5 yaşındaki kız çocuğuna yapılanlar görenleri kahretti! Komşular derhal polise haber verdi
Haberler » Dünya » 5 yaşındaki kız çocuğuna yapılanlar görenleri kahretti! Komşular derhal polise haber verdi - Haberler

5 yaşındaki kız çocuğuna yapılanlar görenleri kahretti! Komşular derhal polise haber verdi

Meksika San Luis Potisi kentine bağlı Ciudad Fernandez beldesindeki küçük bir evden gelen çığlık seslerini duyan komşular kapıyı açtıklarında kahreden bir manzarayla karşılaştı. Evde 5 yaşındaki bir çocuk kirli giysiler ve çöplerin arasında, yatağa bacağından zincirlenmiş halde bulundu. Talihsiz kızın ailesinin polis tarafından arandığı öğrenildi.

5 yaşındaki kız çocuğuna yapılanlar görenleri kahretti! Komşular derhal polise haber verdi

'nın San Luis Potosi kentinde, küçük bir evden gelen çığlıkları duyan komşular eve girdiklerinde, 5 yaşındaki bir kız çocuğunun çöpler ve kirli giysilerle dolu olan odada, ayağından yatağa zincirlenmiş haldeki içler acısı görüntüsüyle karşılaştılar. İç acıtan olayın, Meksika'nın San Luis Potosi eyaletinin aynı isimli başkentinin Ciudad Fernandez beldesinde meydana geldiği öğrenildi.

YATAĞA ZİNCİRLENMİŞ, HARAP VE BİTİK HALDE BULUNDU

Küçük bir evden gelen çığlık seslerini duyan komşular eve girdiklerinde, 5 yaşındaki bir kızı, yatağa zincirlenmiş, harap ve bitik bir halde buldu.

DERHAL BELEDİYE EKİPLERİNE HABER VERİLDİ

Olaya tanık olan komşular, derhal belediye ekiplerine verdiler. Olay yerine gelen ekipler, bacağından yatağa zincirlenmiş kızı kurtardı.

FİZİKSEL VE PSİKOLOJİK MUAYENESİ YAPILDI

Şok edici olay, 3 Ocak günü mahalle sakinlerinin ihbarıyla ortaya çıktı. Acilen hastaneye sevk edilen küçük kızın bacaklarında zincirden kaynaklı morluklar olduğu tespit edildi. Kız ayrıca ruhsal açıdan kontrolünün yapılması için psikolojik değerlendirme amaçlı başka bir hastaneye de götürüldü. Fiziksel ve ruhsal muayenesi yapılan 5 yaşındaki kızın durumunun 'stabil' olduğu açıklandı.

AİLESİ ARANIYOR

Kızın evde terk edilmiş olduğu ortaya çıkarıldıktan sonra, San Luis Potosi başsavcılığı çocuk koruma birimi yetkilileri ve tarafından Ocak ayının başlarından beri ailesinin aranmakta olduğu ifade edildi.

TUVALET İHTİYACI İÇİN KOVA BIRAKILMIŞ

Konuyu manşetine taşıyan Meksikalı Excelsior gazetesi, çocuğun tuvalet ihtiyacını karşılayabilmesi için yatağın yanına kova konulduğunu yazdı. Aynı haberde odanın kirli çamaşırlar ve çöplerle çevrili olduğu bilgisi de verildi.


Haber Videosu

: 5 yaşındaki kız çocuğu, bacağından yatağa zincirlenmiş halde bulundu! Korkunç manzarayla komşular karşılaştı!
HABER YORUMLARI (15)

Tüm 15 yorumu okumak için tıklayın
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.

Manşet

Haberler

Dünya

Son Dakika Haberleri