Kerim Özdemir Haberleri

Kerim Özdemir haber, Kerim Özdemir son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Kerim Özdemir - 28.12.2018
Baün Rektörlüğünde Devir Teslim Töreni
Prof. Dr. Kuş, Rektörlükte gerçekleştirilen törenle görevi eski rektör Prof. Dr. Kerim Özdemir'den devraldı.
Kerim Özdemir - 06.11.2018
Balıkesir Sayıştay Başkanı Baş'tan Üniversitelilere Kariyer Dersi
Balıkesir Üniversitesi (BAÜN) ve Balıkesir Bağımsız Denetçiler Derneği'nin organize ettiği 'Muhasebe-denetim mesleği geçmişi, bugünü ve kariyer planlaması' konulu konferansın konuğu Sayıştay Başkanı Seyit Ahmet Baş oldu. Balıkesir Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Konferans Salonu'nda düzenlenen etkinliğe Vali Ersin Yazıcı, BAÜN Rektörü Prof. Dr. Kerim Özdemir, Balıkesir Bağımsız Denetçiler Derneği Başkanı Mustafa Eryaşa, öğretim üyeleri ve öğrenciler katıldı.
Kerim Özdemir - 26.10.2018
Kalorifer Kazanı Patladı, Ardiye Alev Alev Yandı
DÜZCE'nin Çilimli ilçesinde, kalorifer kazanının patlaması sonucu çıkan yangında ardiye alev alev yandı. Olay saat 22.00 sıralarında, Çilimli Ulucami Mahallesi'nde meydana geldi. Kerim Özdemir'e ait iki katlı evin yanında bulunan ardiyenin içindeki kalorifer kazanının patlaması sonucu yangın çıktı.
Kerim Özdemir - 26.10.2018
Düzce'de İki Katlı Ahşap Ev Yandı
Alınan bilgiye göre, Çilimli ilçesi Merkez Mahalle'de, Kerim Özdemir'e ait iki katlı ahşap evde henüz belirlenemeyen nedenle yangın çıktı.
Kerim Özdemir - 19.10.2018
Balıkesirli Bir İslam Alimi İmam Birgivi Uluslararası Sempozyumu
Sempozyumun açılışına, Balıkesir Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Kerim Özdemir, İl Milli Eğitim Müdürü Yakup Yıldız, akademisyenler, öğrenciler ve çok sayıda davetli katıldı.
Kerim Özdemir - 05.09.2018
BBP Genel Başkanı Mustafa Destici Açıklaması
Balıkesir Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Kerim Özdemir ise yaptığı konuşmada, "Adriyatik'ten Çin Denizi'ne denildiği zaman biz Türk coğrafyasının sınırlarını tarihi olarak ifade etmiş oluyoruz.
Kerim Özdemir - 03.09.2018
Zekai Kafaoğlu: Türk Dünyasının Sımsıkı Birbirine Sarılması Lazım
Edremit ilçesinde 5-8 Eylül tarihleri arasında başlayacak olan "Uluslararası Türk Kültürü ve Medeniyeti Kongresi" için AK Partili Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanı Zekai Kafaoğlu, Balıkesir Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Kerim Özdemir ve Türk Ocakları Balıkesir Şube Başkanı Tahir Korucuoğulları basın toplantısı düzenledi.
Kerim Özdemir - 01.09.2018
14. Uluslararası Balıkesir Yörük ve Türkmen Festivali
Yaren Halk Dansları Topluluğu ve Ayna Halk Dansları Topluluğu'nun da gösteri sunduğu festivale, Balıkesir Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Kerim Özdemir, Kepsut Belediye Başkanı İsmail Cankul, bazı AK Parti Balıkesir milletvekilleri ile çok sayıda Yörük ve Türkmen katıldı.
Kerim Özdemir - 21.08.2018
Kurban Bayramı Kutlanıyor
Balıkesir Balıkesir'de Öğretmenevinde düzenlenen törende de Vali Ersin Yazıcı, Büyükşehir Belediye Başkanı Zekai Kafaoğlu, Garnizon Komutanı Tuğgeneral Kemal Turan, İl Emniyet Müdürü Cengiz Zeybek, AK Parti Balıkesir Milletvekilleri Mustafa Canbey, Adil Çelik, Pakize Mutlu Aydemir, Yavuz Subaşı ile CHP Balıkesir Milletvekilleri Ahmet Akın, Fikret Şahin, Balıkesir Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Kerim Özdemir, ilçe belediye başkanları bayramlaştı.
Kerim Özdemir - 12.08.2018
59'uncu Kurtdere Güreşlerinin Başpehlivanı İsmail Balaban Oldu
77'si başpehlivan olmak üzere bin 500 pehlivanın kol bağladığı güreşlere Balıkesir Valisi Ersin Yazıcı, AK Parti Milletvekilleri Adil Çelik, Mustafa Canbey,Yavuz Subaşı, CHP Milletvekili Ahmet Akın, AK Partili Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanı ve Yağlı Güreş Düzenleyen Kentler Birliği Başkanı Zekai Kafaoğlu, Balıkesir Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Kerim Özdemir, Türkiye Güreşleri Federasyonu As Başkanı Mehmet Ayan, ilçe belediye başkanları ve yağlı güreş ağaları, efsane güreşçiler, İspanya Ourense Belediyesi heyeti ve çok sayıda protokol katıldı.
