Köksal Güney Haberleri

Köksal Güney haber, Köksal Güney son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Köksal Güney - 28.08.2018
Belde Nüfusunun İki Katı Londra'da Yaşıyor
Tatil için doğup büyüdüğü memleketine gelen İngiltere Pekünlüler Derneği 2'inci Başkanı Köksal Güney de 30 yılı aşkın Londra'da restoran işlettiğini ifade ederek, "Bizden önce giden büyüklerimizin orada 40-50 yıllık mazisi var.
Köksal Güney - 18.05.2016
Ersun Yanal'a Eski Yöneticilerinden Destek
Kafkas: "Tek ihtiyaç sabır ve hoşgörü" Trabzonspor Kulübünde Nuri Albayrak başkanlığındaki yönetimde basın sözcülüğü görevinde bulunan ve Yanal'ın ilk dönemi öncesi kulübe gelmesi konusunda görüşmeler yapan isimlerden Zeyyat Kafkas da tecrübeli teknik adamın doğru bir tercih olduğunu ifade ederek, şunları söyledi: "Çalışkan, teknik ve mental çalışmaları çağdaş futbolla bağdaşan, ekip çalışmasını üst düzeyde önemseyen ve uygulayan bir teknik adamdır. Tek endişem, yönetim kurulunun ortaya koyduğu 50. yılda şampiyonluk hedefinin oluşturacağı baskı olacaktır. Ersun hoca şampiyonluğun bir proje olduğunu düşünür her zaman. Bunun için de 3 yıllık bir kalkınma planının gerekli olduğunu düşünüyorum. Camiamız Ersun Yanal'a ve yönetim kuruluna güvenmeli, sabırlı olmalı ve sahip çıkmalıdır. Kısa vadeli, popülist beklentiler içerisinde olmamak lazım. Camiamız çok güçlü bir yapıya sahiptir ve bunu yönetim ve teknik heyete hissettirmelidir. Gün itibarıyla kulübümüz dip yapmıştır ama sıçrama kabiliyetine sahip bir markadır. Tek ihtiyaç sabır, sabır ve hoşgörüdür. Artık birbirinin açığını arayan değil, açığını kapatan bir camia olmalıyız. Ben gelecek adına ümitliyim." Güney: "2010-2011'in çekirdek kadrosunu oluşturmuştur" Yanal'ın ikinci döneminde genel sekreterlik görevinde bulunan Köksal Güney de tecrübeli çalıştırıcı için "Yine Trabzonspor'a hizmet etmeye gelmiştir.
Köksal Güney - 23.03.2016
Ramazan Övüç'ün Transfer Bedeli Spor Malzemeleri
Ramazan Övüç'ün yetiştirme bedeli için de o dönemde kulüp genel sekreterliği görevinde bulunan Köksal Güney, 1930 Bafraspor ile içinde futbol toplarının da bulunduğu sportif malzemeler karşılığında anlaşmaya vardı ve böylece transfer gerçekleşti.
Köksal Güney - 02.02.2016
Trabzonspor Sportif AŞ Genel Kurulu Yapıldı
Trabzonspor Sportif Yatırım ve Futbol İşletmeciliği Ticaret AŞ'nin genel kurul toplantısı yapıldı.
Köksal Güney - 06.12.2015
Trabzonspor Kulübü'nün Kongresi
  Başkan adaylarının listeleri   Trabzonspor'da seçime giren 3 başkan adayının 14 asil, 7 yedek üyeden oluşan yönetim kurulu listeleri şöyle: İbrahim Hacıosmanoğlu ----------------------------------- Asil Üyeler: Fahrettin Çebi, Şeref Kapıcıoğlu, Nevzat Kaya, Resul Kalkan, Osman Necip Sevinç, İbrahim Coşkuner, Hakan Gedikli, Ali Uzunay, Kadem Çakıroğlu, Mehmet Karaoğlu, Ömer Yeşilyurt, Köksal Güney, Ali Haydar Baş, Mehmet Terzi Yedek Üyeler: Murat Bahadır Bayrak, İrfan Altıner, Fazlı Çilingir, Lokman Sadıklar, İbrahim Tonyalı, Göksel Günal, Erkan Yavuz Atagün   Muharrem Usta ----------------------- Asil üyeler: Ahmet Çubukçu, Nevzat Aydın, Önder Bülbüloğlu, Zeki Öztürk, Gençağa Meriç, Suat Şen, Orhan İlarslan, Coşkun Bülbül, Prof.
