Kent Konseyi'nde 'Engelsiz Hikayeler Projesi' - Haberler
Haberi Paylaş

Kent Konseyi'nde 'Engelsiz Hikayeler Projesi'

Bültenler - Haberler | Güncel
Kent Konseyi'nde 'Engelsiz Hikayeler Projesi'

BKK Engelliler Meclisi'nin Yusuf Oranlı koordinasyonunda yürüttüğü 'Sesler, Renkler ve Düşler, Engelsiz Hikayeler Projesi' kapsamında hazırlanacak kataloglar için usta fotoğrafçılar tarafından yapılan fotoğraf çekimleri tamamlandı.

Bursa Kent Konseyi (BKK) Engelliler Meclisi, engelli bireyler ile iş ve cemiyet dünyasının önemli simalarını fotoğraf karelerinde ve kısa filmde buluşturacağı 'Sesler, Renkler ve Düşler, Engelsiz Hikayeler Projesi' üzerinde çalışmalarını sürdürüyor.

Yusuf Oranlı koordinasyonunda yürütülen proje kapsamında hazırlanacak kataloglar için usta fotoğrafçılar tarafından yapılan fotoğraf çekimleri tamamlandı. Projeye destek veren gönüllü ailelere ve gençlere, Engelliler Meclisi gönüllüleri eşlik etti.

BKK Engelliler Meclisi'nin 'Sesler, Renkler ve Düşler, Engelsiz Hikayeler Projesi'ne, Üstenci, Malcıoğlu, Öner, Gengörü, Gerçeksi, Liman, Uyar, Tunçsiper, Saydam, Yedikardeş, Türkay, Pınar, Güzel ailelerinin Saint Joseph, Dame De Sion, İzmir Amerikan Koleji, Bursa TED Koleji, İstanbul Özel Koç Lisesi, Bursa Şahinkaya Koleji, Koç Üniversitesi, Sabancı Üniversitesi gibi okullarda okuyan çocukları hafta sonları katılım sağlayarak fotoğraf çekimlerine destek verdi.
Projenin fotoğraf çekimleri ise usta fotoğrafçılar gönüllü olarak yaptı. Projenin fotoğraf çekimlerine Doğan Haber Ajansı'ndan Emre Koşak, Bursa Sabah'tan Özkan Güngörmez, Bursa Posta'dan İsmail Hakkı Yoğurtçu, BURFOD'dan Meral Kuru, Koray Varol, Erden Cantürk, Bursa'da Bugün'den Mesut Demir ve Park Magazin'den Ramazan Arı gönüllü olarak katkı sağladı.

BKK Başkanı Semih Pala, projeye destek veren Bursa'nın ünlü aile büyüklerine ve gençlerine, usta fotoğrafçılara teşekkür etti. Gönüllü katılımcılığın güzel bir örneği olan Sesler, Renkler ve Düşler, Engelsiz Hikayeler Projesi' gibi projelere Bursa Kent Konseyi'nin her zaman destek olacağını belirten Pala, önümüzdeki günlerde bu yönde birçok örnek proje de geliştireceklerini ifade etti.

Bültenler - Son Dakika Haberleri

Haberi Kaydet
/beğendim
/alkışladım
/beğenmedim
/güldüm
/üzüldüm
/sinirlendim
/şaşırdım
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title