Kraliyet gelini Kate Middleton, Pakistan'da şıklığı ile kendine hayran bıraktı
Haberler » Magazin » Kraliyet gelini Kate Middleton, Pakistan'da şıklığı ile kendine hayran bıraktı - Magazin

Kraliyet gelini Kate Middleton, Pakistan'da şıklığı ile kendine hayran bıraktı

Kraliyet gelini Kate Middleton, ziyaret için gittiği Pakistan'da şıklığı ile kendine hayran bıraktı. Pakistan'ın yerel çizgilerini taşıyan kıyafetler tercih eden Middleton'ı görenler, "Eltisi Meghan Markle'ı geride bıraktı" yorumunu yaptı.

Son dönemde dünya gündeminin yakından takip ettiği İngilter Kraliyet gelinleri ve 'ın şıklık savaşında kazanan Kate Middleton oldu.

ZERAFETİYLE TÜM DİKKATLERİ ÜZERİNE TOPLADI

İngiltere tahtının 2 numaralı varisi Cambridge Dükü Prens William ve eşi Düşes Kate Middleton, 5 günlük resmi ziyaret için 'a gitti.

Düşes, şıklığı ve zarafetiyle yine bütün dikkatleri üzerine topladı. Middleton, ülkeye ayak bastığı gün üzerinde gözde modacılarından Catherine Walker'ın imzasını taşıyan bir kıyafet vardı.

YEREL ÇİZGİLERİN OLDUĞU KIYAFETLERİ SEÇTİ

Walker'ın Düşes için özel olarak tasarladığı kıyafet, Pakistan'ın yerel çizgilerini taşıyor. Kıyafet, altına giyilen pantolon benzeri bir parçayla tamamlanıyor. Resmi temaslarda bulunacağı zaman kıyafetini değiştiren Middleton bu kez de uzun yeşil bir ceketle beyaz bir pantolon kombinledi. Kraliyet gelini bu davranışıyla Pakistan halkının da sempatisini topladı.

DİANA'NIN İZİNDEN GİDİYOR

Ayrıca Düşes, tercih ettiği açık mavi elbisesiyle hayatını kaybeden Prenses Diana'nın izinden gitmesi dikkat çekti.


Haber Videosu: Kraliyet gelini Kate Middleton, Pakistan'da şıklığı ile kendine hayran bıraktı
HABER YORUMLARI
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.