Köksal Güney - 04.12.2015
Trabzonspor'da Seçim Heyecanı
  Başkan adaylarının listeleri    Trabzonspor'da seçime girecek 3 başkan adayının 14 asil, 7 yedek üyeden oluşan yönetim kurulu aday listeleri şöyle: İbrahim Hacıosmanoğlu -------------------------------- Asil üyeler: Fahrettin Çebi, Şeref Kapıcıoğlu, Nevzat Kaya, Resul Kalkan, Osman Necip Sevinç, İbrahim Coşkuner, Hakan Gedikli, Ali Uzunay, Kadem Çakıroğlu, Mehmet Karaoğlu, Ömer Yeşilyurt, Köksal Güney, Ali Haydar Baş, Mehmet Terzi Yedek üyeler: Murat Bahadır Bayrak, İrfan Altıner, Fazlı Çilingir, Lokman Sadıklar, İbrahim Tonyalı, Göksel Günal, Erkan Yavuz Atagün   Muharrem Usta --------------------- Asil üyeler: Ahmet Çubukçu, Nevzat Aydın, Önder Bülbüloğlu, Zeki Öztürk, Gençağa Meriç, Suat Şen, Orhan İlarslan, Coşkun Bülbül, Prof.
Köksal Güney - 04.12.2015
Trabzonspor Yeni Başkanını Seçiyor
LİSTELER HAZIR Trabzonspor'da başkanlık yarışına giren üç ismin listeleri de divan kuruluna bildirildi. Pazar günü yarışacak listeler ve üyeleri şöyle: İBRAHİM HACIOSMANOĞLU'NUN LİSTESİ: "Fahrettin Çebi, Şeref Kapıcıoğlu, Nevzat Kaya, Resul Kalkan, Osman Necip Sevinç, İbrahim Coşkuner, Hakan Gedikli, Ali Uzunay, Kadem Çakıroğlu, Mehmet Karaoğlu, Ömer Yeşilyurt, Köksal Güney, Ali Haydar Baş, Mehmet Terzi.
Köksal Güney - 02.12.2015
Trabzonspor'da Olağan Genel Kurula Doğru
  "Kimse Trabzonspor'u esir almadı" Adayların projelerinden bahsettiğini kaydeden Hacıosmanoğlu, şunları kaydetti: "Hala daha çatı adaydan bahsediyorlar. Bizim üyeler vardı bin 200 tane. Mahkemeden karar çıktı diye seviniyor insanlar. 'Biz kendi üyelerimize oy kullandıramayacağız' diye. Bizi seven ve bize destek olmak isteyen 5 bin üzerinde üye olmayan akraba ve dostlarım var. 150 tane Hacıosmanoğlu gördüler listede, 'Hacıosmanoğluspor mu oluyor?' dediler. Benim sülalem çok geniş sülaledir. Orada 2 binin üzerinde Hacıosmanoğlu var ama soyadı farklı. Biz bunları alıp başarısız bir Trabzonspor'un başında duralım diye yapmadık. Bize destek vermek için kendileri üye oldu. Trabzonspor başarılı olursa burada dururuz. Trabzonspor düşmanı değiliz. Kimse Trabzonspor'u esir almadı."   Birleşme söylentileri Hacıosmanoğlu, camiada kendisine karşı birleşme olacağı yönündeki söylemlere de değinerek, sözlerini şöyle tamamladı: "Çatı aday diyorlar. Hacıosmanoğlu korkusundan yapıyorlar. Birleşin. Açık ve net söylüyorum. Trabzonspor'u zor duruma sokan, Hacıosmanoğlu başarısız olsun diyen ağabeyleri samimi olsun, Trabzonspor'da birliği de dirliği de sağlarlar. Ben birleşme talebinde bulunmuyorum. Aciz insanlar birleşme talebinde bulunur. Yola çıktığınız zaman adam gibi devam edersiniz. Biri diyor 100 trilyonla, öteki 150 trilyonla geldiğini söylüyor. Açık ve net söylüyorum. Hangi başkan adayı kongre gününe kadar başkan olduğu anda Trabzonspor'un hesabına geçecek şekilde herhangi bir bankaya 100 değil 150 değil, 50 milyon yatırdığını deklare etsin, dekontu paylaşsın, bütün sevdamı bir kenara bırakıp o dekontları gösteren başkan adayı lehine başkanlıktan çekileceğim. Pazar gününe kadar onun başkan olması için var gücümle çalışacağım. O kadar gücüm var." Hacıosmanoğlu'nun listesinde şu isimler yer alıyor: Fahrettin Çebi, Sefer Kapucuoğlu, Nevzat Kaya, Resul Kalkan, İbrahim Coşkuner, Kadem Çakıroğlu, Köksal Güney, Necip Sevinç, Ömer Yeşilyurt, Mehmet Karaoğlu, Hakan Gedikli, Ali Haydar Baş, Mehmet Terzi, Fazlı Çilingir, Muammer Şahin, Göksel Günal, İrfan Altunel, Lokman Sadıklar, Ali Uzunay.
