Kocasının soyunma odasında kendisini öptüğünü söyleyen Pınar Altuğ: Gönül olmadan taciz olur! - Haberler Magazin
Haberi Paylaş

Kocasının soyunma odasında kendisini öptüğünü söyleyen Pınar Altuğ: Gönül olmadan taciz olur!

Haberler.com - Haberler | Magazin

Eşinin evlenmeden önce soyunma odasına girip kendisini öptüğünü söyleyen Pınar Altuğ Atacan "Beni öpmek yürek ister" çıkışında bulundu.

Yıllardır yayınlanan Çocuklar Duymasın dizisi ile geniş bir hayran kitlesine ulaşan oyuncu Pınar Altuğ, eşi Yağmur Atacan'la YouTube kanalı üzerinden program yapan gazeteci Sibel Arna'ya konuk olmuş Altuğ, programda eşinin soyunma odasına dalıp dudaklarından öptüğünü söylemişti. Altuğ, olayla ilgili " Öyle bir hareketi yapmak yürek ister. Yoksa taciz olur. Gönül olmadan durduk yere. Yağmur kocam" diyerek çarpıcı açıklamalarda bulundu.

"İÇERİYE DALIP DUDAKLARIMDAN ÖPTÜ"

Yağmur Atacan'la ilişkiye nasıl başladıklarını anlatan Pınar Altuğ, "Benim soyunma odamdan dınk diye içeri dalıp, dudaklarıma yapıştı. Salaklaştım. Merhaba diye gelip, çatanak diye öpünce. Hala da öpüyor işte. 13,5 yıl oldu." dedi.

Kocasının soyunma odasında kendisini öptüğünü söyleyen Pınar Altuğ: Yoksa taciz olur!

"YOKSA TACİZ OLUR"

Nişantaşı'nda bir etkinliğe katılan Altuğ, Yağmur Atacan ile aralarında elektriklenme olduğu için öpüştüklerini söyleyip "Tanışma değil, hiç tanımadığım bir adam sizce odama girip beni öpmeye kalksa başına ne gelir? Tabii ki arada bir enerji, bir şey ilerliyor, o da bu cesareti buluyor. Aynı dizide oynuyorduk, ne kadar zaman sohbet ediyorduk, sonra böyle bir şey yaptı. Öyle bir hareketi yapmak yürek ister. Yoksa taciz olur. Gönül olmadan durduk yere... Yağmur kocam, canım, ciğerim ama herhangi bir insanoğlu için yürek ister onu yapmak." diyerek durumun arka planını anlattı.

Kocasının soyunma odasında kendisini öptüğünü söyleyen Pınar Altuğ: Yoksa taciz olur!

Kocasının soyunma odasında kendisini öptüğünü söyleyen Pınar Altuğ: Gönül olmadan taciz olur!
Haberler.com - Magazin Haberleri
Yorumlar (49)
ipek:neden sürekli sansasyon peşindesin pınar hanım insanlarda yorum yapınca çamurlaşıyorsun
SİVASLI İBOCAN:Pınar hn, yapılanları açıklamana gerek yok, ikiniz arasındaki yakınlaşma edep nedeniyle gizli kalmalı, acaba evlilikolmasaydı yapılanları anlatırmıydın. . ?? Edeb de, NE Kİ DİYORSAN, yatışınıda anlat. . !!!
............:Reklamda ne diyodu ; büyüdü büyüdü pınarla büyüdü
500