Kerim Özdemir - 12.08.2018
59. Geleneksel Kurtdereli Güreşleri Sona Erdi
Balıkesir Valisi Ersin Yazıcı, AK Parti Balıkesir milletvekilleri Adil Çelik, Mustafa Canbey, Yavuz Subaşı, CHP Balıkesir milletvekili Ahmet Akın, Balıkesir Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Kerim Özdemir, Türkiye Güreş Federasyonu Asbaşkanı Mehmet Ayan, ilçe belediye başkanları ve çok sayıda vatandaşın izlediği yarışlarda güreş ağalığını ise 160 bin lira vermeyi taahhüt eden Yaşar Dalgıç kazandı.
Kerim Özdemir - 29.07.2018
Ezan Sesi Geldiğinde Camiye Giden Yönetici İstemediler"
Etkinliğe, Ordu Valisi Seddar Yavuz, AK Parti Balıkesir milletvekilleri Adil Çelik ve Mustafa Canbey, Bursa merkez Osmangazi ilçe Belediye Başkanı Mustafa Dündar, Balıkesir Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Kerim Özdemir, İl Milli Eğitim Müdürü Yakup Yıldız, İmam Hatip Okulları Platform Başkanı Halil Taş, mezunlar ve davetliler katıldı.
Kerim Özdemir - 29.07.2018
Balıkesir'de '2. Uluslararası Orhanlı Çerkes Festivali'
Festivale Türkiye Büyük Millet Meclisi (TBMM) eski Başkanı Bülent Arınç, AK Parti Balıkesir milletvekilleri Adil Çelik, Mutlu Pazkize Aydemir, Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanı AK Parti'li Zekai Kafaoğlu, Balıkesir Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Kerim Özdemir, AK Parti İl Başkanı Hasan Demiraslan, CHP İl Başkanı Serkan Sarı, ilçe belediye başkanları ile Türkiye'nin farkı bölgelerinden gelen Çerkes dernekleri yöneticileri ve çok sayıda davetli katıldı.
Kerim Özdemir - 29.07.2018
Dha Yurt Bülteni 19
Festivale Türkiye Büyük Millet Meclisi (TBMM) eski Başkanı Bülent Arınç, AK Parti Balıkesir milletvekilleri Adil Çelik, Mutlu Pazkize Aydemir, Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanı AK Parti'li Zekai Kafaoğlu, Balıkesir Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Kerim Özdemir, AK Parti İl Başkanı Hasan Demiraslan, CHP İl Başkanı Serkan Sarı, ilçe belediye başkanları ile Türkiye'nin farkı bölgelerinden gelen Çerkes dernekleri yöneticileri ve çok sayıda davetli katıldı.
Kerim Özdemir - 29.07.2018
2. Uluslararası Orhanlı Çerkes Festivali
Festivale, Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanı Zekai Kafaoğlu, Balıkesir Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Kerim Özdemir, Altıeylül Belediye Başkanı Hasan Avcı, Karesi Belediye Başkanı Yücel Yılmaz, Kepsut Belediye Başkanı İsmail Cankul, bazı AK Parti Balıkesir milletvekilleri, siyasi partilerin temsilcileri ve Türkiye'nin farklı bölgelerinden Çerkez derneklerinin yöneticileri ile davetliler katıldı.
Kerim Özdemir - 14.07.2018
Balıkesir'de '15 Temmuz' Yürüyüşü Yapıldı
15 Temmuz kahramanlarından Ömer Halis Demir'in fotoğrafının yer aldığı ve '15 Temmuz Destanı, Şehit ve Gazilerimize Saygıyla' yazılı pankartın açıldığı yürüyüşe, Balıkesir Valisi Ersin Yazıcı, AK Parti'li Büyükşehir Belediye Başkanı Zekai Kafaoğlu, Balıkesir Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Kerim Özdemir, AK Parti'li Altıeylül Belediye Başkanı Hasan Avcı, AK Parti İl Başkanı Hasan Demiraslan ve çok sayıda vatandaş katıldı.
Kerim Özdemir - 13.07.2018
Dha Yurt Bülteni - 17
15 Temmuz kahramanlarından Ömer Halis Demir'in fotoğrafının yer aldığı ve '15 Temmuz Destanı, Şehit ve Gazilerimize Saygıyla' yazılı pankartın açıldığı yürüyüşe, Balıkesir Valisi Ersin Yazıcı, AK Parti'li Büyükşehir Belediye Başkanı Zekai Kafaoğlu, Balıkesir Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Kerim Özdemir, AK Parti'li Altıeylül Belediye Başkanı Hasan Avcı, AK Parti İl Başkanı Hasan Demiraslan ve çok sayıda vatandaş katıldı.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Kerim Özdemir Haberleri | Kerim Özdemir Kimdir - Haberler - Kerim Özdemir haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Kerim Özdemir kimdir, hayatı ve biyografisi. Başkan Erdoğan, din görevlilerinin haftasını kutladı.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 17.1.2021 23:16:26. #1.15#
title