Köksal Güney - 22.11.2015
Trabzonspor-Gençlerbirliği Maçından Notlar
Yemeğe Trabzonspor Kulübü Genel Sekreteri Köksal Güney, genel sayman Engin Hacısalihoğlu, Gençlerbirliği Kulübü Başkanı İlhan Cavcav ve yönetim kurulu üyeleri katıldı.
Köksal Güney - 19.11.2015
Hacıosmanoğlu Başkanlığa Yeniden Aday
Celil Hekimoğlu'nun yaptığı adaylık başvurusunun ardından, kulübün mevcut başkanı İbrahim Hacıosmanoğlu da kulüp genel sekreteri Köksal Güney aracılığıyla, Trabzonspor Divan Kurulu Başkanlığı'na yönetim kurulu aday listesini sundu.
Köksal Güney - 12.11.2015
Tff Tahkim Kurulu'ndan Trabzonspor'a Ret
TFF'den yapılan açıklamaya göre, başkan Hacıosmanoğlu'nun yanı sıra kulüp yöneticileri Yakup Aslan, Köksal Güney, Ömer Demir, Ali Kemal Başaran, Ali Uzunay, Onur İncehasan, Seyfettin Tayfun Kahyaoğlu ve Mehmet Terzi'nin talepleri doğrultusunda duruşma açılarak, sözlü açıklamalar dinlendi.
Köksal Güney - 12.11.2015
Tahkim Kurulu, Trabzonspor'a Verilen Cezaları Onadı
Tahkim Kurulu'nun bugün yaptığı toplantıda aldığı kararlar şöyle: 1- E.2015/235 Trabzon Spor A.Ş.'nin, kulübün kendisi, başkanı İbrahim Ethem Hacıosmanoğlu, kulüp idarecileri Yakup Aslan, Köksal Güney, Ömer Demir, Ali Kemal Başaran, Ali Uzunay, Onur İncehasan, Seyfettin Tayfun Kahyaoğlu, Mehmet Terzi ve Süleyman Hurma ile ilgili PFDK'nın 03.
Köksal Güney - 03.11.2015
Pfdk'dan Usta ve Trabzonspor'a Ceza
Trabzonspor Kulübü yöneticilerinin aldığı cezalar şöyle: Yakup Aslan: 410 gün hak mahrumiyeti, 230 bin lira para cezası Ali Uzunay: 410 gün hak mahrumiyeti, 260 bin lira para cezası Köksal Güney: 1 yıl hak mahrumiyeti, 200 bin lira para cezası Ömer Demir: 1 yıl hak mahrumiyeti, 200 bin lira para cezası Seyfettin Tayfun: 1 yıl hak mahrumiyeti, 230 bin lira para cezası Mehmet Terzi:  1 yıl hak mahrumiyeti, 230 bin lira para cezası Ali Kemal Başaran:  1 yıl hak mahrumiyeti, 230 bin lira para cezası Onur İncehasan:  1 yıl hak mahrumiyeti, 230 bin lira para cezası Kulübün sportif direktörü Süleyman Hurma'nın ise müsabaka hakemine yönelik sportmenliğe aykırı hareketi nedeniyle 21 gün hak mahrumiyeti ile 25 bin lira para cezasına çarptırıldığı kaydedildi.
Köksal Güney - 03.11.2015
Pfdk'dan Trabzonspor'a Ceza Yağdı
Trabzonsporlu yöneticilerin aldığı cezalar ise şöyle: "Trabzonspor - Gaziantepspor, Spor Toto Süper Lig Hasan Doğan Sezonu müsabakasında, Trabzonspor İdarecisi Yakup Aslan'ın, hakem soyunma odası koridorlarındaki sportmenliğe aykırı hareketi ve sportmenliğe aykırı açıklamaları nedeniyle takdiren 410 gün hak mahrumiyeti ve 230.000 TL para cezası ile cezalandırılmasına, (oyçokluğu) Aynı müsabakada Trabzonspor İdarecisi Köksal Güney'in, hakem soyunma odası koridorlarındaki sportmenliğe aykırı hareketi nedeniyle takdiren 1 yıl hak mahrumiyeti ve 200.
