi.
Kübra Çolak - 2.6.2014
Engelini "Sessizce" Aştı
Koç, işaret dili eğitmeni Kübra Çolak aracılığıyla AA muhabirine yaptığı açıklamada, ailesinin 1,5 yaşındayken konuşamadığı ve duymadığını fark ettiğini anlatarak, "Dört kardeşiz ve benim dışımda ailemde işitme engelli kimse yok.
Kübra Çolak - 22.4.2014
İşaret Diliyle İstiklal Marşı'nı Okuyacaklar
İşaret dili eğitmeni Kübra Çolak, AA muhabirine yaptığı açıklamada, Kamu Yararı İşitme Engelliler Derneği olarak, işitme engellilerin normal bireylerle iletişimsizliğini ortadan kaldırmak amacıyla işaret dili eğitimi verdiklerini söyledi.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Kübra Çolak Haberleri | Kübra Çolak Kimdir - Haberler - Kübra Çolak haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Kübra Çolak kimdir, hayatı ve biyografisi. Samsun itfaiyesinden kadın itfaiyeci adaylarına nefes kesen eğitim.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 26.11.2020 16:47:06. #1.15#
title