Köksal Güney - 03.11.2015
Pfdk, Trabzonspor - Gaziantepspor Maçıyla İlgili Kararları Açıkladı
Alınan kararlar şöyle; 1- Türkiye Futbol Federasyonu yönetim kurulu üyesi ve başkanvekili İBRAHİM USTA'nın, hakem soyunma odası koridorlarındaki sportmenliğe aykırı hareketi ve hakaretleri nedeniyle takdiren 1 YIL 6 AY HAK MAHRUMİYETİ CEZASI ile cezalandırılmasına, (oyçokluğu) 2- TRABZONSPOR A.Ş.'nin, 28.10.2015 tarihinde oynanan TRABZONSPOR A.Ş. - GAZİANTEPSPOR Spor Toto Süper Lig Hasan Doğan Sezonu müsabakasında, taraftarlarının ve mensuplarının neden olduğu saha olayları nedeniyle takdiren 2 RESMİ MÜSABAKAYI KENDİ SAHASINDA SEYİRCİSİZ OYNAMA CEZASI ile cezalandırılmasına, Aynı müsabakada TRABZONSPOR A.Ş.'nin, özel güvenlik görevlisinin görevini yerine getirmemesi suretiyle talimatlara aykırılık nedeniyle takdiren 30.000.-TL PARA CEZASI ile cezalandırılmasına, Aynı müsabakada TRABZONSPOR A.Ş.'nin, akredite alanlarda akredite edilmeyen kişilerin yer alması suretiyle talimatlara aykırılık nedeniyle takdiren 30.000.-TL PARA CEZASI ile cezalandırılmasına, Aynı müsabakada TRABZONSPOR A.Ş. Kulübü Başkanı İBRAHİM ETHEM HACIOSMANOĞLU'nun, hakem soyunma odası koridorlarındaki sportmenliğe aykırı harekete iştiraki, sportmenliğe aykırı açıklamaları ve müsabaka hakemini tehdidi nedeniyle takdiren 280 GÜN HAK MAHRUMİYETİ ve 150.000.-TL PARA CEZASI ile cezalandırılmasına, (oyçokluğu) Aynı müsabakada TRABZONSPOR A.Ş. idarecisi YAKUP ASLAN'ın, hakem soyunma odası koridorlarındaki sportmenliğe aykırı hareketi ve sportmenliğe aykırı açıklamaları nedeniyle takdiren 410 GÜN HAK MAHRUMİYETİ ve 230.000.-TL PARA CEZASI ile cezalandırılmasına, (oyçokluğu) Aynı müsabakada TRABZONSPOR A.Ş. idarecisi KÖKSAL GÜNEY'in, hakem soyunma odası koridorlarındaki sportmenliğe aykırı hareketi nedeniyle takdiren 1 YIL HAK MAHRUMİYETİ ve 200.
Köksal Güney - 01.11.2015
Pfdk Sevkleri Açıklandı
2- TRABZONSPOR A.Ş. Kulübü'nün 28.10.2015 tarihinde oynanan TRABZONSPOR A.Ş.- GAZİANTEPSPOR Spor Toto Süper Lig Hasan Doğan Sezonu müsabakasındaki "saha olayları" nedeniyle Futbol Disiplin Talimatı'nın 52. maddesi uyarınca ve "talimatlara aykırı hareketi" nedeniyle Futbol Disiplin Talimatı'nın 46. maddesi ile 2015-2016 Sezonu Spor Toto Süper Lig Müsabakaları Statüsünün 9/4. maddesi ve Akreditasyon Talimatının 4. maddesi uyarınca PFDK'ya sevkine, TRABZONSPOR A.Ş. Kulübü Başkanı İBRAHİM ETHEM HACIOSMANOĞLU'nun aynı müsabakadaki "sportmenliğe aykırı açıklamaları, tehditleri ve hakem soyunma odası koridorlarındaki sportmenliğe aykırı harekete iştiraki" nedeniyle Futbol Disiplin Talimatı'nın 38., 39. ve 41. maddeleri uyarınca 01.11.2015 tarihinden itibaren tedbirli olarak PFDK'ya sevkine, TRABZONSPOR A.Ş. Kulübü İdarecisi YAKUP ASLAN'ın aynı müsabakadaki "sportmenliğe aykırı açıklamaları ve hakem soyunma odası koridorlarındaki sportmenliğe aykırı hareketi " nedeniyle Futbol Disiplin Talimatı'nın 38. ve 39. maddeleri uyarınca 01.11.2015 tarihinden itibaren tedbirli olarak PFDK'ya sevkine, TRABZONSPOR A.Ş. Kulübü İdarecisi KÖKSAL GÜNEY'in aynı müsabakadaki "hakem soyunma odası koridorlarındaki sportmenliğe aykırı hareketi" nedeniyle Futbol Disiplin Talimatı'nın 39.
Köksal Güney - 01.11.2015
İbrahim Usta ve Hacıosmanoğlu Pfdk'ya Sevk Edildi
Profesyonel Futbol Disiplin Kurulu'na yapılan disiplin sevkleri şu şekilde: "Trabzonspor Kulübü'nün 28.10.2015 tarihinde oynanan Trabzonspor - Gaziantepspor Spor Toto Süper Lig Hasan Doğan Sezonu müsabakasındaki 'saha olayları' nedeniyle Futbol Disiplin Talimatı'nın 52. maddesi uyarınca ve 'talimatlara aykırı hareketi' nedeniyle Futbol Disiplin Talimatı'nın 46. maddesi ile 2015-2016 Sezonu Spor Toto Süper Lig Müsabakaları Statüsünün 9/4. maddesi ve Akreditasyon Talimatının 4. maddesi uyarınca PFDK'ya sevkine, Trabzonspor Kulübü Başkanı İbrahim Ethem Hacıosmanoğlu'nun aynı müsabakadaki 'sportmenliğe aykırı açıklamaları, tehditleri ve hakem soyunma odası koridorlarındaki sportmenliğe aykırı harekete iştiraki' nedeniyle Futbol Disiplin Talimatı'nın 38., 39. ve 41. maddeleri uyarınca 01.11.2015 tarihinden itibaren tedbirli olarak PFDK'ya sevkine, İbrahim Usta'nın 28.10.2015 tarihinde oynanan Trabzonspor-Gaziantepspor Spor Toto Süper Lig Hasan Doğan Sezonu müsabakasındaki 'hakem soyunma odasındaki sportmenliğe aykırı hareketi ve hakaretleri' nedeniyle Futbol Disiplin Talimatı'nın 39. maddesi uyarınca 01.11.2015 tarihinden itibaren tedbirli olarak PFDK'ya sevkine karar verilmiştir." PFDK'ya sevk edilen Trabzonsporlu yöneticiler ise, Trabzonspor Kulübü İdarecisi Köksal Güney, Trabzonspor Kulübü İdarecisi Ömer Demir, Trabzonspor Kulübü İdarecisi Ali Kemal Başaran, Trabzonspor Kulübü İdarecisi Ali Uzunay, Trabzonspor Kulübü İdarecisi Onur İncehasan, Trabzonspor Kulübü İdarecisi Seyfettin Tayfun Kahyaoğlu, Trabzonspor Kulübü İdarecisi Mehmet Terzi ve Trabzonspor Kulübü İdarecisi Süleyman Hurma olarak açıklandı.
Köksal Güney - 01.11.2015
Tff Başkan Vekili Usta Pfdk'ya Sevk Edildi
Trabzonspor Kulübü'nün yöneticileri Yakup Aslan, Köksal Güney, Ömer Demir, Ali Kemal Başaran, Ali Uzunay, Onur İncehasan, Seyfettin Tayfun Kahyaoğlu, Mehmet Terzi'nin de "hakem soyunma odası koridorlarındaki sportmenliğe aykırı hareket" nedeniyle PFDK'ya sevkinin gerçekleştiği ifade edildi.
Köksal Güney - 20.10.2015
Trabzonspor, Medicana Sivasspor Maçı Hazırlıklarına Başladı
  Yöneticiler antrenmanı izledi   Trabzonspor'da kulüp asbaşkanı Ali Kemal Başaran, genel sekreter Köksal Güney ve yönetim kurulu üyesi Mehmet Terzi, antrenmanı izleyerek teknik heyet ve futbolculara destek verdi.
Köksal Güney - 25.09.2015
Trabzonspor'da Bayramlaşma
Mehmet Ali Yılmaz Tesisleri'nde düzenlenen törene kulüp başkan yardımcısı Ali Uzunay, genel sekreter Köksal Güney, yöneticiler Ömer Demir, Engin Hacısalihoğlu ve Sportif Direktör Süleyman Hurma, teknik direktör Şota Arvaladze ile bordo-mavili futbolcular katıldı.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Köksal Güney Haberleri | Köksal Güney Kimdir - Haberler - Köksal Güney haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Köksal Güney kimdir, hayatı ve biyografisi. Yoğun bakımdaki korona virüs hastasından gençlere 'Aşı' çağrısı.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 3.12.2021 00:37:48. #1.15#

title